Naujasis hibridinis „Nissan Juke”

Jaudinanti elektrifikuota patirtis

„Nissan Juke" modelių kainos prasideda nuo(**) [*]

19 480 €

Mieste važiuojančio „Nissan Juke“ nuotrauka

PAVAROS SISTEMOS

Atraskite „Nissan Juke“ pavaros sistemas

Ieškote benzininio ar hibridinio variklio? Smagūs ir jautrūs „Nissan Juke“ varikliai padeda sumažinti degalų sąnaudas (1).

Background Image

DIZAINAS

Drąsus ir unikalus dizainas

Ryškios linijos šonuose pabrėžia aerodinamišką „Nissan Juke“ dizainą. Išraiškingi priekiniai žibintai dar labiau paryškina drąsų įvaizdį. Išskirtinio orą skrodžiančio stogo dizainas ir 19" lengvojo lydinio ratlankiai (2) šį kupė paverčia unikaliu automobiliu, nuo kurio neįmanoma atplėšti akių.

„Nissan Juke“ 3/4 statinis vaizdas iš galo, su atidaryta galine bagažine

MATMENYS IR UNIVERSALUMAS

Lengva pritaikyti jūsų poreikiams

Atraskite šio išmanaus automobilio dydį ir talpą. Priekiniai ir galiniai USB lizdai, talpus ir universalus krovinių skyrius - „Nissan Juke“ skirtas jums ir jūsų kelionėms.

PAGALBA VAIRUOJANT

Pagalbinės išmaniosios technologijos

Pažangios pagalbinės „Nissan“ technologijos padės neprarasti ryšio su aplinkiniu pasauliu, užtikrina daugiau saugos, komforto ir kontrolės vairuojant (4).

1/2 - „ProPILOT Assist“

„ProPILOT Assist“ stebi atstumą iki priešais esančio automobilio važiuojant greitkeliu (3)(4).

Miesto greitkeliu važiuojančio „Nissan Juke“ nuotrauka iš galo

1/2 - Išmanioji aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema

Išmanioji aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema padalytame ekrane rodo priekinės, galinės ir šoninės kamerų vaizdus iš arti, padėdama lengviau ir paprasčiau laviruoti ankštose erdvėse (4).

Mieste stovintis „Nissan Juke“

1/2 - Išmanioji įspėjimo apie priekinio susidūrimo pavojų sistema

Išmanioji įspėjimo apie priekinio susidūrimo pavojų sistema stebi iki dviejų priekyje važiuojančių automobilių. Kai sistema aptinka staigų stabdymą priekyje, garsiniu ir vaizdiniu įspėjimu ji nurodo sulėtinti (4).

„Nissan Juke“ išmaniosios įspėjimo apie priekinio susidūrimo pavojų sistema

RYŠYS

Niekada nepraraskite ryšio su pasauliu

Su „Nissan“ išmaniosiomis technologijomis keliausite jausdami ryšį su jus supančiu pasauliu. Prisijunkite prie mėgstamiausių grojaraščių ir programėlių, nustatykite kelionės kryptį ir dar daugiau.

1/2 - Sklandus ryšys

„Apple CarPlay®“ arba „Android Auto™“ prijungs jūsų išmanųjį telefoną prie „Nissan Juke“, todėl galėsite gauti navigacijos nurodymų, skambinti, klausytis savo grojaraščių ir pan.(6)

Nissan Juke NissanConnect Sklandus ryšys

1/2 - Programėlė „NissanConnect Services“

Programėlė „NissanConnect Services“ primins, kur palikote automobilį, kokį atstumą galite nuvažiuoti neužsukę į degalinę ir dar daugiau (5)(7).

„Nissan Juke“ 3/4 statinis vaizdas iš galo, su atidaryta galine bagažine
„Nissan Juke“ spalvų ir klasių pasirinkimas: statinės ratu sustatytų automobilių nuotraukos

KONFIGŪRATORIUS

Konfigūruokite savąjį „Juke"

Išnagrinėkite visus galimus „Nissan Juke“ suasmeninimo būdus.

