„Nissan LEAF“

Nissan LEAF

100% elektrinis šeimos automobilis

NUO[*]

32 889 €

Nissan Leaf driving beautyshot on the bridge

NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS IR TAUPYMAS

Įkraukite greičiau, nuvažiuokite toliau

Pats geriausias laikas džiaugtis momentine 100% elektrinio variklio reakcija. Įkraunamas maždaug per 60 minučių ir viena įkrova nuvažiuojantis iki 385 km (1), naujasis „Nissan LEAF“ siūlo dar daugiau naujovių, leidžiančių nuvažiuoti toliau ir suteikti daugiau galios akumuliatoriui. (2)

Nissan Leaf driving beautyshot on the bridge

ĮKROVIMAS IR EKONOMIŠKUMAS

Paprastas ir ekonomiškas įkrovimas

Nuo įkrovimo sklandžiai stabdant arba įjungus į elektros tinklą - visi Jūsų elektromobilio įkrovimo būdai veikia sklandžiai ir paprastai. Be to, įkrovimas kainuoja labai nedaug.

TECHNOLOGIJA

Paaštrinkite savo pojūčius

„Nissan LEAF“ įrengtos geriausios išmaniosios technologijos, įskaitant „e-Pedal“ ir „ProPILOT Assist“ (1), užtikrina dinamišką valdymą ir smagius pojūčius. Visiškai elektrinis „Nissan LEAF“ – puiki „Nissan Intelligent Mobility“ išraiška. (2)

1/2 „ProPILOT Assist"

Išmanusis palydovas, padėsiantis važiuoti saugiu atstumu, nenukrypti iš eismo juostos ir dar daugiau. (4)

„Nissan LEAF“ prietaisų skydelis ir vyras – „ProPilot“

1/2 IŠMANIOJI APLINKINIO VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMA

Su virtualia „Nissan LEAF“ 360 ° kamera pastatyti automobilį paprasta, kaip niekada anksčiau. (4)

„Nissan LEAF Tekna“ prietaisų skydelis su aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema

1/2 ITIN SKLANDUS RYŠYS

Sužinokite naujienas ir pramogaukite naudodamiesi „Apple CarPlay™“ir „Android Auto™“ (5).

„Nissan LEAF“ – „Apple Car Play“ ir „Android Auto“

GRAKŠTUS DIZAINAS

Elektromobilio išvaizda

Dėl aštrių aerodinaminių linijų, plaukiančios stogo linijos ir firminių grotelių „V-Motion“, „Nissan LEAF“ išvaizda išsiskiria iš kitų, kaip ir automobilyje įdiegtos technologijos. Būkite drąsūs. Ieškokite nuotykių. Mėgaukitės.

Mieste važiuojantis „Nissan LEAF“

AKSESUARAI

Pritaikykite savo poreikiams

Platus aksesuarų asortimentas leis pritaikyti „Nissan LEAF“ savo poreikiams. (6)

MATMENYS

„Nissan LEAF“ matmenys

100 % elektrinis automobilis visai šeimai, su didele 435 l bagažine ir 60:40 santykiu užlenkiamomis galinėmis sėdynėmis. „Nissan Leaf“ – tai lyg galingas gaivaus oro gūsis.

1/2 Bendrieji matmenys

A – Bendrasis aukštis: 1 540 mm<br> B – Bendrasis ilgis: 4 490 mm<br> C – Bendrasis plotis: 1 788 mm (be veidrodėlių)

„Nissan Leaf“ priekinis kampas

1/2 Bagažo skyriaus talpa

A – Bagažo skyriaus talpa daugiausia iki 435 l, neskaitant bagažinės grindų<br> B – Daugiausia iki 1 176 l su nulenktomis sėdynėmis

„Nissan Leaf“ konstrukcijos kontūras

1/2 Bagažo skyriaus erdvė

A – Didžiausias bagažo skyriaus ilgis (su nulenktomis galinėmis sėdynėmis): 1 618 mm<br> B – Didžiausias bagažo skyriaus plotis: 1 239 mm

„Nissan Leaf“ galinis kampas

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

arrow-icon

[1] Nuvažiuojamas atstumas apskaičiuotas laboratorijoje, vykdant bandymus, atitinkančius ES teisės aktų reikalavimus; tokie skaičiavimai skirti įvairių tipų automobiliams palyginti. Ši informacija nėra susieta su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis. Šie duomenys gali neatitikti tikrų rezultatų kelyje. Rezultatai gali priklausyti nuo pasirenkamosios įrangos, techninės priežiūros, vairavimo įpročių ir kitų veiksnių, pavyzdžiui, kelio būklės ir oro sąlygų. Rodikliai gauti taikant naujausią suderintos pasaulinės lengvųjų automobilių bandymų procedūrą (angl. Light Vehicles Test Procedure arba WLTP).

[2] 39 kWh („Nissan LEAF“) ir 59 kWh („Nissan LEAF e+“) akumuliatoriai. Įkrovimo trukmė priklauso nuo įkrovimo sąlygų, akumuliatoriaus ir aplinkos temperatūros, o taip pat nuo įkroviklio tipo ir būklės. Nurodytai sparčiojo įkrovimo trukmei pasiekti būtina naudoti spartųjį įkroviklį „CHAdeMO“. „Nissan LEAF“ sukurtas taip, kad tiktų įvairių tipų kelionėms – jis turi akumuliatoriaus apsaugos priemones, kai spartusis įkrovimas naudojamas dažniau. Jeigu dėl akumuliatoriaus temperatūros suveikia jo apsaugos funkcija, pakartotinis spartusis įkrovimas gali užtrukti ilgiau.

[3] „ProPILOT Assist“ yra tik tam tikruose automobiliuose su automatinėmis transmisijomis. „ProPILOT Assist“ yra pažangi pagalbos vairuotojui technologija, tačiau ji negali užtikrinti apsaugos nuo susidūrimų. „ProPILOT Assist“ skirta naudoti tik greitkeliuose (su skiriamąja juosta), neatitraukiant akių nuo kelio, o rankų nuo vairo. Vairuotojas privalo nuolat išlikti budrus, vairuoti saugiai, laikytis greičio apribojimų, įvertinti oro bei kelio dangos sąlygas, būti pasirengęs bet kuriuo metu perimti automobilio valdymą.

[4] Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijoms taikomų taisyklių ir sąlygų kreipkitės į vietinę „Nissan“ atstovybę.

[5] „Apple CarPlay®“ ir „Android Auto™“ programėlės su kai kuriais automobilių modeliais siūlomos nemokamai. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į „Nissan“ atstovybę.

[6] Priklausomai nuo modelio, rodomi aksesuarai gali būti standartiniai ir (arba) unikalūs. Gali kainuoti papildomai.

[7] Maksimali „Nissan LEAF“ įkrovimo galia yra 6,6 kW. Nurodyta įkrovimo trukmė naudojant 32 A 2 tipo įkrovimo laidą (3 režimą).

Pateikti vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba klasės ir nėra pasiūlymo dalis. Pavaizduotos funkcijos gali būti neprieinamos, taip pat jų gali nebūti standartiniame pakete, tuomet jas galima įsigyti atskirai (už papildomą mokestį)