* Skaičiuojant kainą jau buvo įvertintos visos elektromobilių rėmimo priemonės. Daugiau informacijos ir asmeniškai Jums skirto pasiūlymo teiraukitės artimiausioje „Nissan“ atstovybėje!

** Rezultatai gali skirtis, priklausomai nuo individualių vairavimo ir akumuliatoriaus įkrovimo įpročių, nuo prieinamo ir pasirinkto įkrovimo sprendimo bei kitų parametrų. Tai yra tik apytikslė informacija.

*** Nuvažiuojamasis atstumas apskaičiuotas laboratorijoje, atlikus ES teisės aktų reikalavimus atitinkančius bandymus; tokie skaičiavimai skirti įvairių tipų automobiliams palyginti. Ši informacija nėra susieta su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis. Šie duomenys gali neatitikti tikrų rezultatų kelyje. Rezultatai gali priklausyti nuo pasirenkamosios įrangos, techninės priežiūros, vairavimo įpročių ir kitų veiksnių, pavyzdžiui, kelio būklės ir oro sąlygų. Rodikliai gauti taikant naujausią suderintos pasaulinės lengvųjų automobilių bandymų procedūros (WLTP) ciklą.

Pasiūlymas galioja iki 2024.09.30. Pasiūlymo negalima derinti su kitais pasiūlymais. 

5 metų / 100 000 km (priklausomai kuri sąlyga bus išpildyta anksčiau) garantiją sudaro 3 metų / 100 000 km gamintojo garantija ir 2 metų „Nissan 5★“ pratęsta garantija, kurią siūlo įmonė „Real Garant Versicherung AG". Visą informaciją apie „Nissan 5★“ pratęstos garantijos sąlygas Jums suteiks Jūsų  „Nissan“ atstovybė.

Ličio jonų akumuliatoriaus talpos garantija užtikrina, kad akumuliatoriaus talpa tam tikrą laikotarpį išliks ne mažesnė kaip 9 padalų iš esamų 12 padalų (šis akumuliatoriaus talpos indikatorius rodomas automobilio prietaisų skydelyje).

Norėdami gauti visą informaciją apie automobilio garantiją ir jos taikymo sąlygas, žr. savo automobilio savininko vadovą ir garantijos bukletą arba, jeigu reikia, pasikonsultuokite su „Nissan“ atstovybe!

Pateikti vaizdai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriuose vaizduose užfiksuotų automobilių specifikacijos gali būti netiekiamos vietinėje rinkoje. Šie vaizdai nėra konkretaus modelio arba versijos pavyzdys ir nėra pasiūlymo dalis. Nurodytos funkcijos gali būti netiekiamos, neįeiti į standartinio paketo sudėtį, būti užsakomos papildomai.