VERSIJOS IR SPECIFIKACIJOS

Visos „Nissan Juke“ versijos. Raskite tobulą kompaktišką visureigį.

Iš arčiau apžvelkite naujojo „Nissan Juke“ technologijas ir suraskite sau tinkamą apdailą.

1/2

„Nissan Juke“ 3/4 statinė nuotrauka

PALYGINTI

Sužinokite, kuri versija geriausiai tinka Jums

Spustelėję čia palyginsite skirtingas versijas ir sužinosite, kuri jums labiausiai tinka.

1/2

„Nissan Juke“: gyvenimo būdas

AKSESUARAI

Pasirinkite išskirtinumo suteikiančius aksesuarus

Galite sukurti visiškai unikalią „Nissan Juke“ išvaizdą. Rinkitės norimus aksesuarus ir patinkančius dizaino elementus – sukurkite idealiai Jūsų stilių ir poreikius atitinkantį ir kitus stulbinantį automobilį (9).

1/2 - Anglies juodumo veidrodžio gaubtelis

Suteikite stilingumo šoniniams veidrodėliams su šiais anglies juodumo veidrodžių gaubteliais, tobulai papildančiais jūsų „Nissan Juke“.

Anglies juodumo veidrodžio gaubtelis

1/2 - Ant stogo tvirtinamas dviračių laikiklis (10)

Saugiai vežkite iki 3 dviračių, naudodami šį ant „Nissan Juke“ stogo bėgelių tvirtinamą dviračių laikiklį. (Maks. svoris 20 kg, ratų dydis tinka 36 col./91 cm)

„Nissan Juke“ ant stogo tvirtinamas dviračių laikiklis

1/2 - Bagažinės slenksčio apsauga

Kokybiško poliruoto aliuminio bagažinės slenksčio apsauga užtikrina patvarumą. Skirta apsaugoti bamperį nuo įbrėžimų ties bagažinės slenksčiu.

Apšviečiamas „Nissan Juke“ durų slenksčio apsaugas

Naujausi „Nissan Juke“ pasiūlymai

Yra daug finansavimo galimybių, todėl nutrūktgalviškąjį „Nissan Juke“ galite įsigyti pigiau, nei manote.

Nissan Juke profile static pack shot

**Kaina nurodyta „Juke" DIG-T 114 AG 6MT Visia 2WD su PVM. Kainos gali keistis be išankstinio perspėjimo. Naujausios kainos prašome visada klausti „Nissan“ atstovybėje!

(1) Buvo lyginamos „Nissan Juke N-Connecta 1.0 114AG DCT“ ir „Nissan Juke N-Connecta Hybrid 143AG“ automobilių versijos. „Nissan Juke N-Connecta 1.0 114AG DCT“ degalų sąnaudos (l/100 km) mišriu ciklu - 6,0. CO2 emisijos mišriu ciklu (g/km): 137. „Nissan Juke N-Connecta Hybrid 143AG“ degalų sąnaudos (l/100 km) mišriu ciklu - 5,0. CO2 emisijos mišriu ciklu (g/km) - 112. Automobilio duomenys buvo patvirtinti pagal ES reikalavimus, naudojant WLTP testo procedūrą.

(2) 19" lengvojo lydinio ratlankiai yra pasirenkami priklausomai nuo versijos.

(3) „ProPILOT Assist“ montuojama ne visuose automobiliuose. Tai yra pagalbinė vairuotojo sistema, tačiau ji negali apsaugoti nuo susidūrimų. Sistema „ProPILOT Assist“ skirta naudoti tik greitkeliuose (keliai su atitvarais), vairuotojui žiūrint į kelią ir rankas laikant ant vairo. Vairuotojas privalo išlikti budrus, vairuoti saugiai ir gebėti bet kada perimti automobilio valdymą. Pastovaus greičio palaikymo sistemos pagalba važiavimo greitį reikia nustatyti vadovaujantis greitkelyje galiojančiomis taisyklėmis. „ProPILOT Assist“ sistema suderinama tik su automatine transmisija.

