Visiškai naujos technologijos:
„e-Pedal“ ir „ProPILOT“TVARUMO INICIATYVA

„Nissan“ tiki tvariu rytojumi ir mes esame įsitikinę, kad patys nedelsiant turime imtis iniciatyvos. Todėl mes kuriame elektrinio mobilumo sprendimus, formuojančius išmaniuosius miestus, ir jau šiandien klojame novatoriškos ateities pamatus.

NISSAN ELEKTROMOBILIAI

Prisidėkite prie elektrinės revoliucijos. Jau šiandien vairuokite ateities automobilį. Visų priekyje žengiančio „Nissan“ 100% elektrinių automobilių ir furgonų asortimente geriausi šios klasės automobiliai, aukščiausios techninės savybės ir moderniausios technologijos, leidžiančios mėgautis kelionėmis ir taršą sumažinti iki nulinės.

Parodyti vaizdai yra tik orientaciniai. Kai kuriose nuotraukose parodyti ne Lietuvos rinkai skirti automobiliai, tai nėra konkretūs modeliai, klasė ar pasiūlymai. Parodytų ypatybių gali nebūti arba jos gali būti tik tam tikrose klasėse.

**Laikas priklauso nuo krovimo sąlygų, įskaitant "Quick Charger" tipą bei būklę, akumuliatoriaus temperatūros bei talpos, taipogi nuo aplinkos temperatūros krovimo vietoje.

***Remiantis NEDC. Nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo oro sąlygų, temperatūros, kelio dangos ir važiavimo būdo. Duomenys bus patikslinti po homologacijos.