„Nissan Juke“ – lengvasis hibridas

SUSIPAŽINKITE SU HIBRIDINIU „NISSAN JUKE“

Jūsų vardas turi būti sudarytas tik iš raidžių.

Jūsų pavardė turi būti sudaryta tik iš raidžių.

Kodėl turėtumėte pateikti savo asmens duomenis?

Jums pateikus savo asmens duomenis „Nissan Nordic Europe Oy Lietuvos filialas, veikdamas kaip duomenų valdytojas, galės nagrinėti Jūsų prašymus (dažniausiai teikimus per mūsų prekybos atstovus), siųsti Jums atitinkamą informaciją apie transporto priemones, vertinti pardavimo veiklos, aptarnavimo po pardavimo ir reklamos rezultatus, vykdyti klientų pasitenkinimo tyrimus, gerinti mūsų produktus ir paslaugas ir gavus Jūsų išreikštą sutikimą, siųsti Jums suasmenintus reklaminius pranešimus apie mūsų transporto priemones ir susijusias paslaugas.

Su kuo mes dalijamės tokiais duomenimis?

Veikdami kaip nepriklausomi duomenų valdytojai Jūsų asmens duomenimis mes dalijamės tik su mūsų prekybos atstovais, paslaugų teikėjais ir kitais „Nissan“ grupės juridiniais asmenimis. Dalijantis duomenimis jie gali patekti ir už Europos ekonominės erdvės ribų, tačiau mes imsimės visų reikiamų priemonių duomenims apsaugoti.

Jūsų teisės.

Jūsų asmeninius duomenis galite gauti struktūrizuotu ir standartiniu formatu. Jūs taip pat galite nesutikti, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi, arba prašyti duomenis riboti, pakeisti arba visai jų neatskleisti.

Bet kuriuo metu, pakeitę savo nuomonę dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo, paprasčiausiai galėsite nusiųsti el. laišką adresu lithuania@nissan-services.eu

Džiaugiamės, kad apsilankėte. Jūsų paprašėme pateikti tam tikrus savo asmens duomenis. Jūsų asmens duomenų apsauga mums yra labai svarbi:

Bet kuriuo metu galite pakeisti savo nuomonę spustelėję pranešime esančią prenumeratos atsisakymo nuorodą. Daugiau informacijos apie „Nissan“ taikomą duomenų privatumą galite rasti čia.

* Privalomi laukai