NULINĖ TARŠA VAŽIUOJANT

100 % ELEKTRA VAROMŲ AUTOMOBILIŲ LYDERIAI PASAULYJE

100 % ELEKTRINIS NISSAN LEAF – aplinką tausojantis ir ekonomiškas važiavimas tapo realybe.
Šis saugus, tyliai veikiantis ir išskirtinio dizaino automobilis leis sumažinti eksploatacines išlaidas ir toliau nuvažiuoti vieną kartą įkrovus.

TYLUS IR ĮSPŪDINGAS

Visa sukimo momento galia vos pradėjus važiuoti, išskirtinai tylus variklis, jokios vibracijos ir žemas svorio centras, kad būtų lengviau manevruoti. Na, ko laukiate? Išbandykite NISSAN LEAF.

MAŽOS EKSPLOATACINĖS IŠLAIDOS

Įsigykite elektromobilį ir atsisveikinkite ne tik su degalais. Alyvos keitimas ir reguliarūs techninės priežiūros darbai taip pat taps praeitimi. Taip yra dėl to, kad NISSAN LEAF nėra vidinio degimo variklio ar tradicinės transmisijos, todėl jame yra kur kas mažiau judančių detalių. Taigi jūs laimėsite dėl itin mažų priežiūros išlaidų. O galimos mokesčių lengvatos ir išmokos suteikia dar daugiau privalumų.

ILGESNIS NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

Kiekvieną kartą visiškai įkrovę akumuliatorių galėsite nuvažiuoti iki 250 kilometrų (NEDC)*. Nors naujajame NISSAN LEAF įdiegtos modernios technologijos, padedančios pailginti nuvažiuojamą atstumą, nuvažiuojamam atstumui turi įtakos jūsų vairavimo stilius ir važiavimo sąlygos.*

DAUGIAU VIETOS, DAUGIAU KOMFORTO.

Komfortiškas ir erdvus salonas bei ranka pasiekiamos technologijos – šiame dinamiškame elektromobilyje viskas paprasta.

DAUGIAU KOMFORTO

Erdvų, penkiems keleiviams pritaikytą saloną su oda aptrauktomis šildomomis sėdynėmis, įtalpinti į tokį kompaktišką automobilį yra išties sudėtinga užduotis. Tačiau tikrai neketinate čia sustoti. Be to, sėdynes iš dalies pagaminome iš perdirbtų butelių. Stilingos, modernios ir patogios – jos puikiai dera prie elektromobilio NISSAN LEAF, nes kaip ir elektrinis galios mechanizmas, jos padeda tausoti aplinką.

ENERGIJĄ TAUPANTI „BOSE®“ GARSO SISTEMA

Mėgaukitės įspūdinga garso kokybe per energiją taupančią „Bose®“ garso sistemą, kuri TEKNA modeliuose montuojama kaip standartinė įranga. Itin lengva ir kompaktiška sistema padeda beveik 50 % sumažinti energijos sąnaudas. O kadangi ji yra specialiai pagaminta NISSAN LEAF automobiliams, galėsite mėgautis sodriu, koncertų salei prilygstančiu garsu.

„IPOD“ IR USB JUNGTYS

„iPod“ ir USB jungtys įrengiamos kaip standartinė įranga, todėl visada galėsite klausytis mėgstamų grojaraščių. Pirmyn – jums tereikia pasirinkti nuotaiką atitinkančią melodiją.

RYŠYS NENUTRŪKS IR AUTOMOBILYJE

Naudokitės pačiomis geriausiomis „NissanConnect EV“ funkcijomis patogiai įsitaisę savajame LEAF arba nuotoliniu būdu išmaniajame telefone

VAIZDO APLINK MONITORIUS

Atbulinės eigos vaizdo kamera automobilio statymą pavers vienais juokais. Kaip standartinė įranga TEKNA modeliuose montuojamas vaizdo aplink monitorius sukuria virtualų trimatį zonos aplink NISSAN LEAF elektromobilį vaizdą, kuris perduodamas į LCD ekraną. Gautas 360° vaizdas padeda pastatyti automobilį, net jei vieta labai siaura.

VALDYKITE IŠMANIUOJU TELEFONU

Naudodamiesi „NissanConnect EV“ programa galite suplanuoti ir suaktyvinti įkrovimą, stebėti įkrovos lygį ir stebėti galimą nuvažiuoti atstumą bei iš anksto pašildyti ar atvėsinti automobilio saloną, kai jis prijungtas prie maitinimo – taip neeikvosite akumuliatoriaus energijos, kurios prireiks kelionėje.

„Nissan QASHQAI“ išorės dizainas

NISSAN ELEKTROMOBILIŲ ASORTIMENTAS

SUŽINOKITE
„Nissan QASHQAI“ kainos ir techniniai duomenys

KAINOS IR TECHNINIAI DUOMENYS

PAŽVELKITE

*Visiškai įkrautu naujuoju NISSAN LEAF 30 kWh akumuliatoriumi galima nuvažiuoti iki 250 kilometrų (pagal Naująjį Europos važiavimo ciklą (angl. „New European Driving Cycle“, NEDC). Tikrasis atstumas priklauso nuo vairavimo stiliaus, eismo sąlygų, oro kondicionieriaus veikimo ir kitų mūsų nekontroliuojamų veiksnių. (norite pamatyti tikrus skaičius?)