Su pažangiomis „NissanConnect“ ypatybėmis ir programėlėmis klausykitės muzikos kaip jums patinka ir stebėkite, kas vyksta pasaulyje. Nuo paprastesnio kelionių planavimo naudojant „Google“ „Siųsti į automobilį“, nuo navigacijos iki muzikos, saugos ir vietinės paieškos – tikrai nerasite geresnio būdo keliauti.

„NissanConnect“ ypatybės

KITOS „NISSANCONNECT“ YPATYBĖS

MOBILIOJO TELEFONO RYŠYS

„Bluetooth®“ ryšys su suderinamais išmaniaisiais telefonais apima prieigą prie adresatų sąrašo, todėl bus galima lengvai atsakyti į skambučius ir juos atmesti tiesiogiai naudojantis informacijos ir pramogų sistema.

INTUITYVI SĄSAJA

Nuo atspindžių apsaugotas liečiamasis ekranas ir ekrano mygtukai leidžia lengvai rasti reikiamas funkcijas keliaujant. Naudojantis mygtukais galima iškart pasiekti dažniausias ypatybes, didinant greitį, patogumą ir saugą.

PAŽANGI NAVIGACIJA

Išsami dinaminė navigacija apima įspėjimą apie posūkius ir greičio viršijimą, išvažiavimo iš greitkelio vaizdą ir informaciją apie eismo juostą, kad kelionė būtų saugesnė ir informuotesnė.

PATOBULINTA GARSO SISTEMA

Skaitmeninis DAB radijas, internetinis radijas ir muzikos transliacija naudojant pasirinktas programėles, ryšys per „Bluetooth®“ / USB, „Cover Art“ ekranas.

PALAIKYKITE RYŠĮ

„NissanConnect“ atskleis informacijos pasaulį jūsų automobilyje. Populiarios vietos, eismo, stovėjimo vietų ir degalų informacija, taip pat – naujienų antraštės ir socialinių tinklų atnaujinimai.