Visiškai naujos technologijos:
„e-Pedal“ ir „ProPILOT“NISSAN ELEKTROMOBILIAI

Prisidėkite prie elektrinės revoliucijos. Jau šiandien vairuokite ateities automobilį. Visų priekyje žengiančio „Nissan“ 100% elektrinių automobilių ir furgonų asortimente geriausi šios klasės automobiliai, aukščiausios techninės savybės ir moderniausios technologijos, leidžiančios mėgautis kelionėmis ir taršą sumažinti iki nulinės.

Parodyti vaizdai yra tik orientaciniai. Kai kuriose nuotraukose parodyti ne Lietuvos rinkai skirti automobiliai, tai nėra konkretūs modeliai, klasė ar pasiūlymai. Parodytų ypatybių gali nebūti arba jos gali būti tik tam tikrose klasėse.

**Duomeny pateikti modeliams su 40kWh baterija. Krovimo laikas priklauso nuo aplinkybių, įskaitant ir įkrovimo stotelės tipą ir būklę, įvado galingumą, baterijos ir lauko temperatūrą įkrovimo vietoje. Nurodytas įkrovimo laikas yra kraunat „CHAdeMO“ tipo greito įkrovimo stotelėje. „Nissan LEAF“ parametrų užtenka daugumai kasdienių kelionių, o baterija turi apsauginius nustatymus, kurie apsaugo ją daugkartinio greitojo įkrovimo atvejais per trumpą laiko tarpą. Greitais įkrovimas gali užtrukti ilgiau nei nurodyta, jeigu baterijos temperatūros jutikliai aktyvuos baterijos apsaugos technologiją.

***Įveikiamas nuotolis priklauso nuo įvairių sąlygų - automobilio komplektacijos lygio, įrangos, vairavimo stiliaus, oro sąlygų, bagažo svorio, keleivių kiekio ir topografijos. WLTP (angl. k. Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedure) yra naujas laboratorinis tyrimas skirtas apskaičiuoti lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisijas. Nuotolis, vidutinės (WLTP): 270 km. Nuotolis, mieste (WLTP): 389 km.