UNIKALI ELEKTRIFIKACIJOS PATIRTIS

Naujos kartos „Nissan X-Trail“ su e-POWER technologija

„Nissan X-Trail" modelių kainos prasideda nuo(**) [*]

36 030 €

Važiuojančio „Nissan X-Trail“ su „e-POWER“ nuotrauka

PAVAROS SISTEMOS

„e-POWER“. Unikalus elektrifikuoto vairavimo potyris, dabar – be įkrovimo

„Nissan e-POWER“ – tai unikali elektrifikuota technologija, kurią sudaro efektyvus benzininis variklis, įkraunantis akumuliatorių. Rezultatas – manevringo ir tylaus važiavimo potyris, o akumuliatoriaus nereikia įkrauti. Taip pat yra su daugiau galios ir stabilumo suteikiančia „e-4ORCE“ pavara. Abi technologijos suteikia elektromobilio vairavimo potyrį, be pavarų dėžės. Unikalios „Nissan X-Trail" technologijos yra modernesnės už įprastuose hibridiniuose automobiliuose naudojamas sistemas.

„Nissan X-Trail“ kalnų kelyje

e-POWER

Elektrifikuokite savo gyvenimą

Sklandus ir momentinis „e-POWER“ įsibėgėjimas, neprilygstamas visų varomųjų ratų pavaros sistemos „e-4ORCE“ valdymas ir jokių problemų slidžiuose ar nelygiuose keliuose. Laikas leistis į tolimiausią šeimos nuotykį.

IŠORĖS DIZAINAS

Kartu dera dizainas ir pasirengimas nuotykiams

Grakštūs priekiniai LED žibintai ir įspūdingos ventiliacinės angos išskirs jus iš minios. „Nissan X-Trail“ išvaizda išsiskiria iš kitų, kaip ir automobilyje įdiegtos technologijos. Ieškokite nuotykių. Mėgaukitės.

SALONO ERDVĖ IR BAGAŽINĖ

Elektrifikuotame penkių arba septynių sėdimųjų vietų automobilyje pakaks vietos visiems ir viskam

Automobilyje gali susėsti septyni žmonės, ir daugiau jokių peštynių dėl geresnės vietos. Pamirškite nuobodulį kelionės metu, nes gale ir priekyje yra USB lizdai. Taip pat pagal poreikius galite pertvarkyti novatorišką bagažinę, pasirinkę vieną iš 16 konfigūracijų.

SAUGA IR PAGALBA VAIRUOJANT

Aukštosios technologijos ištiesia pagalbos ranką

Įsivaizduokite, kad jus visada lydi patyręs šturmanas. Įspėja apie pavojus, padeda pastatyti mašiną, nenukrypti iš eismo juostos ir dar daugiau. Išsamiau susipažinkite su visomis „Nissan“ technologijomis (1).

1/2 IKI 35" INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMA

Vadovaukitės 12,3" skaitmeniniame prietaisų skydelyje pateiktais nurodymais, naudokitės 12,3" „NissanConnect“ ekranu (2) ir gaukite nurodymų 10,8" projekciniame ekrane (3).

„Nissan X-Trail“ projekcinis ekranas

1/2 „PROPILOT ASSIST“ – NENUKRYPKITE IŠ EISMO JUOSTOS

„ProPILOT Assist“ sistema (4) dabar yra susieta su navigacijos sistema, todėl kelionę galite pritaikyti pagal įvairius scenarijus.

„Nissan X-Trail“ nuotrauka su „ProPILOT Assist“

1/2 IŠMANIOJI APLINKINIO VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMA

Automobilį pastatysite lengviau matydami automobilio vaizdą iš visų pusių bei padidintus priekio, galo ir šoninius vaizdus ir įspėjimus apie netoliese esančius judančius objektus (1).

„Nissan X-Trail“ aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema

RYŠYS

Sklandžiai prisijunkite prie jus supančio pasaulio

Su didesniu naujojo „Nissan X-Trail“ 12,3" didelės raiškos ekranu ir „NissanConnect“ paslaugų programėle [*] galėsite prisijungti prie savo mėgstamiausių grojaraščių ir programėlių, nustatyti kelionės kryptį ir dar daugiau.

1/2 NAVIGACIJOS INFORMACIJA

12,3" HD jutiklinis ekranas – tai jūsų portalas į „NissanConnect“: lengvai rasite kelią vadovaudamiesi intuityvia navigacija, pagerintais žemėlapiais, momentine eismo informacija ir dar daugiau (5).

„Nissan X-Trail“

1/2 VIRTUALUSIS ASMENINIS ASISTENTAS

Naudodami integruotą „Nissan" valdymo balsu funkciją jūs savo automobiliui galite teikti užklausas. Tiesiog ištarkite „Hello Nissan“ ir paprašykite parodyti, ar šalia yra jums aktualių objektų ar kitą informaciją.

