Hibridinis „Nissan Juke”

Jaudinanti elektrifikuota patirtis

„Nissan Juke" modelių kainos prasideda nuo(**) [*]

19 490 €

Background Image

DIZAINAS

Drąsus ir unikalus dizainas

Ryškios linijos šonuose pabrėžia aerodinamišką „Nissan Juke“ dizainą. Išraiškingi priekiniai žibintai dar labiau paryškina drąsų įvaizdį. Išskirtinio orą skrodžiančio stogo dizainas ir 19" lengvojo lydinio ratlankiai (2) šį kupė paverčia unikaliu automobiliu, nuo kurio neįmanoma atplėšti akių.

PALYGINKITE PAVAROS SISTEMAS

Benzininis ar hibridinis? Pasirinkite pavaros sistemą.

Dvi skirtingos pavaros sistemos reiškia skirtingus vairavimo potyrius.

1/2 Hibridinis „Nissan Juke“

Hibridiniuose „Nissan“ automobiliuose dera įsikraunantis akumuliatorius ir benzininis variklis, kurie sklandžiai persijungia kelionės metu, taupydami degalus ir užtikrindami sklandesnį važiavimą.

/

1/2 Benzininis „Nissan Juke“

Benzininis „Nissan Juke“ DIG-T 114 AG variklis užtikrina sklandų ir jautrų vairavimą su įspūdingu 200 NM sukimo momentu.

/

MATMENYS

„Nissan Juke“ matmenys

Kompaktiškas ir judrus, tačiau pasižymintis įspūdinga salono erdve, „Nissan Juke“ išnaudoja savo matmenis išmaniausiu būdu.

1/2 Bendrieji matmenys

A – Bendrasis aukštis: 1 593 mm<br> B – Bendrasis ilgis: 4 210 mm<br> C – Bendrasis plotis: 1 800 mm (be veidrodėlių)

„Nissan Juke“ priekinis kampas

1/2 Bagažo skyriaus talpa

A – Bagažo skyriaus talpa daugiausia iki 422 l neskaitant bagažinės pertvarų<br> B – Daugiausia iki 1 305 l su nulenktomis sėdynėmis

„Nissan Juke“ konstrukcijos kontūras

1/2 Bagažo skyriaus erdvė

A – Didžiausias bagažo skyriaus ilgis (su nulenktomis galinėmis sėdynėmis): 1 477 mm<br> B – Didžiausias bagažo skyriaus plotis: 1 249 mm

„Nissan Juke“ galinis kampas

PAGALBA VAIRUOJANT

Pagalbinės išmaniosios technologijos

Pažangios pagalbinės „Nissan“ technologijos padės neprarasti ryšio su aplinkiniu pasauliu, užtikrina daugiau saugos, komforto ir kontrolės vairuojant (4).

1/2 - „ProPILOT Assist“

„ProPILOT Assist“ stebi atstumą iki priešais esančio automobilio važiuojant greitkeliu (3)(4).

Miesto greitkeliu važiuojančio „Nissan Juke“ nuotrauka iš galo

1/2 - Išmanioji aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema

Išmanioji aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema padalytame ekrane rodo priekinės, galinės ir šoninės kamerų vaizdus iš arti, padėdama lengviau ir paprasčiau laviruoti ankštose erdvėse (4).

Mieste stovintis „Nissan Juke“

1/2 - Išmanioji įspėjimo apie priekinio susidūrimo pavojų sistema

Išmanioji įspėjimo apie priekinio susidūrimo pavojų sistema stebi atstumą iki dviejų priekyje važiuojančių automobilių. Kai sistema aptinka staigų stabdymą priekyje, garsiniu ir vaizdiniu įspėjimu ji nurodo sulėtinti (4).

„Nissan Juke“ išmaniosios įspėjimo apie priekinio susidūrimo pavojų sistema

RYŠYS

Niekada nepraraskite ryšio su pasauliu

Su „Nissan“ išmaniosiomis technologijomis keliausite jausdami ryšį su jus supančiu pasauliu. Prisijunkite prie mėgstamiausių grojaraščių ir programėlių, nustatykite kelionės kryptį ir dar daugiau.

1/2 - Sklandus ryšys

„Apple CarPlay®“ arba „Android Auto™“ prijungs jūsų išmanųjį telefoną prie „Nissan Juke“, todėl galėsite gauti navigacijos nurodymų, skambinti, klausytis savo grojaraščių ir pan.. (6)

Nissan Juke NissanConnect Sklandus ryšys

1/2 - Programėlė „NissanConnect Services“

Programėlė „NissanConnect Services“ primins, kur palikote automobilį, kokį atstumą galite nuvažiuoti neužsukę į degalinę ir dar daugiau. (5)(7)

„Nissan Juke“ 3/4 statinis vaizdas iš galo, su atidaryta galine bagažine

AKSESUARAI

Pasirinkite išskirtinumo suteikiančius aksesuarus

Galite sukurti visiškai unikalią „Nissan Juke“ išvaizdą. Rinkitės norimus aksesuarus ir patinkančius dizaino elementus – sukurkite idealiai Jūsų stilių ir poreikius atitinkantį ir kitus stulbinantį automobilį. (9)

1/2 - Anglies pluošto veidrodžio gaubtelis

Suteikite stilingumo šoniniams veidrodėliams su šiais anglies pluošto veidrodžių gaubteliais, tobulai papildančiais jūsų „Nissan Juke“.

Anglies pluošto veidrodžio gaubtelis

1/2 - Ant stogo tvirtinamas dviračių laikiklis (10)

Saugiai vežkite iki 3 dviračių, naudodami šį ant „Nissan Juke“ stogo bėgelių tvirtinamą dviračių laikiklį (maks. svoris 20 kg, ratų dydis 36"/91 cm).

