[1] 19 col. lengvojo lydinio ratlankiai užsakomi atskirai.

[2] „ProPILOT Assist“ yra tik tam tikruose automobiliuose su automatinėmis transmisijomis. „ProPILOT Assist“ yra pažangi pagalbos vairuotojui technologija, tačiau ji negali užtikrinti apsaugos nuo susidūrimų. „ProPILOT Assist“ skirta naudoti tik greitkeliuose (su skiriamąja juosta), neatitraukiant akių nuo kelio, o rankų nuo vairo. Vairuotojas privalo nuolat išlikti budrus, vairuoti saugiai, laikytis greičio apribojimų, įvertinti oro bei kelio dangos sąlygas, būti pasirengęs bet kuriuo metu perimti automobilio valdymą.

[3] Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijoms taikomų taisyklių ir sąlygų kreipkitės į vietinę „Nissan“ atstovybę.

[4] Jeigu norite naudotis „NissanConnect“ paslaugomis, turite susikurti „NissanConnect“ paskyrą ir nurodę naudotojo vardą bei slaptažodį prisijungti prie programėlės „NissanConnect Services“. Jei norite naudotis programėle „NissanConnect Services“, jums reikalingas „iOS“ arba „Android“ išmanusis telefonas, SIM kortelė ir mobiliųjų duomenų paslauga (jei tokios paslaugos neužsisakėte, kreipkitės į savo mobiliojo tinklo operatorių). Visoms paslaugoms būtinas mobilusis ryšys.
„Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ programėlės, su kai kurių modelių ir (arba) klasių automobiliais, siūlomos nemokamai. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į „Nissan“ atstovybę.

[5] „In-Car Wi-Fi“ yra prenumeruojama mokama paslauga. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į „Nissan“ atstovybę.

[6] Mobilųjį telefoną su „NissanConnect“ galima susieti tik automobiliui stovint. Naudojantis sistema būtina laikytis visų kelių eismo taisyklių. Sistema vairuotojai gali naudotis tik tuomet, kai tai daryti saugu. Naudotojai turi žinoti, kad laisvų rankų įranga gali atitraukti vairuotojo dėmesį ir trukdyti saugiai vairuoti.

[7] Siūlymas nemokamai naudotis įvairiomis paslaugomis („Nissan on Google Assistant“, „Driving History & Analysis“, „Nissan Help & Assistance“, „Breakdown Assistance“, „Vehicle Health“, „Battery Manager“ – tik elektromobiliams) su kai kuriais automobilių modeliais galioja 7 metus. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į „Nissan“ atstovybę.

[8] Rodomi aksesuarai gali būti standartiniai ir (arba) tik tam tikruose modeliuose. Gali kainuoti papildomai.

Pateikti vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba klasės automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis. Pavaizduotos funkcijos gali būti neprieinamos arba jų standartiniame pakete gali nebūti, tuomet jas reikia užsisakyti atskirai
(už papildomą mokestį).