[1] Odos ir PVC sėdynių danga.

[2] Funkcija „ProPILOT“ galima tik tam tikrose automobilio versijose. „ProPILOT“ yra pažangi pagalbinė vairavimo technologija, tačiau ji negali užtikrinti apsaugos nuo susidūrimų. „ProPILOT“ skirta naudoti tik greitkeliuose (su skiriamąja juosta), neatitraukiant akių nuo kelio, o rankų – nuo vairo. Vairuotojas privalo nuolat išlikti budrus, vairuoti saugiai, laikytis greičio apribojimų, įvertinti oro bei kelio dangos sąlygas, būti pasirengęs bet kuriuo metu perimti automobilio valdymą.

[3] Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijų naudojimo taisyklių ir sąlygų kreipkitės į „Nissan“ atstovybę arba adresu www.nissan.lt.

[4] Jei norite naudotis „NissanConnect“ paslaugomis, turite sukurti „NissanConnect“ paskyrą ir prisijungti prie jos savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu. Jeigu norite naudotis nemokama programėle „NissanConnect“, jums reikia išmaniojo „iOS“ arba „Android“ telefono su SIM kortele ir duomenų perdavimo paslaugos, kurią gali suteikti mobiliojo tinklo operatorius. Visoms paslaugoms būtinas mobilusis ryšys.

[5] Papildomos funkcijos priklauso nuo versijos. Kai kurios jų yra standartinės, kitos – pasirenkamos (apmokamos papildomai).

[6] „e-POWER“ bus galima įsigyti 2022 m. pavasarį.

[7] Šiai funkcijai reikės „Amazon®“ arba „Google™“ paskyros.

[8] Projekciniame ekrane (matomame ant priekinio stiklo) teikiama svarbiausia informacija, kurią matysite neatitraukę akių nuo kelio.

[9] „Apple CarPlay®“ yra paslauga, kurią teikia „Apple Inc.“. Ji gali būti netiekiama tam tikrose šalyse. Dėl nuo „Nissan“ nepriklausančių aplinkybių paslauga „Apple CarPlay®“ gali būti netiekiama jūsų šalyje arba gali veikti ne visos paslaugos funkcijos. „Nissan“ neprisiima atsakomybės dėl „Apple CarPlay®“ paslaugos arba kai kurių jos funkcijų neprieinamumo jūsų automobilyje.

Pateikti vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba klasės automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis.