Elektromobilio galimybės

„Nissan ARIYA“ technologijos keičia nusistovėjusius standartus.  Tai daugiau nei elektromobilis. Tai visiškai nauja važiavimo patirtis.

Galite pasirinkti tai, kas užgniauš kvapą

AKUMULIATORIAI IR PAVARŲ SISTEMOS

„Nissan ARIYA“ iš viršaus vaizdingame posūkyje

Arba pasirinkite tai, kas tinka jums

Skirtingi akumuliatorių, variklių ir pavarų deriniai leidžia kiekvienam vairuotojui atrasti sau idealų „Nissan ARIYA“. Atraskite savo versiją.

63 kWh „Nissan ARIYA“

87 kWh „Nissan ARIYA“

87 kWh „Nissan ARIYA e-4ORCE“

Visiškai kitokia laisvė su „Nissan ARIYA“

KIEK GALITE NUVAŽIUOTI SAVUOJU „NISSAN ARIYA“

Jūsų autonomiškumas (atstumas, kurį galite įveikti vienu įkrovimu) važiuojant 100% elektriniu „Nissan ARIYA“ priklauso nuo klimato sąlygų, temperatūros, vidutinio važiavimo greičio, įkrovos lygio ir talpos bagažinės užpildymo.

Daugiau energijos, didesni ir lūkesčiai - vienu įkrovimu įveikite iki 536 km atstumą

NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS IR ĮKROVIMAS

Nissan Aryia Home charging type 2

ĮKROVIMAS NAMIE (II TIPO ĮKROVIKLIS)

Naudodamiesi specialiu 240 V sieniniu įkrovikliu įjunkite lengvo gyvenimo pavarą ir atsisveikinkite su degalinėmis. Kad ir kur būtumėte, „Nissan ARIYA“ galite jungti tiesiai į standartinį buitinį elektros lizdą, taip pat namie galite naudotis specialistų įrengiamu „Nissan“ 7,4 kW arba 22 kW kintamosios srovės įkrovikliu[4], kuriuo „Nissan ARIYA“ iki 100 % įkrausite per naktį.

Sparčiai įkraukite ir judėkite toliau

480 V CCS2 spartųjį įkroviklį (DC, 130 kW) rasite daugiau kaip 8 000 įkrovos stotelių visoje Europoje; su šiuo įkrovikliu akumuliatorių iki 80 % įkrausite per maždaug 35 minutes. Įkrovimo trukmę lemia įvairūs veiksniai, todėl šis laikas gali skirtis; daugiau informacijos rasite toliau[5].


„ARIYA“, 63 kWh 
Nuo 20 % iki 80 % per maždaug 35 minutes


„ARIYA“, 87 kWh 
Nuo 20 % iki 80 % per maždaug 40 minučių

Įkrovos sparta priklauso nuo įvairių veiksnių, pvz., akumuliatoriaus temperatūros. Daugiau informacijos rasite toliau[5]

Nissan ARIYA smartphone displaying charging information

Sumanus įkrovimas

Išmaniajame telefone galite nustatyti įkrovimo namuose laikus, kad įkrautumėte tuomet, kai elektros kaina mažiausia (jei aktualu).

Kiek sutaupysite vairuodami „Nissan ARIYA“?

Skaičiuoklėje pasirinkite pavaros sistemą, nurodykite degalų ir elektros kainą savo regione ir sužinosite, kiek apytikriai sutaupytumėte perėję prie 100% elektrinio automobilio. Pagal naudotojo pateiktą informaciją skaičiuoklė pateikia orientacinį 100% elektrinio „Nissan ARIYA“ suvartojamos elektros ir benzininio automobilio suvartojamų degalų kainų palyginimą. „Nissan ARIYA“ suvartotos elektros kaina apskaičiuojama taikant Pasaulinę suderintą lengvųjų transporto priemonių bandymų procedūrą (WLTP). Šie skaičiai yra tik orientacinio pobūdžio ir priklauso nuo kelių kintamųjų, tokių kaip papildoma įranga, akumuliatoriaus būklė, oro kondicionavimo sistemos naudojimas, elektromobilio priežiūra, vairavimo stilius ir kitų aplinkos veiksnių, tokių kaip klimato ir kelio sąlygos. Faktiniai rezultatai gali skirtis.

