[1] Nuvažiuojamas atstumas apskaičiuotas laboratorijoje, vykdant bandymus, atitinkančius ES teisės aktų reikalavimus; tokie skaičiavimai skirti įvairių tipų automobiliams palyginti. Ši informacija nėra susieta su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis. Šie duomenys gali neatitikti tikrų rezultatų kelyje. Rezultatai gali priklausyti nuo pasirenkamosios įrangos, techninės priežiūros, vairavimo įpročių ir kitų veiksnių, pavyzdžiui, kelio būklės ir oro sąlygų. Rodikliai gauti taikant naujausią suderintos pasaulinės lengvųjų automobilių bandymų procedūrą (angl. Light Vehicles Test Procedure arba WLTP).

[2] 39 kWh („Nissan LEAF“) ir 59 kWh („Nissan LEAF e+“) akumuliatoriai. Įkrovimo trukmė priklauso nuo įkrovimo sąlygų, akumuliatoriaus ir aplinkos temperatūros, o taip pat nuo įkroviklio tipo ir būklės. Nurodytai sparčiojo įkrovimo trukmei pasiekti būtina naudoti spartųjį įkroviklį „CHAdeMO“. „Nissan LEAF“ sukurtas taip, kad tiktų įvairių tipų kelionėms – jis turi akumuliatoriaus apsaugos priemones, kai spartusis įkrovimas naudojamas dažniau. Jeigu dėl akumuliatoriaus temperatūros suveikia jo apsaugos funkcija, pakartotinis spartusis įkrovimas gali užtrukti ilgiau.

[3] „ProPILOT Assist“ yra tik tam tikruose automobiliuose su automatinėmis transmisijomis. „ProPILOT Assist“ yra pažangi pagalbos vairuotojui technologija, tačiau ji negali užtikrinti apsaugos nuo susidūrimų. „ProPILOT Assist“ skirta naudoti tik greitkeliuose (su skiriamąja juosta), neatitraukiant akių nuo kelio, o rankų nuo vairo. Vairuotojas privalo nuolat išlikti budrus, vairuoti saugiai, laikytis greičio apribojimų, įvertinti oro bei kelio dangos sąlygas, būti pasirengęs bet kuriuo metu perimti automobilio valdymą.

[4] Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijoms taikomų taisyklių ir sąlygų kreipkitės į vietinę „Nissan“ atstovybę.

[5] „Apple CarPlay®“ ir „Android Auto™“ programėlės su kai kuriais automobilių modeliais siūlomos nemokamai. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į „Nissan“ atstovybę arba [telefono numeris / el. pašto adresas]

[6] „In-Car Wi-Fi“ yra prenumeruojama mokama paslauga. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į „Nissan“ atstovybę arba [telefono numeris / el. pašto adresas].

[7] Priklausomai nuo modelio, rodomi aksesuarai gali būti standartiniai ir (arba) unikalūs. Gali kainuoti papildomai.

[8] Maksimali „Nissan LEAF“ įkrovimo galia yra 6,6 kW. Nurodyta įkrovimo trukmė naudojant 32 A 2 tipo įkrovimo laidą (3 režimą).

Pateikti vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba klasės ir nėra pasiūlymo dalis. Pavaizduotos funkcijos gali būti neprieinamos, taip pat jų gali nebūti standartiniame pakete, tuomet jas galima įsigyti atskirai (už papildomą mokestį)