**Kaina nurodyta Qashqai MHEV 140 6M/T Visia 2WD su PVM.

[1] Papildomos išjungimo ir užvedimo funkcijos riedant nuo kalno veikia tik modeliuose su automatine transmisija.

[2] Odos ir PVC sėdynių danga.

[3] Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijoms taikomų taisyklių ir sąlygų kreipkitės į vietinę „Nissan“ atstovybę.

[4] Projekciniame ekrane (matomame ant priekinio stiklo) teikiama svarbiausia informacija, kurią matysite neatitraukę akių nuo kelio.

[5] Funkcija „ProPILOT“ galima tik tam tikrose versijose. „ProPILOT“ yra pažangi pagalbos vairuotojui technologija, tačiau ji negali užtikrinti apsaugos nuo susidūrimų. „ProPILOT“ skirta naudoti tik greitkeliuose (su skiriamąja juosta), neatitraukiant akių nuo kelio, o rankų nuo vairo. Vairuotojas privalo nuolat išlikti budrus, vairuoti saugiai, laikytis greičio apribojimų, įvertinti oro bei kelio dangos sąlygas, būti pasirengęs bet kuriuo metu perimti automobilio valdymą.

[6] „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jos asocijuotųjų bendrovių prekių ženklai.

[7] Šiai funkcijai reikės „Amazon“ arba „Google™“ paskyros ir „Wi-Fi“ arba 4G ryšio.

[8] Jeigu norite naudotis „NissanConnect“ paslaugomis turite sukurti „NissanConnect“ paskyrą ir prisijungti naudojant savo vartotojo vardą bei slaptažodžį. Jeigu norite naudotis nemokama programėle „NissanConnect“, jums reikia išmaniojo „iOS“ arba „Android“ telefono su SIM kortele ir duomenų perdavimo paslaugos, kurią gali suteikti mobiliojo tinklo operatorius. Visoms paslaugoms būtinas mobilusis ryšys.

[9] Priklausomai nuo modelio, rodomi aksesuarai gali būti standartiniai ir (arba) unikalūs. Gali kainuoti papildomai.

Pateikti vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba versijos automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis. Automobilio funkcijų paketas priklauso nuo jo versijos. Kai kurios jų yra standartinės, kitos – pasirenkamos (kainuoja papildomai).