„Nissan X-Trail“ su unikalia hibridine technologija – „e-POWER“ – arba lengvojo hibrido versija

„Nissan X-Trail“ laimėjo „Metų automobilis 2024“ titulą kainos iki 40 000 € kategorijoje.

„Nissan X-Trail" modelių kainos prasideda nuo(**) [*]

37 490 €

SALONO ERDVĖ IR BAGAŽINĖ

Elektrifikuotame 5 arba 7 vietų SUV užteks vietos visiems ir viskam

Automobilyje gali susėsti septyni žmonės, ir daugiau jokių peštynių dėl geresnės vietos. Pamirškite nuobodulį kelionės metu, nes gale ir priekyje yra USB lizdai. Taip pat pagal poreikius galite pertvarkyti novatorišką bagažinę, pasirinkę vieną iš 16 konfigūracijų.
Priešais namą stovintis „Nissan X-Trail“.

SPECIALI VERSIJA

„Nissan X-Trail" speciali versija – „N-Trek"

„X-Trail N-Trek" speciali versija yra naujausias „Nissan" elektrifikuotų krosoverių linijos papildymas. Ši versija išsiskiria nauju stiliumi ir didesniu komfortu.

IŠORĖS DIZAINAS

Kartu dera dizainas ir pasirengimas nuotykiams

Grakštūs priekiniai LED žibintai ir įspūdingos ventiliacinės angos išskirs jus iš minios. „Nissan X-Trail“ išvaizda išsiskiria iš kitų, kaip ir automobilyje įdiegtos technologijos. Ieškokite nuotykių. Mėgaukitės.

Važiuojančio „Nissan X-Trail“ su „e-POWER“ nuotrauka

E-POWER

„e-POWER“ – unikali hibridinė technologija

„Nissan e-POWER“ – tai unikali elektrifikuota technologija, kurią sudaro efektyvus benzininis variklis, įkraunantis akumuliatorių, o akumuliatorius savo ruožtu suka elektros variklį. Rezultatas – manevringo ir tylaus važiavimo potyris, o akumuliatoriaus nereikia įkrauti. Taip pat yra versija su daugiau galios ir stabilumo suteikiančia „e-4ORCE“ pavara. Abi technologijos suteikia elektromobilio vairavimo potyrį, be būtinybės įkrauti iš elektros tinklo. Unikalios „Nissan X-Trail" technologijos yra modernesnės už įprastuose hibridiniuose automobiliuose naudojamas sistemas.

PALYGINKITE PAVAROS SISTEMAS

„e-POWER“ ar lengvasis hibridas? Pasirinkite pavaros sistemą

Dvi skirtingos pavaros sistemos reiškia skirtingus vairavimo potyrius. Tačiau abiem atvejais degalų pilsitės taip, kaip esate įpratę.

1/2 „Nissan X-Trail e-POWER“

„e-POWER“ – tai galimybė patirti elektrifikuotą vairavimą su benzininiu varikliu. Galėsite džiaugtis sklandžiu ir tyliu judėjimu, primenančiu elektromobilį, didesniu degalų sunaudojimo efektyvumu ir piltis degalus kaip esate įpratę.

„Nissan X-Trail“ lengvojo lydinio ratlankiai

1/2 „Nissan X-Trail“ lengvasis hibridas

Lengvajame hibride varikliui tenkanti apkrova sumažinama naudojant mažą įsikraunantį akumuliatorių, kuris prireikus padeda varikliui. Tai šiek tiek padidina degalų sąnaudų efektyvumą ir pagerina variklio reakciją.

„Nissan X-Trail“ priekinė dalis

MATMENYS

„Nissan X-Trail“ matmenys

Su erdviu salonu, kuriame telpa iki 7 žmonių, pakankamai aukšta prošvaisa, kad galėtų važiuoti ir nelygiu paviršiumi, „Nissan X-Trail“ visapusiškai sukurtas šeimos nuotykiams.

1/2 Bendrieji matmenys

A – Bendrasis aukštis: 1 720 mm<br> B – Bendrasis ilgis: 4 680 mm<br> C – Bendrasis plotis: 1 840 mm (be veidrodėlių)

„Nissan X-Trail“ priekinis kampas

1/2 Bagažo skyriaus talpa

A – Bagažo skyriaus talpa daugiausia iki 575 l, neskaitant bagažinės pertvarų<br> B – Daugiausia iki 935 l su nulenktomis sėdynėmis

„Nissan X-Trail“ konstrukcijos kontūras

1/2 Bagažo skyriaus erdvė

A – Didžiausias bagažo skyriaus ilgis (su nulenktomis galinėmis sėdynėmis): 1 752 mm<br> B – Didžiausias bagažo skyriaus plotis: 1 093 mm

„Nissan X-Trail“ valdymas balsu
„Nissan X-Trail“ kalnų kelyje

e-POWER TEST-DRIVE

Elektrifikuokite savo gyvenimą

Sklandus ir momentinis „e-POWER“ įsibėgėjimas, neprilygstamas visų varomųjų ratų pavaros sistemos „e-4ORCE“ valdymas ir jokių problemų slidžiuose ar nelygiuose keliuose. Laikas leistis į tolimiausią šeimos nuotykį.

SAUGA IR PAGALBA VAIRUOJANT

Aukštosios technologijos ištiesia pagalbos ranką

Įsivaizduokite, kad jus visada lydi patyręs šturmanas. Įspėja apie pavojus, padeda pastatyti mašiną, nenukrypti iš eismo juostos ir dar daugiau. Išsamiau susipažinkite su visomis „Nissan“ technologijomis (1).

