IŠSAMIOS „NISSANCONNECT EV“ YPATYBĖS

Dar geresniam mobilumui pridėkite savo telefoną

Mobilioji programėlė „NissanConnect EV“, skirta „iPhone“ ir „Android“, leidžia paprastai valdyti elektromobilį esant ryšiui. Įrankiai, su kuriais galėsite patikrinti įkrovos lygį, pradėti įkrovimą, įjungti arba išjungti automatinę klimato kontrolės sistemą, patikrinti nustatytą nuvažiuojamą atstumą ir dar daugiau, bus tiesiog jūsų kišenėje.

Skaitmeniniai garso įrašai

Prijunkite savo telefoną per USB arba „Bluetooth“ ir visas grojaraštis, įskaitant pasirinktas internetinės transliacijos paslaugas, bus pasiekiamas ranka, automobilio informacijos ir pramogų sistemos ekrane.

„NissanConnect EV“ maršruto planavimo priemonė

„NissanConnect EV“ ir jos maršruto planavimo priemonė suteikia informacijos apie įkrovimo stoteles šalia automobilio, padeda rasti geriausią maršrutą iki artimiausios stotelės. Informacija apie įkrovimo stoteles atnaujinama reguliariai. Jei netyčia įkrovos lygis siektų mažiau 15 %, sistema atsisiųs įkrovimo vietas, esančias arčiausiai jūsų, ir automatiškai nukreips jus į artimiausią stotelę. 

Važiavimo istorija

Važiavimo istorija padeda vairuoti rodydama informaciją, pavyzdžiui, energijos sąnaudų ekonomiškumą ir vairavimo maršrutus (įkeliamus kasdien), taip pat – vairavimo stilių bei elektros sąnaudas. Galite naudotis šia informacija planuodami būsimas keliones.

Įvertinimas

Peržiūrėkite, koks yra jūsų reitingas palyginti su kitais vairuotojais visame pasaulyje pagal tam tikrus kriterijus. Reitingai yra kasdieniniai, kasmėnesiniai ir kassavaitiniai. Registruokitės į Pasaulinius reitingus ir mėgaukitės draugiškomis varžybomis!

Ekologija – virtualieji medžiai

Pasižiūrėkite, kiek ekologiškų medžių gavote ir kaip „Nissan“ elektromobilių savininkai padeda sumažinti CO2 emisijas jūsų šalyje ir visame pasaulyje.

Įspėjimas ir priminimas apie techninę priežiūrą

Portale „You+Nissan“ ir programėlėje „NissanConnect EV“ pateikiami įspėjimai apie techninę priežiūrą, kai priartėjama prie atitinkamos ridos, kurią pasiekus, būtina atlikti techninės priežiūros darbus.

Priminimas apie prijungimą prie tinklo

Įrašius į atmintį pasirinktus įkrovimo punktus, jūsų automobilis praneš, kai būsite netoliese kurio nors išsaugoto įkrovimo punkto, ir primins apie prijungimą prie tinklo.

Pranešimas: Akumuliatoriaus pašildymo įjungimas / išjungimas

Pranešama, kai įjungiamas akumuliatoriaus šildytuvas.