Kiekvienas „Nissan ARIYA“ turi kuo didžiuotis, o nulinė tarša yra tik įžanga

ELEKTROMOBILIO PRIVALUMAI

„Nissan ARIYA“ įkraunama namuose po stogine

Mažesnės išlaidos techninei priežiūrai

Kadangi elektromobilyje yra mažiau judančių dalių nei įprastame automobilyje, mažiau išleisite techninei priežiūrai.

Valstybės parama

Jūsų vyriausybė elektromobilių savininkams gali suteikti įvairių lengvatų. Tai gali būti piniginė parama perkant naują elektromobilį, netaikomas taršos mokestis, nemokamas parkavimas ir pan..

Dažnai užduodami klausimai

KOKĮ ATSTUMĄ NUVAŽIUOJA „NISSAN ARIYA“?

AR ĮKRAUTI „NISSAN ARIYA“ KAINUOJA MAŽIAU, NEI PRISIPILTI DEGALŲ?

[1] 2022 m. laukiama oficialaus WLTP patvirtinimo

Nuvažiuojamas atstumas apskaičiuotas laboratorijoje, vykdant bandymus, atitinkančius ES teisės aktų reikalavimus; tokie skaičiavimai skirti įvairių tipų automobiliams palyginti. Ši informacija nėra susieta su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis. Šie duomenys gali neatitikti tikrų rezultatų kelyje. Rezultatai gali priklausyti nuo pasirenkamosios įrangos, techninės priežiūros, vairavimo įpročių ir kitų veiksnių, pavyzdžiui, kelio būklės ir oro sąlygų. Rodikliai gauti taikant naujausią suderintos pasaulinės lengvųjų automobilių bandymų procedūrą (angl. Light Vehicles Test Procedure, WLTP).

[3] Išmetamųjų CO2 dujų kiekis ir elektros suvartojimas priklauso nuo šalies.  

[4] Maksimali „Nissan ARYIA“ įkrovimo galia kintamosios srovės tinkle yra 7 kW. Nurodyta įkrovimo trukmė nustatyta naudojant 32 A II tipo įkrovimo laidą (III režimu).   

[5] Nurodyti 63 kWh ir 87 kWh talpos akumuliatorių duomenys. Įkrovimo greitis ir trukmė priklaus nuo įvairių sąlygų, tokių kaip kroviklio tipas ir įkrovimo sąlygos, akumuliatoriaus temperatūra ir įkrovimo vietos aplinkos temperatūra. Šalto klimato, vietovėse norint paspartinti greitojo įkrovimo procesą, gali reikėti naudoti automobilyje montuojamą akumuliatoriaus šildytuvą. Nurodytas greitojo įkrovimo laikas apskaičiuotas naudojant CCS 2 greitąjį kroviklį (DC 130 kW). „Nissan ARIYA“ yra montuojama apsauginė įkrovimo sistema, kuri saugo akumuliatorių nuo pažeidimo greitojo įkrovimo procedūrą naudojant keletą kartų iš eilės per trumpą laikotarpį. Greitasis įkrovimas gali užtrukti ilgiau, jeigu aktyvuojama akumuliatoriaus apsaugos nuo perkaitimo sistema.

Pateikti vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba versijos automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis. Pavaizduotos funkcijos gali būti neprieinamos arba jų standartiniame pakete gali nebūti, tuomet jas reikia užsisakyti atskirai

Automobilio funkcijų paketas priklauso nuo jo versijos. Kai kurios jų yra standartinės, kitos – pasirenkamos (kainuoja papildomai).