Elektromobilio galimybės

Naujausios „Nissan ARIYA“ technologijos keičia nusistovėjusius standartus.  Tai daugiau nei elektromobilis. Tai visiškai nauja važiavimo patirtis.

Galite pasirinkti tai, kas užgniauš kvapą

AKUMULIATORIAI IR PAVARŲ SISTEMOS

„Nissan ARIYA“ iš viršaus vaizdingame posūkyje

Arba pasirinkite tai, kas tinka jums

Skirtingi akumuliatorių, variklių ir pavarų deriniai leidžia kiekvienam vairuotojui atrasti sau idealų „Nissan ARIYA“. Atraskite savo versiją.

63 kWh „Nissan ARIYA“

Geriausias pasirinkimas šeimai, dažnai vykstančiai į netolimas išvykas savaitgaliais, ir rečiau į tolimas keliones. Kupė-krosoverio stilius, priekinių ratų pavara, 160 kW / 218 AG galia ir 300 Nm sukimo momentas, 160 km/val. maksimalus greitis ir iki 360 km* vienu įkrovimu nuvažiuojamas atstumas. [1] [2]

87 kWh „Nissan ARIYA“

Didesnis nuvažiuojamas atstumas, artimas benzininio automobilio atstumui, patiks daugiau keliaujantiems. Priekinių ratų pavara, 178 kW / 242 AG galia ir 300 Nm sukimo momentas (taip pat, kaip ir 63 kWh „Nissan ARIYA“), o nuvažiuojamas atstumas – net 500 km*. [1] [2]

87 kWh „Nissan ARIYA e-4ORCE“

Dar ištvermingesnis pretendentas su visais „e-4ORCE“ privalumais pakeis jūsų nuomonę apie aukščiausios klasės vairavimą. 225 kW / 306 AG galia, 600 Nm sukimo momentas, 200 km/val. maksimalus greitis ir iki 460 km* nuvažiuojamas atstumas.[1] [2]

87 kWh „ARIYA e-4ORCE PERFORMANCE“

Radikalus pasiūlymas – galingiausias funkcionalumo ir technologijų derinys su visų keturių ratų pavara ir dviem varikliais.  Pribloškianti 290 kW / 394 AG galia, įsibėgėjimas iki 100 km/val. per 5,1 s ir iki 400 km* nuvažiuojamas atstumas. [1] [2]

Daugiau energijos, didesni ir lūkesčiai - vienu įkrovimu įveikite iki 500 km atstumą

NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS IR ĮKROVIMAS

„Nissan ARIYA“ įkrovimo informacija išmaniojo telefono ekrane

Sumanus įkrovimas

Išmaniajame telefone pasirinkite įkrovimo namuose laiką, kai elektros kaina mažiausia.

ĮKROVIMAS NAMIE (II TIPO ĮKROVIKLIS)

Paprasčiausia įkrauti namuose, tik reikia pasirūpinti profesionaliai įrengtu įkrovikliu, o II tipo įkrovimo kabelį rasite įkroviklio rinkinyje.

„Nissan ARIYA“ 2 tipo įkrovimas namuose

Kiekvienas „Nissan ARIYA“ turi kuo didžiuotis, o nulinė tarša yra tik įžanga

ELEKTROMOBILIO PRIVALUMAI

„Nissan ARIYA“ įkraunama namuose po stogine

Mažesnės išlaidos techninei priežiūrai

Kadangi elektromobilyje mažiau judančių dalių nei automobiliuose su vidaus degimo varikliu, išvengsite dažno ir brangaus detalių keitimo.

Valstybės parama

Jūsų vyriausybė elektromobilių savininkams gali suteikti įvairių lengvatų. Tai gali būti piniginė parama perkant naują elektromobilį, netaikomas taršos mokestis, nemokamas parkavimas ir pan..

Dažnai užduodami klausimai

KOKĮ ATSTUMĄ NUVAŽIUOJA „NISSAN ARIYA“?

Viena iš „Nissan ARIYA“ versijų vienu įkrovimu gali įveikti net 500 km.

Vadovaujantis WLTP sistema, 63 kWh „Nissan ARIYA“ nuvažiuoja iki 360 km, o 87 kWh – 500 km. Daugiau informacijos rasite čia .

AR ĮKRAUTI „NISSAN ARIYA“ KAINUOJA MAŽIAU, NEI PRISIPILTI DEGALŲ?

„Nissan ARIYA“ galite pilnai įkrauti namuose vos už kelis eurus. Be to, galite pasinaudoti pigesniu naktiniu elektros energijos tarifu. Palyginkite tai su benzino arba dyzelino kaina ir abejonių neliks.

TOLIAU
Pažinkite pagalbines ir saugos funkcijas
Next photo
„Nissan ARIYA“

[1] Laukiama oficialaus WLTP patvirtinimo.
[2] Nuvažiuojamasis atstumas apskaičiuotas laboratorijoje, atlikus ES teisės aktų reikalavimus atitinkančius bandymus; tokie skaičiavimai skirti įvairių tipų automobiliams palyginti. Ši informacija nėra susieta su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis. Šie duomenys gali neatitikti tikrų rezultatų kelyje. Rezultatai gali priklausyti nuo pasirenkamosios įrangos, techninės priežiūros, vairavimo įpročių ir kitų veiksnių, pavyzdžiui, kelio būklės ir oro sąlygų. Rodikliai gauti taikant naujausią suderintos pasaulinės lengvųjų automobilių bandymų procedūros (WLTP) ciklą.
Pateikti vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba klasės automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis. Pavaizduotos funkcijos gali būti neprieinamos arba jų standartiniame pakete gali nebūti, tuomet jas reikia užsisakyti atskirai. 
Automobilio funkcijų paketas priklauso nuo jo versijos. Kai kurios jų yra standartinės, kitos – pasirenkamos (kainuoja papildomai).