1/2 IKI 35" INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMA

Vadovaukitės 12,3" skaitmeniniame prietaisų skydelyje pateiktais nurodymais, naudokitės 12,3" „NissanConnect“ ekranu (2) ir gaukite nurodymų 10,8" projekciniame ekrane (3).

„Nissan X-Trail“ projekcinis ekranas

1/2 „PROPILOT ASSIST“ – NENUKRYPKITE IŠ EISMO JUOSTOS

„ProPILOT Assist“ sistema (4) dabar yra susieta su navigacijos sistema, todėl kelionę galite pritaikyti pagal įvairius scenarijus.

„Nissan X-Trail“ nuotrauka su „ProPILOT Assist“

1/2 IŠMANIOJI APLINKINIO VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMA

Automobilį pastatysite lengviau matydami automobilio vaizdą iš visų pusių bei padidintus priekio, galo ir šoninius vaizdus ir įspėjimus apie netoliese esančius judančius objektus (1).

„Nissan X-Trail“ aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema

RYŠYS

Sklandžiai prisijunkite prie jus supančio pasaulio

Su didesniu „Nissan X-Trail“ 12,3" didelės raiškos ekranu ir „NissanConnect“ paslaugų programėle [*] galėsite prisijungti prie savo mėgstamiausių grojaraščių ir programėlių, nustatyti kelionės kryptį ir dar daugiau.

1/2 NAVIGACIJOS INFORMACIJA

12,3" HD jutiklinis ekranas – tai jūsų portalas į „NissanConnect“: lengvai rasite kelią vadovaudamiesi intuityvia navigacija, pagerintais žemėlapiais, momentine eismo informacija ir dar daugiau (5).

„Nissan X-Trail“ galinė dalis

1/2 VIRTUALUSIS ASMENINIS ASISTENTAS

Naudodami integruotą „Nissan" valdymo balsu funkciją jūs savo automobiliui galite teikti užklausas. Tiesiog ištarkite „Hello Nissan“ ir paprašykite parodyti, ar šalia yra jums aktualių objektų ar kitą informaciją.

„Nissan X-Trail“ aksesuarai

AKSESUARAI

Rinkitės savo stilių

Tik originalūs „Nissan“ aksesuarai užtikrina tokį patį tinkamumą, patikimumą ir technines savybes kaip „Nissan X-Trail“ originalios dalys.

1/2 Dvipusis bagažinės įklotas

Viena jo pusė minkšta ir skirta dužiems ar trapiems kroviniams, o kita – didesniems ir nešvariems daiktams vežti, kai lauke drėgna ir (arba) snieguota.

„Nissan X-Trail“ bagažinė

1/2 Prabangūs kilimėliai

Skirti apsaugoti Jūsų automobilį nuo purvo ir nešvarumų bei padidinti Jūsų automobilio prabangos įspūdį ir komfortą.

„Nissan X-Trail“ nuotrauka su „ProPILOT Assist“

1/2 Bagažinės slenksčio apsaugas

Skirtas apsaugoti Jūsų automobilį nuo bagažinės slenksčio subraižymo sukraunant ir iškraunant krovinį.

„Nissan X-Trail“ – gyvenimo stilius

1/2 Purvasargiai

Apsaugokite savąjį „Nissan“ nuo nemalonios purvo vonios. Suteikite papildomos vertės ir stiliaus, kartu apsaugodami automobilio šonus.

„Nissan X-Trail“ aksesuarai

**Kaina nurodyta „X-Trail" MHEV 160 Xtronic Acenta 2WD su PVM. Kainos gali keistis be išankstinio perspėjimo. Naujausios kainos prašome visada klausti „Nissan“ atstovybėje!

[1] Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijoms taikomų taisyklių ir sąlygų kreipkitės į vietinę „Nissan“ atstovybę arba apsilankykite mūsų puslapyje www.nissan.lt

[2] * 12,3" HD jutiklinis ekranas yra tik „N-Connecta“ ir aukštesnių versijų automobiliuose.

[3] Projekciniame ekrane (ant priekinio stiklo) teikiama svarbiausia informacija, kurią matysite neatitraukę akių nuo kelio.

[4] Funkcija „ProPILOT Assist“ yra tik tam tikruose automobiliuose. „ProPILOT Assist“ yra pažangi pagalbos vairuotojui technologija, tačiau ji negali užtikrinti apsaugos nuo susidūrimų. „ProPILOT Assist“ skirta naudoti tik greitkeliuose (su skiriamąja juosta), neatitraukiant akių nuo kelio, o rankų nuo vairo. Vairuotojas privalo nuolat išlikti budrus, vairuoti saugiai, laikytis greičio apribojimų, įvertinti oro bei kelio dangos sąlygas ir būti pasirengęs bet kuriuo metu perimti automobilio valdymą.

[5] Jeigu norite naudotis „NissanConnect“ paslaugomis, turite susikurti „NissanConnect“ paskyrą ir nurodę naudotojo vardą bei slaptažodį prisijungti prie programėlės „NissanConnect Services“. Jei norite naudotis programėle „NissanConnect Services“, jums reikalingas „iOS“ arba „Android“ išmanusis telefonas, SIM kortelė ir mobiliųjų duomenų paslauga (jei tokios paslaugos neužsisakėte, kreipkitės į savo mobiliojo tinklo operatorių). Visoms paslaugoms būtinas mobilusis ryšys.  

[6] „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ programėlės, su kai kuriais automobilių modeliais ir (arba) klasėmis, siūlomos nemokamai. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į „Nissan“ atstovybę.

Pateikti vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio, versijos ar pasiūlymo dalis.  Pavaizduotos funkcijos gali būti neprieinamos arba jų standartiniame pakete gali nebūti, tuomet jas reikia užsisakyti atskirai (už papildomą mokestį).