KITOS „CARWINGS“ YPATYBĖS

DAR GERESNIAM MOBILUMUI PRIDĖKITE SAVO TELEFONĄ

„iPhone“ ir „Android“ skirta programėlė „NissanConnect EV“ leidžia nesudėtingai valdyti elektromobilį. Su šia programėle galėsite patikrinti įkrovos lygį, pradėti įkrovimą, įjungti arba išjungti automatinę klimato kontrolės sistemą, patikrinti nustatytą nuvažiuojamą atstumą ir dar daugiau, tiesiai išmaniojo telefono ekrane.

SKAITMENINIAI GARSO ĮRAŠAI

Prijunkite savo telefoną per USB arba „Bluetooth“ ir visas grojaraštis, įskaitant pasirinktas internetinės transliacijos paslaugas, bus pasiekiamas ranka, automobilio informacijos ir pramogų sistemos ekrane.

EFEKTYVESNIS VAIRAVIMAS

Jūsų automobilis teiks išsamią informaciją apie akumuliatoriaus sąnaudas, vairavimo efektyvumą, atstumą ir pan. važiuojant numatytu maršrutu, todėl kiekvienas pokytis padės jums įveikti papildomą atstumą.

„CARWINGS“ MARŠRUTO PLANAVIMO PRIEMONĖ

„CARWINGS“ ir jos maršruto planavimo priemonė suteikia informacijos apie įkrovimo stoteles šalia automobilio, padeda rasti geriausią maršrutą iki artimiausios stotelės. Informacija apie įkrovimo stoteles yra reguliariai atnaujinama. Jei netyčia įkrovos lygis siektų mažiau 15 %, sistema atsisiųs įkrovimo vietas, esančias arčiausiai jūsų, ir automatiškai nukreips jus į artimiausią stotelę.

VAŽIAVIMO ISTORIJA

Važiavimo istorija padeda vairuoti rodydama informaciją, pavyzdžiui, energijos sąnaudų ekonomiškumą ir vairavimo maršrutus (įkeliamus kasdien), taip pat – vairavimo stilių bei elektros sąnaudas. Galite naudotis šia informacija planuodami būsimas keliones.

ĮVERTINIMAS

Peržiūrėkite, kaip esate vertinamas palyginti su kitais vairuotojais visame pasaulyje pagal tam tikrus kriterijus. Reitingai yra kasdieniniai, kasmėnesiniai ir kassavaitiniai. Registruokitės į Pasaulinius reitingus ir mėgaukitės draugiškomis elektromobilių savininkų varžybomis!

EKOLOGIJA – VIRTUALIEJI MEDŽIAI

Sužinokite, kaip „Nissan“ elektromobilių vairuotojai padeda mažinti anglies dioksido emisiją jūsų šalyje ir visame pasaulyje, palygindami su medžiais, kurių reikia tokiam pačiam CO2 kiekiui sugerti.