(4) Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui skirtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijoms taikomų taisyklių ir sąlygų kreipkitės į vietinę „Nissan“ atstovybę arba apsilankykite mūsų puslapyje www.nissan.lt.

(5) Jeigu norite naudotis „NissanConnect Services“ paslaugomis, turite sukurti „NissanConnect“ paskyrą ir nurodę naudotojo vardą bei slaptažodį prisijungti prie programėlės „NissanConnect Services“. Jei norite naudotis programėle „NissanConnect Services“, jums reikalingas „iOS“ arba „Android“ išmanusis telefonas, SIM kortelė ir mobiliųjų duomenų paslauga (jei tokios paslaugos neužsisakėte, kreipkitės į savo mobiliojo tinklo operatorių). Visoms paslaugoms būtinas mobilusis ryšys.

(6) „Apple CarPlay®“ ir „Android Auto™“ paslaugos gali būti tiekiamos nemokamai. Tai priklauso nuo automobilio modelio ir/arba jo versijos. „Android Auto™“ paslauga galima tik naudojant laidinę jungtį. Daugiau informacijos Jums suteiks „Nissan" atstovybėje. „Apple CarPlay®“ paslaugą teikia „Apple Inc.“. Ji gali būti nepasiekiama tam tikrose vietovėse. „Android Auto™“ paslaugą teikia „Google Inc.“. Ji gali būti nepasiekiama tam tikrose vietovėse. Dėl nuo „Nissan“ nepriklausančių aplinkybių, paslaugos „Apple CarPlay®“ ir „Android Auto™“ gali būti netiekiamos jūsų šalyje arba gali neveikti kai kurios funkcijos. „Nissan“ neprisiima atsakomybės dėl paslaugų „Apple CarPlay®“ ir/arba „Android Auto™“ arba atskirų jų funkcijų neprieinamumo jūsų automobilyje.

(7) Mobilųjį telefoną su „NissanConnect“ galima susieti tik automobiliui stovint. Naudojantis sistema būtina laikytis visų kelių eismo taisyklių. Sistema vairuotojai gali naudotis tik tuomet, kai tai daryti saugu. Naudotojai turi žinoti, kad laisvų rankų įranga gali atitraukti vairuotojo dėmesį ir trukdyti saugiai vairuoti.

(8) Siūlymas nemokamai naudotis įvairiomis paslaugomis („Nissan on Google Assistant“, „Driving History & Analysis“, „Nissan Help & Assistance“, „Breakdown Assistance“, „Vehicle Health“, „Battery Manager“ – tik elektromobiliams) su kai kuriais automobilių modeliais galioja 7 metus. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į „Nissan“ atstovybę.

(9) Rodomi aksesuarai gali būti standartiniai ir (arba) montuojami tik tam tikruose modeliuose. Jie gali kainuoti papildomai.

(10) Tam tikri „Nissan“ aksesuarai, kuriuos tiekia „Nissan“ patvirtinti partneriai. Jie suteikia garantiją pagal savo nuostatas ir sąlygas, kuriomis numatyta bent vienerių metų garantija. Išsamesnės informacijos teiraukitės savo „Nissan“ atstovybėje.

Pateikti vaizdai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriuose vaizduose užfiksuotų automobilių specifikacijos gali būti netiekiamos vietinėje rinkoje. Šie vaizdai nėra konkretaus modelio arba versijos pavyzdys ir nėra pasiūlymo dalis. Nurodytos funkcijos gali būti netiekiamos, neįeiti į standartinio paketo sudėtį, būti užsakomos papildomai.