„NISSAN X-TRAIL N-TEC“ – 3/4 vaizdas iš priekio

NISSAN X-TRAIL N-TEC

Rinkitės naują vairavimo patirtį

Kaina 27 268 €*

Internetiniame puslapyje nurodyta specialaus „Nissan X-TRAIL N-TEC" pasiūlymo kaina. Pasiūlymas galioja iki 2020.03.31.

Dar išraiškingesnis. „Nissan X-Trail N-TEC“ pasižymi išskirtinėmis technologijomis ir komforto suteikiančiomis ypatybėmis, su kuriomis kelyje jausitės kaip namuose.

ATSISIŲSTI KAINos ir specifikacijos

Gatvėje pastatytas „Nissan X-TRAIL N-TEC“

Išmani automobilio statymo sistema

Pastatyti automobilį dabar kur kas paprasčiau. Tiesiog sustokite šalia statymo vietos ir leiskite „Nissan X-Trail“ viską atlikti už jus[[82]].

„Nissan X-TRAIL“ – 3/4 vaizdas iš priekio, pastato viduje

Rinkitės stilingesnį automobilį

Juodi 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, priderinti juodi stogo skersiniai ir kitos išraiškingos „Nissan X-Trail N-TEC” detalės sukuria ypatingą nuotaiką ir diktuoja ritmą.

Daugiau apie „Nissan X-Trail“ dizainą

IŠORĖS SUASMENINIMAS

Juodi 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai ir derantys veidrodėlių gaubtai, stogo skersiniai ir juodos chromuotos „V-Motion“ grotelės – „Nissan X-Trail N-TEC“ neabejotinai išsiskiria iš kitų.

„Nissan X-TRAIL N-TEC“ tamsios chromuotos „V-Motion“ grotelės
„NISSAN X-TRAIL N-TEC“ ženklas
„Nissan X-TRAIL N-TEC“ juodi veidrodėlių gaubtai
„Nissan X-TRAIL N-TEC“ vairuotojo vieta

Rinkitės dar geresnį ryšį

Su „NissanConnect“ neprarasite ryšio, būsite dar labiau informuoti ir galėsite pramogauti. Tai vienas geriausių būdų keliauti.

Daugiau apie „Nissan X-Trail“ ryšio galimybes

NORITE DAUGIAU? SUŽINOKITE VISKĄ APIE „NISSAN X-TRAIL“

Pateikti vaizdai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio ar klasės automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis. Kai kurių funkcijų tam tikros klasės automobiliuose gali nebūti. 


Visos nurodytos kainos – gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos. Į kainą įtrauktas 20 % PVM, 12 mėnesių automobilio akcizas ir pirmosios valstybinės registracijos mokestis. Į kainą neįtraukta galimybė pasirinkti pageidaujamą spalvą. Kainos gali keistis. 


* Neturėtumėte visiškai pasikliauti vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Jei norite daugiau sužinoti apie „Nissan“ technologijų naudojimo sąlygas ir nuostatas, spustelėkite čia


**Kai kurios odinio salono dalys gali būti iš dirbtinės odos.