„Nissan Qashqai“ vidaus vaizdas – vairas ir centrinė konsolė
„Nissan Qashqai“ variklis

TYLIAI DIRBANTIS VARIKLIS

Pasirinkus itin našų benzininį variklį, užtikrinamas momentinis jūsų mažo SUV pagreitis – užtenka tik šiek tiek paspausti akceleratoriaus pedalą.

„Nissan Qashqai“ durelių izoliacija

DURELIŲ IZOLIACIJA

Izoliuoti durelių skydeliai sulaiko šilumą viduje ir neleidžia į vidų patekti triukšmui iš išorės.

„Nissan Qashqai“ kelio triukšmo absorbcija

KELIO TRIUKŠMO ABSORBCIJA

„Nissan Qashqai“ išlietas greičiui jautrus kėbulas visada užtikrina žemą vibracijų ir triukšmo lygį.

[1] Mobilųjį telefoną su „Nissan Connect“ galima susieti tik automobiliui stovint vietoje. Naudojantis sistema būtina laikytis visų kelių eismo taisyklių. Sistema vairuotojai gali naudotis tik tuomet, kai tai daryti saugu. Naudotojai turi žinoti, kad laisvų rankų įranga gali atitraukti vairuotojo dėmesį ir trukdyti saugiai vairuoti.
[2] Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Su „Nissan“ technologijomis susijusios nuostatos ir sąlygos pateiktos čia > > > https://www.nissan.co.uk/legal/terms-conditions.html#technology
[3] Pateikti vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio ar klasės automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis. Pavaizduotos funkcijos gali būti neprieinamos arba jų gali nebūti standartiniame pakete ir jas reikėtų įsigyti papildomai.   
[4] Kai kurios odinio salono dalys gali būti iš dirbtinės odos.
Funkcijos suveikimo laiką ir veikimą gali trikdyti prastas automobilio ryšio signalas. Norėdami naudotis optimaliai pasirūpinkite, kad automobilis būtų gero ryšio zonoje.

Prieinamos funkcijos priklauso nuo automobilio versijos. Kai kurios funkcijos yra standartinės, kitos – pasirenkamos (už jas reikia mokėti papildomai).