Nissan Micra Around View Monitor in Action

JAUSKITE DAR DAUGIAU PASITIKĖJIMO
VAIRUOJANTNissan Micra Intelligent Lane Intervention

IŠMANIOJI SISTEMA, ĮSPĖJANTI APIE JUOSTOS KIRTIMĄ

Sistema aptinka kai netikėtai nukrypstate iš savo eismo juostos, nerodant posūkio signalo. Pateikusi įspėjimą sistema įjungs stabdžius, švelniai padėdama grįžti atgal į savo juostą. 

 

 

  Įspėja 

  Įjungia stabdžius, padėdama neišvažiuoti iš savo eismo juostos

„Nissan Micra“ pažangi avarinio stabdymo sistema

PAŽANGI AVARINIO STABDYMO SISTEMA

Pažangi avarinio stabdymo sistema stebi greitį ir atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio, įspėdama apie būtinybę pristabdyti. Sistema netgi gali suaktyvinti pagalbinę avarinio stabdymo sistemą ir automatiškai įjugnti stabdžius padėdama išvengti susidūrimo. Taip pat sistema gali stabdyti aptikusi žmogų pėsčiųjų perėjoje.

„Nissan Micra“ pažangi tolimųjų žibintų automatinio valdymo sistema

PAŽANGI TOLIMŲJŲ ŽIBINTŲ AUTOMATINIO VALDYMO SISTEMA

Geresnis matomumas naktį, neakinant priešais važiuojančių vairuotojų. Pažangi tolimųjų žibintų automatinio valdymo sistema automatiškai įjungia tolimuosius žibintus, kai jų prireikia, ir perjungia artimuosius žibintus, priekyje aptikusi kitą automobilį. 


Išmanioji aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema

Bet kurios vietos vaizdas „iš paukščio skrydžio“

Su naujosios „Nissan Micra“ išskirtine išmaniąja aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema, automobilį pastatyti ir manevruoti itin lengva. Virtualus automobilio ir aplinkos vaizdas iš viršaus, pasirenkamas priartintas priekinės, galinės ir šoninės kamerų vaizdas padalytame ekrane išsaugos jūsų orumą ir automobilį.

 

 

  4 kameros

 

  Vaizdas „iš paukščio skrydžio“

Nissan Micra Around View Monitor Parking
„Nissan Micra“ eismo ženklų atpažinimo sistema

Eismo ženklų atpažinimo sistema

Neviršyti leidžiamo greičio su „Nissan Micra“ yra paprasta. Eismo ženklų atpažinimo sistema fiksuoja pravažiuojamus kelio ženklus ir rodo greičio apribojimus skaitmeniniame informaciniame ekrane. 

„Nissan Micra“ įspėjimo apie nematomas kliūtis sistema

Įspėjimo apie nematomas kliūtis sistema

Persirikiuokite nedvejodami. Sistema stebi aplinką ir įspėja, jei vairuotojui nematamoje zonoje yra kita transporto priemonė. 


„Nissan Micra“ pagalbinės važiavimo įkalnėn sistemos iliustracija

Pagalbinė važiavimo į įkalnę sistema

Prieš stačią įkalnę už jūsų kaip tyčia dažniausiai atsiranda kitas automobilis, erzinančiai per arti. Pagalbinė važiavimo įkalnėn sistema neleis nuriedėti atgal. Ji kelias sekundes išlaiko stabdžio slėgį, suteikdama pakankamai laiko perkelti koją nuo stabdžio pedalo ant akceleratoriaus. 

 

 

  Įjungia stabdį įkalnėje

 

 2 sekundes laiko stabdžius

„Nissan Micra“ pažangios važiavimo kontrolės sistemos iliustracija

Pažangi važiavimo kontrolės sistema

„Gulintis policininkas“? Koks „gulintis policininkas“? Pažangi važiavimo kontrolės sistema gali automatiškai įjungti stabdžius ir sureguliuoti variklio sūkius, kad važiavimas būtų sklandus.

„Nissan Micra“ išmaniosios trajektorijos išlaikymo sistemos iliustracija

Išmanioji trajektorijos išlaikymo sistema

Pasitikite posūkius be jokių pastangų. Išmanioji trajektorijos išlaikymo sistema seka situaciją ir, jei reikia, gali atskirai stabdyti kiekvieną ratą, padėdama sklandžia trajektorija įveikti posūkius.