„Nissan ARIYA“ su „e-4ORCE“ visų ratų pavara

Įkvepianti 100% elektrinė patirtis

„Nissan“ elektrinis krosoveris. Visiems paklūstanti galia. Jums. Man. Mums visiems.

NUO[*]

42 990 €

DIZAINAS

„Nissan ARIYA“ silueto transformacija

„Nissan ARIYA“ yra pribloškianti naujosios „Nissan“ vizijos išraiška. Viena silueto linija keičia sudėtingus kontūrus. Naujieji ploni LED priekiniai žibintai puikiai apšviečia kelią naktį, o dieną tampa nepastebimi. Lygios salono grindys suteikia svetingos erdvės pojūtį.

MATMENYS

„Nissan ARIYA“ matmenys

Patogiame ir erdviame „Nissan ARIYA“ salone visą kelionę jausitės saugiai ir patogiai.

1/2 Bendrieji matmenys

A – Bendrasis aukštis: 1 650 mm<br> B – Bendrasis ilgis: 4 595 mm<br> C – Bendrasis plotis: 1 850 mm (be veidrodėlių)

„Nissan Ariya“ priekinis kampas

1/2 Bagažo skyriaus talpa

A – Bagažo skyriaus talpa daugiausia iki 468 l, neskaitant bagažinės grindų<br> B – Daugiausia iki 1 350 l su nulenktomis sėdynėmis

„Nissan Ariya“ konstrukcijos kontūras

1/2 Bagažo skyriaus erdvė

A – Didžiausias bagažo skyriaus ilgis (su nulenktomis galinėmis sėdynėmis): 1 702 mm<br> B – Didžiausias bagažo skyriaus plotis: 1 389 mm

„Nissan Ariya“ galinis kampas
„Nissan ARIYA“ iš priekio apsnigtame greitkelyje

ELEKTROMOBILIO SAVYBĖS

Įelektrinanti kelionė

„Nissan ARIYA“ technologija „e-4ORCE“, du varikliai ir unikali visų varomųjų ratų technologija užtikrina tobulą galios ir beprecedentės kontrolės balansą bet kokiomis sąlygomis. Pajuskite momentinę visų keturių ratų galią. Važiuokite bekele bet kokiomis oro sąlygomis. Nepriekaištingai įveikite posūkius. Mėgaukitės kiekviena sklandaus važiavimo akimirka.

„Nissan ARIYA“ iš viršaus vaizdingame posūkyje

NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS IR ĮKROVIMAS

Įkraukite pakeliui

Tyrinėkite nevaržomi. Kai vienu įkrovimu galite nuvažiuoti 536 km, niekas jūsų neriboja. Pasirinkite akumuliatorių ir dviejų arba visų varomųjų ratų pavarą, kad sužinotumėte, kiek toli vienu įkrovimu galėsite nuvažiuoti. Skubate? Spartusis įkrovimas per maždaug 40 minučių leis nuvažiuoti iki 300 km. (1) (2) (10)

PAGALBINĖS PRIEMONĖS IR SAUGA

Daug technologijų, mažai įtampos

Jauskitės saugiau. Pagalbinės technologijos suteikia vairuotojui įvairaus lygio pagalbą. Važiuojate greitkeliu? Mažai vietos pastatyti automobiliui? Leiskite „Nissan ARIYA“ Jums ištiesti pagalbos ranką. (4)

1/2 „Nissan ARIYA ProPILOT Assist Navi-link“

„Nissan ARIYA“ technologija „ProPILOT Assist“ jūsų kelionei suteiks saugumo, paprastumo ir patogumo, neaukojant vairavimo malonumo. (5)

„Nissan ARIYA ProPILOT Assist" su „Navi-Link“

1/2 „Nissan ARIYA ProPILOT Park“

Palaikykite paspaustą „ProPILOT Park“ mygtuką. Stebėkite, kaip „Nissan ARIYA“ pati įvažiuoja į stovėjimo vietą. (5)

„Nissan ARIYA ProPILOT Park“

1/2 „Nissan ARIYA“ projekcinis ekranas

Svarbią informaciją matykite tiesiai prieš akis. Automobilio greitis, navigacija ir „ProPILOT“ būsena. (5)

Nissan ARIYA Head-up Display

RYŠYS

Palaikykite ryšį balsu arba prisilietimu

Savo „Nissan ARIYA“ valdykite naujais būdais. Sklandžiai susiekite automobilį su jūsų pasauliu ir mėgaukitės kiekvienu momentu.

1/2 VIRTUALUSIS ASMENINIS ASISTENTAS

Naudodami integruotą „Nissan" valdymo balsu funkciją jūs savo automobiliui galite teikti užklausas. Tiesiog ištarkite „Hello Nissan“ ir paprašykite parodyti, ar šalia yra jums aktualių objektų ar kitą informaciją.

Nissan ARIYA person speaking to illustrate Amazon Alexa built-in voice commands

1/2 PROGRAMĖLĖ „NISSANCONNECT SERVICES“ (8)

Su „Nissan ARIYA“ technologijomis vienu prisilietimu surasite savo automobilį, gausite nurodymus ir daug kitos pagalbos.