„Nissan Juke“ ant stogo tvirtinamas dviračių laikiklis

1/2 - Bagažinės slenksčio apsauga

Kokybiško poliruoto aliuminio bagažinės slenksčio apsauga užtikrina patvarumą. Skirta apsaugoti bamperį nuo įbrėžimų ties bagažinės slenksčiu.

Apšviečiama „Nissan Juke“ durų slenksčio apsaugos juosta

Naujausi „Nissan Juke“ pasiūlymai

Yra daug finansavimo galimybių, todėl žvitrųjį „Nissan Juke“ galite įsigyti pigiau, nei manote.

Nissan Juke profile static pack shot

**Kaina nurodyta „Juke" DIG-T 114 AG 6MT Visia 2WD su PVM. Kainos gali keistis be išankstinio perspėjimo. Naujausios kainos prašome visada klausti „Nissan“ atstovybėje!

(1) Buvo lyginamos „Nissan Juke N-Connecta 1.0 114AG DCT“ ir „Nissan Juke N-Connecta Hybrid 143AG“ automobilių versijos. „Nissan Juke N-Connecta 1.0 114AG DCT“ degalų sąnaudos (l/100 km) mišriu ciklu - 6,0. CO2 emisijos mišriu ciklu (g/km): 137. „Nissan Juke N-Connecta Hybrid 143AG“ degalų sąnaudos (l/100 km) mišriu ciklu - 5,0. CO2 emisijos mišriu ciklu (g/km) - 112. Automobilio duomenys buvo patvirtinti pagal ES reikalavimus, naudojant WLTP testo procedūrą.

(2) 19" lengvojo lydinio ratlankiai yra pasirenkami priklausomai nuo versijos.

(3) „ProPILOT Assist“ montuojama ne visuose automobiliuose. Tai yra pagalbinė vairuotojo sistema, tačiau ji negali apsaugoti nuo susidūrimų. Sistema „ProPILOT Assist“ skirta naudoti tik greitkeliuose (keliai su atitvarais), vairuotojui žiūrint į kelią ir rankas laikant ant vairo. Vairuotojas privalo išlikti budrus, vairuoti saugiai ir gebėti bet kada perimti automobilio valdymą. Pastovaus greičio palaikymo sistemos pagalba važiavimo greitį reikia nustatyti vadovaujantis greitkelyje galiojančiomis taisyklėmis. „ProPILOT Assist“ sistema suderinama tik su automatine transmisija.

(4) Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui skirtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijoms taikomų taisyklių ir sąlygų kreipkitės į vietinę „Nissan“ atstovybę arba apsilankykite mūsų puslapyje www.nissan.lt.

(5) Jeigu norite naudotis „NissanConnect Services“ paslaugomis, turite sukurti „NissanConnect“ paskyrą ir nurodę naudotojo vardą bei slaptažodį prisijungti prie programėlės „NissanConnect Services“. Jei norite naudotis programėle „NissanConnect Services“, jums reikalingas „iOS“ arba „Android“ išmanusis telefonas, SIM kortelė ir mobiliųjų duomenų paslauga (jei tokios paslaugos neužsisakėte, kreipkitės į savo mobiliojo tinklo operatorių). Visoms paslaugoms būtinas mobilusis ryšys.

(6) „Apple CarPlay®“ ir „Android Auto™“ paslaugos gali būti tiekiamos nemokamai. Tai priklauso nuo automobilio modelio ir/arba jo versijos. „Android Auto™“ paslauga galima tik naudojant laidinę jungtį. Daugiau informacijos Jums suteiks „Nissan" atstovybėje. „Apple CarPlay®“ paslaugą teikia „Apple Inc.“. Ji gali būti nepasiekiama tam tikrose vietovėse. „Android Auto™“ paslaugą teikia „Google Inc.“. Ji gali būti nepasiekiama tam tikrose vietovėse. Dėl nuo „Nissan“ nepriklausančių aplinkybių, paslaugos „Apple CarPlay®“ ir „Android Auto™“ gali būti netiekiamos jūsų šalyje arba gali neveikti kai kurios funkcijos. „Nissan“ neprisiima atsakomybės dėl paslaugų „Apple CarPlay®“ ir/arba „Android Auto™“ arba atskirų jų funkcijų neprieinamumo jūsų automobilyje.

(7) Mobilųjį telefoną su „NissanConnect“ galima susieti tik automobiliui stovint. Naudojantis sistema būtina laikytis visų kelių eismo taisyklių. Sistema vairuotojai gali naudotis tik tuomet, kai tai daryti saugu. Naudotojai turi žinoti, kad laisvų rankų įranga gali atitraukti vairuotojo dėmesį ir trukdyti saugiai vairuoti.

(8) Rodomi aksesuarai gali būti standartiniai ir (arba) montuojami tik tam tikruose modeliuose. Jie gali kainuoti papildomai.

(9) Tam tikri „Nissan“ aksesuarai, kuriuos tiekia „Nissan“ patvirtinti partneriai. Jie suteikia garantiją pagal savo nuostatas ir sąlygas, kuriomis numatyta bent vienerių metų garantija. Išsamesnės informacijos teiraukitės savo „Nissan“ atstovybėje.

Pateikti vaizdai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriuose vaizduose užfiksuotų automobilių specifikacijos gali būti netiekiamos vietinėje rinkoje. Šie vaizdai nėra konkretaus modelio arba versijos pavyzdys ir nėra pasiūlymo dalis. Nurodytos funkcijos gali būti netiekiamos, neįeiti į standartinio paketo sudėtį, būti užsakomos papildomai.