Turiu „Nissan“ su navigacijos sistema. Ar galiu dalyvauti programoje „Nissan MapCare™“?

Pasiūlymas galioja visiems „Nissan“ modeliams, kurių įrangai priklauso „NissanConnect“ (negalioja „370Z“ bei „LCV“ modeliams, išskyrus „eNV200“ ir „Nissan Navara“) ir kurie pagaminti nuo 2016 m. gegužės 1 d. (nuo 2016 m. birželio 1 d. – „Nissan Juke“, o nuo 2016 m. lapkričio 1 d. – „Nissan Navara“ modeliams). Šis pasiūlymas negalioja anksčiau įsigytiems automobiliams, kurie buvo pagaminti iki 2016 m. gegužės 15 d. (iki 2016 m. birželio 1 d. – „Nissan Juke“ modeliams ir iki 2016 m. lapkričio 1 d. – „Nissan Navara“ modeliams. Modelių kodai: J11(Qashqai) / T32 (X-Trail))./ F15 (Juke) / C13 (Pulsar) / D23 (Navara) / K14 (Micra) / K13 (Micra) / E12(Note). „Map Care" galioja tris metus nuo garantijos pradžios. Savininkas gauna po vieną navigacijos žemėlapių naujinį kasmet.

Negaliu dalyvauti programoje „Nissan MapCare™“, kaip galėčiau užsisakyti žemėlapio atnaujinimą?

Galite apsilankyti mūsų „Nissan“ interneto parduotuvėje, bet jūs turėsite patys įdiegti žemėlapį į savo navigacijos sistemą. Tai padaryti nėra sudėtinga, ši procedūra galima su visais gaminiais.
Jūs galite užsisakyti ir tiesiai iš savo atstovo, kuris atliks operaciją už jus.

Ar galiu pats atnaujinti sistemą „Nissan MapCare™“?

Programos atnaujinimas atliekamas atstovybėje, tai – programos „Nissan MapCare™“. Pirmiausia įsitikinkite, ar jūsų automobiliui taikoma programa, o po to atlikite reikiamus veiksmus. Visas šis procesas yra visiškai nemokamas.

Kiek kartų galiu atnaujinti savo navigacijos sistemą su programa „Nissan MapCare™“?

Programa „Nissan MapCare™“ apima daugiausia 3 žemėlapių atnaujinimus, po vieną per metus iki ketvirtųjų transporto priemonės eksploatavimo metų pabaigos.

Kas man praneš, kai pagal programą „Nissan MapCare™“ bus prieinamas atnaujinimas?

Kai bus prieinamas naujas žemėlapių atnaujinimas, su jumis susisieks „Nissan“ atstovas. Įsitikinkite, kad esate registruoti YOU+ portale („Nissan“ klientų portale) ir nurodėte visus savo kontaktinius duomenis. Taip pat galima teirautis atstovybėje, ar jau yra jūsų automobiliui tinkamas žemėlapių atnaujinimas.

Ar „Nissan“ programa „Nissan MapCare™“ tikrai yra reikalinga?

Kasmet kečiasi maždaug 15 % kelių ir ieškomų vietų. Paprastai pavieniai žemėlapių atnaujinimai yra gana brangūs, todėl „Nissan“ 3 metus pasirūpins tuo už jus.

Kas nutiks, kai parduosiu savo automobilį?

Galimybė dalyvauti programoje yra paremta transporto priemonės VIN numeriu. Programa automatiškai perkeliama naujam savininkui ir tai didina jūsų automobilio vertę (apribojimas – 3 žemėlapio atnaujinimai iki 3-ųjų automobilio eksploatavimo metų).

Įsigijau naudotą automobilį su „NissanConnect“. Kaip sužinoti, ar programa „Nissan MapCare™“ taikoma mano automobiliui?

Turite pasiteirauti „Nissan“ atstovybėje, ar jūsų automobilio VIN galioja ši programa ir kiek atnaujinimų galite turėti. Jūsų atstovas  pasirūpins, kad būtumėte įtraukti į sistemą ir gautumėte pranešimus apie atnaujinimus.

Jei praleidau programos „Nissan MapCare™“ atnaujinimą, ar galiu pratęsti programą dar vieneriems metams?

Ne, jei praleidote vienerius žemėlapio atnaujinimo metus, pratęsti programos papildomiems vieneriems metams negalėsite.