Pateikti vaizdai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose parodyti ne Lietuvos rinkai skirti automobiliai, tai nėra konkretūs modeliai, klasė ar pasiūlymai. Parodytų ypatybių kai kuriuose modeliuose gali nebūti arba jos gali būti tik tam tikros klasės automobiliuose.

 

*Šaltinis: AAA (Association Auxiliaire de l'Automobile), 2018 m. „Nissan LEAF“ bendras registracijų skaičius ES, Norvegijoje, Šveicarijoje ir Islandijoje.

 

**Nuvažiuojamas atstumas apskaičiuotas laboratorijoje, vykdant bandymus, atitinkančius ES teisės aktų reikalavimus; tokie skaičiavimai skirti įvairių tipų automobiliams palyginti. Ši informacija nėra susieta su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis. Šie duomenys gali neatitikti tikrų rezultatų kelyje. Rezultatai gali priklausyti nuo pasirenkamosios įrangos, techninės priežiūros, vairavimo įpročių ir kitų veiksnių, pavyzdžiui, kelio ir oro sąlygų. Rodikliai nustatyti pagal naujosios pasaulinės suderintos lengvųjų automobilių bandymo procedūros (PSLABP) bandymo ciklo reikalavimus.

 

***Funkcija „ProPilot“ yra tik tam tikruose automobiliuose. „ProPilot“ yra pažangi pagalbinė vairavimo technologija, tačiau ji negali padėti išvengti susidūrimų. „ProPilot“ yra skirta naudoti tik greitkeliuose (su skiriamąja juosta), neatitraukiant akių nuo kelio, o rankų – nuo vairo. Vairuotojas privalo išlikti budrus, vairuoti saugiai ir gebėti bet kada perimti automobilio valdymą.

 

****Vidutinės elektros energijos sąnaudos (Wh/km): 180–206; vidutinės CO2 emisijos (g/km): 0. Nulinė CO2 tarša važiuojant.

 

*****Nurodyti skaičiai skirti 40 kWh („LEAF“) ir 62 kWh („LEAF e+“) akumuliatoriams. Trukmė priklauso nuo įkrovimo sąlygų, akumuliatoriaus ir aplinkos temperatūros, o taip pat nuo įkroviklio tipo ir būklės. Nurodyta greitojo įkrovimo trukmė išmatuota naudojant greitąjį įkroviklį „CHAdeMO“. „Nissan LEAF“ sukurtas taip, kad tiktų įvairių tipų kelionėms – jis turi apsaugos priemones, saugančias akumuliatorių nuo pažeidimų keletą kartų iš eilės naudojant greitąjį įkrovimą. Jeigu dėl akumuliatoriaus temperatūros suveikia jo apsaugos funkcija, gali keistis greitojo įkrovimo trukmė.