„Nissan X-Trail“
Nissan X-TRAIL

KONFIGŪRATORIUS

Sukurkite savo tobulą „Nissan X-Trail“

Pasirinkite versiją, kėbulo spalvą bei kitas savybes ir sukurkite Jums tinkamiausią automobilį.

VERSIJOS IR SPECIFIKACIJOS

Pasirinkite Jūsų poreikius atitinkantį „X-Trail"

Susipažinkite iš arčiau su visiškai nauju „X-Trail".

1/2

Nissan X-TRAIL - Packshot TEKNA -

PALYGINKITE ĮRANGOS LYGIUS

Sužinokite, kuri versija geriausiai tinka Jums

Spustelėję čia palyginsite skirtingas versijas ir sužinosite, kuri Jums labiausiai tinka.

1/2

Nissan X-TRAIL - STYLE DE VIE

AKSESUARAI

Rinkitės savo stilių

Tik originalūs „Nissan“ aksesuarai užtikrina tokį patį tinkamumą, patikimumą ir technines savybes kaip „Nissan X-Trail“ originalios dalys

1/2 Dvipusis bagažinės įklotas

Viena jo pusė minkšta ir skirta dužiems ar trapiems kroviniams, o kita – didesniems ir nešvariems daiktams vežti, kai lauke drėgna ir (arba) snieguota.

Nissan X-Trail – Lifestyle

1/2 Prabangūs kilimėliai

Skirti apsaugoti Jūsų automobilį nuo purvo ir nešvarumų bei padidinti Jūsų automobilio prabangos įspūdį ir komfortą.

Nissan X-Trail – Lifestyle

1/2 Bagažinės slenksčio apsaugas

Skirtas apsaugoti Jūsų automobilį nuo bagažinės slenksčio subraižymo sukraunant ir iškraunant krovinį.

Nissan X-Trail – Lifestyle

1/2 Purvasargiai

Apsaugokite savąjį „Nissan“ nuo nemalonios purvo vonios. Suteikite papildomos vertės ir stiliaus, kartu apsaugodami automobilio šonus.

Nissan X-Trail – Lifestyle

**Kaina nurodyta „X-Trail" MHEV 160 Xtronic Acenta 2WD su PVM. Kainos gali keistis be išankstinio perspėjimo. Naujausios kainos prašome visada klausti „Nissan“ atstovybėje!

[1] Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijoms taikomų taisyklių ir sąlygų kreipkitės į vietinę „Nissan“ atstovybę arba apsilankykite mūsų puslapyje www.nissan.lt

[2] * 12,3" HD jutiklinis ekranas yra tik „N-Connecta“ ir aukštesnių versijų automobiliuose.

[3] Projekciniame ekrane (ant priekinio stiklo) teikiama svarbiausia informacija, kurią matysite neatitraukę akių nuo kelio.

[4] Funkcija „ProPILOT Assist“ yra tik tam tikruose automobiliuose. „ProPILOT Assist“ yra pažangi pagalbos vairuotojui technologija, tačiau ji negali užtikrinti apsaugos nuo susidūrimų. „ProPILOT Assist“ skirta naudoti tik greitkeliuose (su skiriamąja juosta), neatitraukiant akių nuo kelio, o rankų nuo vairo. Vairuotojas privalo nuolat išlikti budrus, vairuoti saugiai, laikytis greičio apribojimų, įvertinti oro bei kelio dangos sąlygas ir būti pasirengęs bet kuriuo metu perimti automobilio valdymą.

[5] Jeigu norite naudotis „NissanConnect“ paslaugomis, turite susikurti „NissanConnect“ paskyrą ir nurodę naudotojo vardą bei slaptažodį prisijungti prie programėlės „NissanConnect Services“. Jei norite naudotis programėle „NissanConnect Services“, jums reikalingas „iOS“ arba „Android“ išmanusis telefonas, SIM kortelė ir mobiliųjų duomenų paslauga (jei tokios paslaugos neužsisakėte, kreipkitės į savo mobiliojo tinklo operatorių). Visoms paslaugoms būtinas mobilusis ryšys. 

[6] „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jos asocijuotųjų bendrovių prekių ženklai.

[7] Šiai funkcijai reikės „Amazon“ arba „Google™“ paskyros ir „Wi-Fi“ arba 4G ryšio. 

[8] „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ programėlės, su kai kuriais automobilių modeliais ir (arba) klasėmis, siūlomos nemokamai. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į „Nissan“ atstovybę.

[9] „In-Car Wi-Fi“ yra prenumeruojama mokama paslauga. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į „Nissan“ atstovybę.

 [10] Integruotoji „Alexa“ FR, DE, ES, IT, EN kalbomis galima tik Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Airijoje ir Austrijoje.

Pateikti vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio, versijos ar pasiūlymo dalis.  Pavaizduotos funkcijos gali būti neprieinamos arba jų standartiniame pakete gali nebūti, tuomet jas reikia užsisakyti atskirai (už papildomą mokestį).