UNIKALI ELEKTRIFIKACIJOS PATIRTIS

„Nissan Qashqai“ su nauja e-POWER technologija

„Nissan Qashqai" modelių kainos prasideda nuo(**) [*]

26 110 €

„Nissan Qashqai“ pavaros sistemų techninės savybės

e-POWER

Su „e-POWER“ patirsite elektrinio vairavimo smagumą ir jums nereikės įkrauti akumuliatoriaus

Idealiai miestui pritaikyto „Nissan Qashqai e-POWER“ elektromobilio režimas ir „e-Pedal“ technologija užtikrina sklandesnį, tylesnį ir ekonomiškesnį važiavimą.

„Nissan Qashqai“ pavaros sistemų techninės savybės

SPECIALIOJI VERSIJA

Išskirtinis „Nissan Qashqai Black Edition“ su „e-POWER“

Jei renkatės tik iš elektrinių transporto priemonių ir jums rūpi stilius, komfortas bei galimybė išreikšti save, rinkitės išskirtinį „Nissan Qashqai Black Edition“ su unikalia „e-POWER“ technologija.

Nissan Qasqhai in the city

PAVAROS SISTEMOS

Atraskite „Nissan Qashqai“ elektrines pavaros sistemas

Galite pasirinkti dviejų arba keturių varančiųjų ratų „Nissan Qashqai“ modelius⁽¹⁾ su dviem pavarų sistemom: lengvojo hibrido ir „e-POWER“.

Kibirkščių apsuptas „Nissan Qashqai e-POWER“

BANDOMASIS VAŽIAVIMAS SU „e-POWER"

Išbandykite „e-POWER" pavarą

Pakaks pirmą kartą užvesti „Nissan Qashqai e-POWER“ ir pajusite įsižiebiančius naujus pojūčius. Atraskite unikalią elektrifikuoto važiavimo patirtį, kai ratus suka elektrinis variklis, o akumuliatorių įkrauna benzininis.

DIZAINAS

Šauni evoliucija

Dar 2007 m. „Nissan Qashqai“ sukūrė krosoverį, suderinusį hečbeko kompaktiškumą ir SUV praktiškumą. O dabar siūlome susipažinti su naujuoju „Nissan Qashqai“. „Nissan Qashqai“ ir vėl pristato naują viziją: tvirtą stotą, ryškius LED žibintus ir masyvius 20 colių lengvojo lydinio ratlankius – viskas puikiai dera aerodinamiškoje ir kompaktiškoje formoje.

Qashqai Interior

SALONO ERDVĖ IR BAGAŽINĖ

Vilioja net jo praktiškumas

Galite pasirinkti dalinę „Nappa“ odos apdailą (1) arba masažinę vairuotojo ir keleivio sėdynę. Jus nustebins dar didesnis bagažo skyrius, kuriame galima naudoti įvairiai pritaikomų priemonių derinius. Kai pajusite salono erdvę – tiesiog nebegalėsite jam atsispirti.

PAGALBA VAIRUOJANT

„Nissan Intelligent Mobility“

Su „Nissan Intelligent Mobility“ (4) dar labiau pasitikėsite savimi ir kelionės metu neprarasite ryšio. Vairuodami gausite daugiau informacijos, o prireikus, sulauksite ir pagalbos.

1/2 „ProPILOT Assist“ su „Navi-Link“ (3)

Kasdienės kelionės taps paprastesnės, nes sistema išlaikys jūsų pasirinktą atstumą iki kitų automobilių ir pasirūpins, kad važiuotumėte juostos viduriu.

„Nissan Qashqai ProPILOT Assist“, 2D iliustracija

1/2 10,8“ Projekcinis ekranas (HUD)

HUD ekrano projekcijoje priekiniame stikle vairuotojo regos lauke matysite greičio ribojimo ženklus ir pan.. (9)

„Nissan Qashqai“ projekcinis ekranas

1/2 12,3“ TFT ekranas

Valdymo elementus 12,3" prietaisų skydelyje galėsite susidėlioti taip, kaip jums patinka.

