Elektrinės dalies techninės savybės

Savo revoliucinėmis technologijomis ir visiškai nauja elektromobilio platforma, naujasis „Nissan ARIYA“ tiesiog pribloškia.

„e-4ORCE“

Pavara

5,1 s

0–100 km/h

Sportinis

Režimas

„Nissan ARIYA“ važiuoja greitkeliu

Lengvai valdoma galia ir komfortas

„e-4ORCE“ VISŲ VAROMŲJŲ RATŲ SISTEMA

„Nissan ARIYA“ iš priekio apsnigtame greitkelyje

Susipažinkite su „e-4ORCE“ – visų ratų pavaros ir dviejų variklių sistema, leidžiančia išvystyti didesnį sukimo momentą, užtikrinti stabilumą ir manevringumą ant bet kokios kelio dangos. Tačiau labiausiai Jus nustebins naujo lygio kontrolės galimybės. „e-4ORCE“ valdo visus keturis ratus ir leidžia visiškai pasitikėti situacija: jei reikia užtikrinti valdymo tikslumą, 100% galios galite perduoti galiniams ratams, o nepriklausoma ratų sukimo momento kontrolė leidžia kompensuoti per didelį arba per mažą vairo pasukimą. Sistema taip pat valdo automobilio judėjimą veikiant stabdžiams, užtikrindama sklandų ir stabilų važiavimą.

Elektromobilio privalumai

SKLANDI GALIA

Pasinerkite į naują dviejų elektros variklių pasaulį. Tolygus. Sklandus. Tylus. Keisdamas kiekvienam ratui tenkantį sukimo momentą „Nissan ARIYA“ šaltakraujiškai reaguoja į kintančias sąlygas. Be to, tai teikia daug džiaugsmo. Spustelkite akceleratorių ir pajuskite, kaip 600 Nm sukimo momentas akimirksniu išjudina automobilį, nes visus ratus kontroliuojanti „e-4ORCE“ neiššvaisto nė kruopelytės galios.

PATOGUMAS VISIEMS

Dėl pažangių sistemų važiavimas „Nissan ARIYA“ elektromobiliu primins sklandų skrydį. Įvažiavę į eismo spūstį ar staiga stabdydami pastebėsite, kad „Nissan ARIYA“ išlieka ramus ir visiškai stabilus. Dar pajusite komfortą. Sveikiname patekus į sklandesnio važiavimo realybę. Jau dabar.

VALDYMAS BET KOKIU ORU

Mažai kas gali taip padidinti vairuotojo pasitikėjimą situacija, kaip galimybė įveikti pačius sudėtingiausius iššūkius: šlapią, apledėjusį ar apsnigtą kelią. Pažangios „e-4ORCE“ pavaros sistemos ir stabdymo technologijos nuolat budi ir kontroliuoja kiekvieną ratą atskirai, kad užtikrintų maksimalų „Nissan ARIYA“ ratų sukibimą su kelio danga. Didesnis automobilio stabilumas suteikia iki šiol nepatirtą kontrolės jausmą. Dabar jokios oro sąlygos jums nebaisios.

Jausti vairavimo keliamą malonumą smagu, tačiau vairuoti „Nissan ARIYA“ yra visai kas kita

PAJUSKITE VAIRAVIMO KELIAMĄ VIRPULĮ

„Nissan ARIYA“ greitkelio posūkyje

„e-4ORCE“ 50:50 svorio paskirstymas beveik idealus

Jeigu norite puikaus valdymo, reikalingas balansas. Štai kodėl „Nissan ARIYA“ sukonstruotas taip, kad svoris būtų pasiskirstęs tolygiai.

„e-Pedal“ step

Pereikite prie valdymo vienu pedalu „e-Pedal“. Paspaudę greitėsite, o atleidę lėtėsite. Tai nepaprastai smagu – sklandus, intuityvus ir atpalaiduojantis vairavimas. [1]

„Nissan ARIYA“ važiuoja kalnų keliu

Priklausomai nuo jūsų nuotaikos, kelio sąlygų ar poreikių, pasirinkite tinkamiausią „Nissan ARIYA“ valdymo režimą

Režimas kiekvienai situacijai

„Nissan ARIYA“ iš priekio, akcentas į ratą posūkyje

Sportinis, ekonomiškas ir žiemos režimai

Čia prasideda visas smagumas. Pasirinkite sportinį režimą ir automobilis pradės reaguoti staigiau. Pasikeitus sąlygoms galite pasirinkti ekonomišką arba žiemos režimą, kad „Nissan ARIYA“ elgtųsi atitinkamai.

Dažnai užduodami klausimai

KOKIOS „NISSAN ARIYA“ TECHNINĖS SAVYBĖS?

Dvi „Nissan ARIYA“ elektrinių variklių versijos – vienas arba du varikliai, ir du skirtingos talpos akumuliatoriai.

Galite rinktis „Nissan ARIYA“ su 63 kWh arba 87 kWh akumuliatoriumi. Pastarasis galimas vieno variklio, dviejų „e-4ORCE“ variklių ir „e-4ORCE Performance“ versijose. Naujoji „Nissan“ krosoverių dviejų „e-4ORCE“ variklių technologija – tai dinamiškas važiavimas, apjungiantis komfortą, kontrolę ir žaibišką įsibėgėjimą.

KAIP GREITAI ĮSIBĖGĖJA „NISSAN ARIYA“?

Techninės savybės priklauso nuo automobilio versijos, tačiau greičiausias „Nissan ARIYA“ modelis iki 100 km/val. įsibėgėja per 5,1 sekundės. [2]

87 kWh ir priekinių ratų pavaros versija iki 100 km/val. įsibėgėja per 7,6 sekundės, o 87 kWh „e-4ORCE“ dviejų variklių ir visų ratų pavaros versija – per 5,1 sekundės.

KOKS „NISSAN ARIYA“ GALINGUMAS?

Galia priklauso nuo automobilio versijos, tačiau galingiausios „Nissan ARIYA“ versijos galia siekia 394 AG (290 kW).

„Nissan ARIYA“ versijos su 63 kWh varikliu galia yra 217 AG. Be jos yra dar trys kiti variantai. „e-4ORCE Performance“ dviejų variklių versijos galia siekia 394 AG.

TOLIAU
Susipažinkite su šio elektromobilio privalumais
Next photo
„Nissan ARIYA“

[1] Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijoms taikomų taisyklių ir sąlygų kreipkitės į „Nissan“ atstovybę. 

[2] Pateikti duomenys yra pagrįsti gamintojo atliktais bandymais. Šie duomenys yra apibendrinti ir nėra priskiriami konkretaus tipo automobiliams. Ši informacija nėra pasiūlymo dalis. Pateikti rodikliai gali kisti priklausomai nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, pasirenkamosios įrangos, akumuliatoriaus būklės, automatinės klimato kontrolės sistemos naudojimo, techninės priežiūros, vairavimo įpročių ir kitų veiksnių, pavyzdžiui, oro sąlygų, faktinio maršruto ir pan. Tikrieji rodikliai gali skirtis. „Nissan“ pasilieka teisę bet kada keisti skaičiuoklės savybes. 

Pateikti vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba klasės automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis. Pavaizduotos funkcijos gali būti neprieinamos arba jų standartiniame pakete gali nebūti, tuomet jas reikia užsisakyti atskirai (už papildomą mokestį).