Nissan QQ 3D packshot

[1] „ProPILOT“ montuojama ne visuose automobiliuose. Tai yra pagalbinė vairuotojo sistema, tačiau ji negali apsaugoti nuo susidūrimų. Sistema „ProPILOT“ skirta naudoti tik greitkeliuose (keliai su atitvarais), vairuotojui žiūrint į kelią ir rankas laikant ant vairo. Vairuotojas privalo išlikti budrus, vairuoti saugiai ir gebėti bet kada perimti automobilio valdymą.


[2] Telefoną susieti su „NissanConnect“ galima tik saugiai pastačius automobilį. Sistemą reikia naudoti laikantis kelių eismo taisyklių. Vairuotojai sistemą gali naudoti tik tada, kai tai daryti yra saugu. Sistemos naudotojai turi būti atsargūs ir žinoti, kad laisvų rankų įrangos naudojimas blaško dėmesį ir gali turėti neigiamos įtakos automobilio valdymui.


[3] Degalų sąnaudos mišriu ciklu (l/100km): 6,4 - 7,2; CO2 emisijos mišriu ciklu (g/km): 144-163.


[4] Projekcinis ekranas yra patogumą didinanti funkcija, kuri svarbiausią informaciją pateikia ant priekinio stiklo, tiesiai priešais vairuotojo akis, todėl jis gali savo dėmesį koncentruoti į kelią.
Vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriais atvejais pateiktos fotografijos neatitinka vietinei rinkai tiekiamų automobilių specifikacijų, nėra konkretaus modelio, versijos ar pasiūlymo pavyzdys. Priklausomai nuo šalies, pateiktos funkcijos gali būti standartinės komplektacijos dalis, tiekiamos kaip papildoma įranga (už papildomą mokestį), arba visai netiekiamos.