„Nissan Qashqai“ prietaisų skydelis iš arti

1/2 Pagalbinė sistema ir apsauginės technologijos

Gausus technologijų paketas stebi viską, kas vyksta aplinkui jus.

„Nissan Qashqai“ važiavimo juostos viduriu sistema, supaprastintas 3D vaizdas

RYŠYS

Prisijunkite prie jus supančio pasaulio

Su tokiu ryšiu viską galėsite valdyti keliais judesiais arba balsu. Pažangus ryšys su telefonu ir belaidis įkrovimas dar labiau palengvina vairavimą.

1/2 IŠMANIEJI PERSPĖJIMAI

Gaukite perspėjimus, kai automobilis išvažiuoja už pasirinktų ribų, viršija nustatytą greitį ir pan.. (5)

„Nissan Qashqai“ valdymas telefoną laikant rankoje

1/2 NUOTOLINIO VALDYMO PASLAUGOS

Likite prisijungę ir naudokitės patogiu belaidžiu įkrovimu, puikiai tinkančiu Jūsų išmaniajam telefonui.

„Nissan Qashqai“ belaidis įkrovimas

1/2 PATOBULINTI ŽEMĖLAPIAI IR EISMO INFORMACIJA

„Nissan Qashqai“ maršrutą galite planuoti naudodamiesi „TomTom®“ žemėlapiais ir nuolat gaunama naujausia informacija, kad nepatektumėte į eismo spūstis. (6)

„Nissan Qashqai“ prietaisų skydelis

VERSIJOS IR SPECIFIKACIJOS

Naujojo „Qashqai“ versijos

Naujasis „Qashqai“ – tai nauja SUV hibrido versija, išsiskirianti moderniomis technologijomis, dizainu ir gabaritais. Susipažinkite iš arčiau su naujojo „Nissan Qashqai“ technologijomis.

1/2 „Qashqai Visia“ | Daug daugiau nei tikėjotės

Gausus modernių saugos funkcijų paketas, 7" skaitmeninis prietaisų skydelis, LED žibintai priekyje ir gale, vairavimo režimo pasirinkimo jungiklis, išmani pastovaus greičio palaikymo sistema, pagalbos pajudant įkalnėje sistema. Tikrai dėmesio verta versija!

Qashqai Visia

1/2 „Qashqai Acenta“ | Visos būtinos funkcijos

„I-key“ raktelis, 8" įstrižainės „NissanConnect“ ekranas, „Android Auto“ ir „Apple CarPlay®“ (9), galinio vaizdo kamera, šildomas priekinis stiklas, šildomos priekinės sėdynės ir vairas, dviejų zonų oro kondicionierius. Tai tik keletas iš puikių funkcijų. Ši versija Jums pasiūlys daugiau nei tikėjotės.

Qashqai Acenta

1/2 „Qashqai N-Connecta“ | Su gausiu technologijų paketu

Priekiniai parkavimo jutikliai, 9" įstrižainės „NissanConnect“ su susietomis paslaugomis (4), belaidis „Apple CarPlay®“ (9), aplinkinio vaizdo monitorius. Visa tai užtikrins dar aukštesnio lygio komfortą. Ši versija Jums suteiks dar daugiau pasitikėjimo savimi.

Qashqai N-Connecta

1/2 „Qashqai Tekna“ | Ši versija laužo stereotipus

12,3" TFT ekranas, „ProPILOT Assist“ su „Navi-Link“, projekciniu skydeliu, be rankų automatiškai atidaromu bagažinės dangčiu, adaptyviais priekiniais žibintais ir pilnu susietų paslaugų paketu. Šioje versijoje puikiai dera patogumas ir pagalbinės vairavimo technologijos. (2)

Qashqai Tekna

1/2 „Qashqai Tekna+“ | Išskirtinis miesto krosoveris

„Nappa“ odos sėdynės. Priekinės sėdynės su masažo funkcija. Išmanus raktelis „I-key“ su vairuotojo sėdynės ir išorinių veidrodėlių atminties funkcija. Gausus modernių technologijų ir susietų paslaugų paketas. Ši versija turi viską!

