Kitos „NissanConnect“ su išmaniųjų telefonų programėlėmis ypatybės

JŪSŲ „NISSAN“ AUTOMOBILIS IR JŪSŲ IŠMANUSIS TELEFONAS. TOBULA HARMONIJA.

Programėlė „NissanConnect“ jūsų išmaniajame telefone leis lengvai ir patogiai pasiekti norimas programėles. Kai išmanusis telefonas yra prijungtas prie transporto priemonės (per „Bluetooth“ arba USB), šios programėlės yra pasiekiamos vairo valdikliais, naudojant liečiamąjį ekraną arba laisvų rankų įrangos balso atpažinimo funkciją.

INTUITYVI SĄSAJA

Dėl neakinančio liečiamojo ekrano ir momentinės prieigos prie svarbiausių funkcijų vienu mygtuko paspaudimu sistemą yra paprasta ir patogi, besirūpinanti jūsų sauga, kadangi nereikės atitraukti akių nuo kelio.

„GOOGLE“ „SIŲSTI Į AUTOMOBILĮ“

Su „Google“ „Siųsti į automobilį“ galite planuoti savo veiksmus išvykimo išvakarėse. Raskite savo maršrutą, tada išsiųskite jį tiesiai į automobilį su „Google“ „Siųsti į automobilį“ (tik pasirinktose šalyse) – ir jūs jau pasirengę keliauti.

PAŽANGI NAVIGACIJA

Palydovinė navigacija su išsamiais nurodymais ir daugybe saugos ypatybių: įspėjimai apie posūkius ir greičio viršijimą, išvažiavimo iš greitkelio vaizdas ir informacija apie eismo juostą.

PATOBULINTA GARSO SISTEMA

Klausykitės transliuojamo internetinio radijo ir muzikos su pasirinktomis programėlėmis arba prijunkite savo telefoną per „Bluetooth®“ ar USB ir naudokitės savo muzikos biblioteka. „Cover Art“ ir DAB skaitmeninis radijas dar pagerins jūsų klausymosi potyrius.

PALAIKYKITE RYŠĮ

„NissanConnect“ su išmaniųjų telefonų programėlėmis rodys paiešką, eismo ir stovėjimo vietų informaciją, socialinius tinklus, naujienas ir dar daugiau tiesiai jūsų automobilio ekrane. Gaunami pranešimai gali būti perskaitomi balsu, kad nereikėtų atititraukti akių nuo kelio.