„NISSAN“ KOMERCINIŲ AUTOMOBILIŲ CENTRAS: KOMERCINIAI AUTOMOBILIAI

„NISSAN“ KOMERCINIS AUTOMOBILIS KIEKVIENAM

KOMERCINIAI FURGONAI IR AUTOMOBILIAI


[1] Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Su „Nissan“ technologijomis susijusių nuostatų ir sąlygų teiraukitės savo „Nissan“ atstovybėje [1] Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijoms taikomų taisyklių ir sąlygų kreipkitės į vietinę „Nissan“ atstovybę.

[2] Naujasis elektrinis „Nissan Townstar“ pasirodys 2022 m.

[3] 5 metų arba 160 000 kilometrų gamintojo garantija komercinių automobilių asortimentui (išskyrus „e-TOWNSTAR": 5 metų arba 100 000 kilometrų gamintojo garantija EV sistemos ir kitoms automobilio dalims)
Neriboto nuvažiuoto atstumo garantija dažams, originalioms „Nissan“ dalims ir priedams, apsaugai nuo korozijos ir pagalba kelyje.
Daugiau informacijos rasite „Nissan“ garantinėje knygelėje.

Pateikti vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba klasės automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis. Automobilio funkcijų paketas priklauso nuo jo versijos. Kai kurios jų yra standartinės, kitos – pasirenkamos (kainuoja papildomai).