NISSAN LEAF

JEI NORITE GAUTI NAUJIENŲ APIE „NISSAN LEAF“, JŪS ESATE TEN, KUR REIKIA! TIESIOG PATEIKITE SAVO DUOMENIS IR SPUSTELĖKITE MYGTUKĄ „NUOLAT MANE INFORMUOTI“. TAIP, TAI IŠTIES PAPRASTA.

RIBOTO LEIDIMO „NISSAN LEAF 3.ZERO E+“

„Nissan LEAF“

Išmaniojo vairavimo ypatybės, įskaitant modernią pagalbinę vairavimo sistemą „ProPILOT“* ir „e-Pedal“ sistemą, kuri padės jums patikimai ir lengvai grįžti namo.

Išmaniojo mobilumo technologijos leidžia rinktis iš trijų vairavimo režimų ir nukeliauti nuo 270 iki 385 km** (WLTP mišrus ciklas).

Išmanioji integracija su išmaniuoju telefonu, kad kelionė tilptų delne.

Jūsų vardas turi būti sudarytas tik iš raidžių.

Jūsų pavardė turi būti sudaryta tik iš raidžių.

Jūsų asmens duomenų apsauga mums yra labai svarbi.

Kodėl turėtumėte pateikti savo asmens duomenis?

Jums pateikus savo asmens duomenis „Nissan Nordic Europe Oy Lietuvos filialas, veikdamas kaip duomenų valdytojas, galės nagrinėti Jūsų prašymus (dažniausiai teikimus per mūsų prekybos atstovus), siųsti Jums atitinkamą informaciją apie transporto priemones, vertinti pardavimo veiklos, aptarnavimo po pardavimo ir reklamos rezultatus, vykdyti klientų pasitenkinimo tyrimus, gerinti mūsų produktus ir paslaugas ir gavus Jūsų išreikštą sutikimą, siųsti Jums suasmenintus reklaminius pranešimus apie mūsų transporto priemones ir susijusias paslaugas.

Su kuo mes dalijamės tokiais duomenimis?

Veikdami kaip nepriklausomi duomenų valdytojai Jūsų asmens duomenimis mes dalijamės tik su mūsų prekybos atstovais, paslaugų teikėjais ir kitais „Nissan“ grupės juridiniais asmenimis. Dalijantis duomenimis jie gali patekti ir už Europos ekonominės erdvės ribų, tačiau mes imsimės visų reikiamų priemonių duomenims apsaugoti.

Jūsų teisės.

Jūsų asmeninius duomenis galite gauti struktūrizuotu ir standartiniu formatu. Jūs taip pat galite nesutikti, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi, arba prašyti duomenis riboti, pakeisti arba visai jų neatskleisti.

Bet kuriuo metu, pakeitę savo nuomonę dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo, paprasčiausiai galėsite nusiųsti el. laišką adresu lithuania@nissan-services.eu

Džiaugiamės, kad pas mus apsilankėte. Jūsų buvo paprašyta pateikti tam tikrus savo asmens duomenis. Jūsų asmens duomenų apsauga mums yra labai svarbi:

Bet kuriuo metu galite pakeisti savo nuomonę spustelėję pranešime esančią prenumeratos atsisakymo nuorodą. Daugiau informacijos apie „Nissan“ taikomą duomenų privatumą galite rasti čia.

* Privalomi laukai

*Pateikti vaizdai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose parodyti ne Lietuvos rinkai skirti automobiliai, tai nėra konkretūs modeliai, klasė ar pasiūlymai. Parodytų ypatybių kai kuriuose modeliuose gali nebūti arba jos gali būti tik tam tikros klasės automobiliuose.

 

*Šaltinis: AAA (Association Auxiliaire de l'Automobile), 2018 m. bendrasis „Nissan LEAF“ registracijų ES, Norvegijoje, Šveicarijoje ir Islandijoje skaičius.

 

*Nuvažiuojamas atstumas apskaičiuotas laboratorijoje, vykdant bandymus, atitinkančius ES teisės aktų reikalavimus; tokie skaičiavimai skirti įvairių tipų automobiliams palyginti. Ši informacija nėra susieta su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis. Šie duomenys gali neatitikti tikrų rezultatų kelyje. Rezultatai gali priklausyti nuo pasirenkamosios įrangos, techninės priežiūros, vairavimo įpročių ir kitų veiksnių, pavyzdžiui, kelio ir oro sąlygų. Rodikliai nustatyti pagal naujosios pasaulinės suderintos lengvųjų automobilių bandymo procedūros (PSLABP) bandymo ciklo reikalavimus.

 

***Funkcija „ProPilot“ yra tik tam tikruose automobiliuose. „ProPilot“ yra pažangi pagalbinė vairavimo technologija, tačiau ji negali padėti išvengti susidūrimų. „ProPilot“ yra skirta naudoti tik greitkeliuose (su skiriamąja juosta), neatitraukiant akių nuo kelio, o rankų – nuo vairo. Vairuotojas privalo išlikti budrus, vairuoti saugiai ir gebėti bet kada perimti automobilio valdymą.

 

****Vidutinės elektros energijos sąnaudos (Wh/km): 180–206; vidutinės CO2 emisijos (g/km): 0. Nulinė CO2 tarša važiuojant.

 

*****Nurodyti skaičiai skirti 40 kWh („LEAF“) ir 62 kWh („LEAF e+“) akumuliatoriams. Trukmė priklauso nuo įkrovimo sąlygų naudojimo vietoje, įskaitant įkroviklio tipą ir būklę, o taip pat akumuliatoriaus ir aplinkos temperatūrą. Nurodyta greitojo įkrovimo trukmė išmatuota naudoti greitąjį įkroviklį „CHAdeMO“. „Nissan LEAF“ sukurtas taip, kad tiktų įvairių tipų kelionėms – jis turi akumuliatoriaus apsaugos priemones, saugančias jį nuo pažeidimų, kai keletą kartų iš eilės naudojamas greitasis įkrovimas. Jeigu dėl akumuliatoriaus temperatūros suveikia jo apsaugos funkcija, greitasis įkrovimas gali užtrukti ilgiau.