2022 Nissan Ariya smartphone with NissanConnect app displayed

Specialus pasiūlymas

Jeigu už gerą kainą norite įsigyti 100% elektrinį ir efektyvų automobilį su gausiu įrangos paketu – dabar yra idealus momentas. Visos „Nissan ARIYA“ versijos su 10% nuolaida. Speciali „ARIYA Engage 63 kWh 2WD" kaina – tik 33 690 €.*

1/2

ariya
Nissan Ariya accessories

AKSESUARAI

Pritaikykite „Nissan ARIYA“ prie savo gyvenimo stiliaus

Su „Nissan ARIYA“ išnaudokite visas galimybes. Sumanūs specialiai „Nissan ARIYA“ suprojektuoti aksesuarai pakylės kiekvieną dieną. Apsaugokite savąjį „Nissan ARIYA“, praplėskite jo galimybes ir papuoškite išskirtiniais akcentais, kad būtų tobula.

Nissan Ariya business

„NISSAN ARIYA“ JŪSŲ VERSLUI

Šviesesnė jūsų verslo ateitis

Būtent tokios paskatos reikia jūsų verslui. „Nissan ARIYA“ – tai nulinės taršos, geresnių techninių savybių, didesnio nuvažiuojamojo atstumo ir ypatingo patogumo automobilis jūsų verslui.

„NISSAN ARIYA“ PRIEŽIŪROS PAKETAI

SERVISO SUTARTIS

Jeigu sau norite užsitikrinti ramybę ir gauti specialią savo automobilio priežiūrą, rinkitės „Nissan" serviso sutartį.

Leiskite mūsų patyrusiems mechanikams pasirūpinti Jūsų „Nissan ARIYA“ ir atlikti jo techninės profilaktikos darbus. Dar didesne ramybe galėsite mėgautis pasirinkę pratęstą „Nissan“ garantiją, kurios sąlygos gali būti priderintos prie Jūsų vairavimo poreikių. Tai leis išlaikyti nepriekaištingą Jūsų automobilio būklę netgi pasibaigus standartinės garantijos laikotarpiui.

Dažnai užduodami klausimai

arrow-icon
See all

[1] Laukiama oficialaus WLTP patvirtinimo.

[2] Nuvažiuojamasis atstumas apskaičiuotas laboratorijoje, atlikus ES teisės aktų reikalavimus atitinkančius bandymus; tokie skaičiavimai skirti įvairių tipų automobiliams palyginti. Ši informacija nėra susieta su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis. Šie duomenys gali neatitikti tikrų rezultatų kelyje. Rezultatai gali priklausyti nuo pasirenkamosios įrangos, techninės priežiūros, vairavimo įpročių ir kitų veiksnių, pavyzdžiui, kelio būklės ir oro sąlygų. Rodikliai gauti taikant naujausią suderintos pasaulinės lengvųjų automobilių bandymų procedūros (WLTP) ciklą.

[3] CO2 emisija mišriu režimu (g/km): 0. Važiuojant CO2 emisijos lygios nuliui (naudojant iš atsinaujinančių šaltinių gautą energiją).

[4] Neturėtumėte pasikliauti vien vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijoms taikomų taisyklių ir sąlygų kreipkitės į „Nissan“ atstovybę.

[5] Funkcija „ProPILOT“ galima tik kai kuriuose modeliuose. „ProPILOT“ yra pažangi pagalbinė technologija, tačiau ji negali užtikrinti apsaugos nuo susidūrimų. „ProPILOT“ skirta naudoti tik greitkeliuose (su skiriamąja juosta), neatitraukiant akių nuo kelio, o rankų – nuo vairo. Vairuotojas privalo nuolat išlikti budrus, vairuoti saugiai, laikytis greičio apribojimų, įvertinti oro bei kelio dangos sąlygas, būti pasirengęs bet kuriuo metu perimti automobilio valdymą.

[6] Jei norite naudotis „NissanConnect“ paslaugomis turite susikurti „NissanConnect“ paskyrą ir prisijungti naudodamiesi savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Jeigu norite naudotis nemokama programėle „NissanConnect“, jums reikia išmaniojo „iOS“ arba „Android“ telefono su SIM kortele ir duomenų perdavimo paslaugos, kurią gali suteikti mobiliojo tinklo operatorius. Visoms paslaugoms būtinas mobilusis ryšys.

[7] Mobilųjį telefoną su „NissanConnect“ galima susieti tik automobiliui stovint. Naudojantis sistema būtina laikytis visų kelių eismo taisyklių. Sistema vairuotojai gali naudotis tik tuomet, kai tai daryti saugu. Naudotojai turi žinoti, kad laisvų rankų įranga gali atitraukti vairuotojo dėmesį ir trukdyti saugiai vairuoti.

[8] Pateikti duomenys pagrįsti gamintojo atliktais bandymais. Šie duomenys yra apibendrinti ir nėra priskiriami konkretaus tipo automobiliams. Ši informacija nėra pasiūlymo dalis. Pateikti rodikliai gali kisti priklausomai nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, pasirenkamosios įrangos, akumuliatoriaus būklės, automatinės klimato kontrolės sistemos naudojimo, techninės priežiūros, vairavimo įpročių ir kitų veiksnių, pavyzdžiui, oro sąlygų, faktinio maršruto ir pan..Tikrieji rodikliai gali skirtis. „Nissan“ pasilieka teisę bet kada keisti pateikiamus duomenis.

[9] Naudojant 130 kW galios greitojo įkrovimo stotelę, per maždaug 30 min. galima įkrauti akumuliatorių tiek, kad galėtumėte nuvažiuoti apie 300 km atstumą.

Pateikti vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba klasės automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis. Pavaizduotos funkcijos gali būti neprieinamos arba jų standartiniame pakete gali nebūti, tuomet jas reikia užsisakyti atskirai (už papildomą mokestį).