[1] Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai.

[2] Mobilųjį telefoną su „NissanConnect“ galima susieti tik automobiliui stovint vietoje. Naudojantis sistema būtina laikytis visų kelių eismo taisyklių. Sistema vairuotojai gali naudotis tik tuomet, kai tai daryti saugu. Naudotojai turi žinoti, kad laisvų rankų įranga gali atitraukti vairuotojo dėmesį ir trukdyti saugiai vairuoti.

[3] Pateikti gamintojo atliktais bandymais pagrįsti duomenys. Šie duomenys yra apibendrinti ir nėra priskiriami konkretaus tipo automobiliams. Ši informacija nėra pasiūlymo dalis. Pateikti rodikliai gali kisti priklausomai nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, pasirenkamosios įrangos, akumuliatoriaus būklės, automatinės klimato kontrolės sistemos naudojimo, techninės priežiūros, vairavimo įpročių ir kitų veiksnių, pavyzdžiui, oro sąlygų, faktinio maršruto ir pan. Tikrieji rodikliai gali skirtis. „Nissan“ pasilieka teisę bet kada keisti skaičiuoklės savybes.

[4] Pateikti rodikliai atitinka 39 kWh („Nissan LEAF“) ir 59 kWh („Nissan LEAF e+“) akumuliatorių charakteristikas. Įkrovimo trukmė priklauso nuo įkrovimo sąlygų, akumuliatoriaus ir aplinkos temperatūros, o taip pat nuo įkroviklio tipo ir būklės. Nurodytai sparčiojo įkrovimo trukmei pasiekti būtina naudoti spartųjį įkroviklį „CHAdeMO“. „Nissan LEAF“ sukurtas taip, kad tiktų įvairių tipų kelionėms – jis turi įkrovimo apsaugos priemones, saugančias akumuliatorių, kai per trumpą laiką dažnai naudojamas spartusis įkrovimas. Jeigu dėl akumuliatoriaus temperatūros suveikia jo apsaugos funkcija, pakartotinis spartusis įkrovimas gali užtrukti ilgiau.

[5] Norint naudotis „NissanConnect“ paslaugomis, būtina turėti „NissanConnect“ naudotojo paskyrą ir prisijungti prie „NissanConnect“, nurodant savo prisijungimo vardą ir slaptažodį. Jeigu norite naudotis programėle „NissanConnect“, Jūsų telefone turi būti įdiegta suderinama operacinė sistema („iOS“ arba „Android“) ir įdėta SIM kortelė, turinti duomenų funkciją pagal esamą arba atskirą Jūsų ir mobiliojo tinklo operatoriaus sutartį. Visoms paslaugoms būtinas mobilusis ryšys.

[6] Vidutinės elektros sąnaudos (Wh/km): 180–206; vidutinės CO2 emisijos (g/km): 0. Nulinė CO2 tarša važiuojant. 

Prieinamos funkcijos priklauso nuo automobilio versijos. Kai kurios funkcijos yra standartinės, kitos – pasirenkamos (už jas reikia mokėti papildomai).