Qashqai Tekna+

AKSESUARAI

Rinkitės savo stilių

Būkite išmanesni, nuveikite daugiau. Naujas „Nissan Qashqai“ dizainas ir naudingi jo priedai puikiai tinka miesto gyvenimui ir šeimos iškyloms.

1/2 Išorės apdailos paketas „Elegance“

Skoningos chromo detalės suteikia automobiliui išskirtinę išvaizdą.

Naujasis „Nissan Qashqai“, galinė apdaila

1/2 Vilkimo kablio paketas

Pakylėkite šeimos nuotykius į kitą lygį. Pasiimkite su savimi keturratį, gyvenamąją priekabą arba valtį.

Naujasis „Nissan Qashqai“, kokybiški kilimėliai ir dvipusis bagažinės įklotas

1/2 Apsaugos paketas

Mėgaukitės papildomu komfortu ir apsaugokite „Nissan Qashqai“ saloną.

Naujasis „Nissan Qashqai“, krovinių laikiklis „Easy fix“

PALYGINKITE ĮRANGOS LYGIUS

Sužinokite, kuri versija geriausiai tinka Jums

Spustelėję čia palyginsite skirtingas klases ir sužinosite, kuri Jums labiausiai tinka.

1/2

Sužinokite, kuri versija geriausiai tinka Jums

Sukurkite savo tobulą „Nissan Qashqai“

Pasirinkite modelio versiją, kėbulo spalvą ir kitas savybes, kad sukurtumėte jums tinkamiausią. „Nissan Qashqai“ visuomet išsiskyrė iš pilkos masės.

Nissan QQ Packshot Tekna+ full front

**Kaina nurodyta Qashqai MHEV 140 6M/T Visia 2WD su PVM. Kainos gali keistis be išankstinio perspėjimo. Naujausios kainos prašome visada klausti „Nissan“ atstovybėje!

[1] Papildomos išjungimo ir užvedimo funkcijos riedant nuo kalno veikia tik modeliuose su automatine transmisija.

[2] Odos ir PVC sėdynių danga.

[3] Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijoms taikomų taisyklių ir sąlygų kreipkitės į vietinę „Nissan“ atstovybę.

[4] Projekciniame ekrane (matomame ant priekinio stiklo) teikiama svarbiausia informacija, kurią matysite neatitraukę akių nuo kelio.

[5] Funkcija „ProPILOT Assist“ galima tik tam tikrose versijose. „ProPILOT Assist“ yra pažangi pagalbos vairuotojui technologija, tačiau ji negali užtikrinti apsaugos nuo susidūrimų. „ProPILOT Assist“ skirta naudoti tik greitkeliuose (su skiriamąja juosta), neatitraukiant akių nuo kelio, o rankų nuo vairo. Vairuotojas privalo nuolat išlikti budrus, vairuoti saugiai, laikytis greičio apribojimų, įvertinti oro bei kelio dangos sąlygas, būti pasirengęs bet kuriuo metu perimti automobilio valdymą.

[6] „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jos asocijuotųjų bendrovių prekių ženklai.

[7] Šiai funkcijai reikės „Amazon“ arba „Google™“ paskyros ir „Wi-Fi“ arba 4G ryšio.

[8] Jeigu norite naudotis „NissanConnect“ paslaugomis turite sukurti „NissanConnect“ paskyrą ir prisijungti naudojant savo vartotojo vardą bei slaptažodžį. Jeigu norite naudotis nemokama programėle „NissanConnect“, jums reikia išmaniojo „iOS“ arba „Android“ telefono su SIM kortele ir duomenų perdavimo paslaugos, kurią gali suteikti mobiliojo tinklo operatorius. Visoms paslaugoms būtinas mobilusis ryšys.

[9] Priklausomai nuo modelio, rodomi aksesuarai gali būti standartiniai ir (arba) unikalūs. Gali kainuoti papildomai.

Pateikti vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba versijos automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis. Automobilio funkcijų paketas priklauso nuo jo versijos. Kai kurios jų yra standartinės, kitos – pasirenkamos (kainuoja papildomai).