Pagalbinės ir saugos technologijos

Su šiomis technologijomis kaskart važiuosite sumaniau ir paprasčiau, o prireikus sulauksite pagalbos.

Mėgaukitės „ProPILOT Assist“ ir „Navi-Link“ savybėmis

„ProPILOT Assist" su „Navi-Link" [1]

„Nissan Qashqai ProPILOT Assist“, 2D iliustracija

Dabar vairuoti galite be įtampos ir labiau atsipalaidavę. „ProPILOT Assist“ [2] ir „Navi-Link“ padeda išlaikyti pasirinktą atstumą iki kito automobilio ir išlikti eismo juostos viduryje, o „TomTom®“ žemėlapiai leidžia iš anksto numatyti posūkius, sankryžas ar išvažiavimus, kad kelionė būtų sklandesnė. Taip pat galite pasirinkti, kad automobilis keistų greitį pagal kelio ženklus.

[1] Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijų naudojimo taisyklių ir sąlygų kreipkitės į „Nissan“ atstovybę arba adresu www.nissan.lt.

[2] Funkcija „ProPILOT Assist“ galima tik tam tikrose versijose. „ProPILOT Assist“ yra pažangi pagalbinė vairavimo technologija, tačiau ji negali užtikrinti apsaugos nuo susidūrimų. „ProPILOT Assist“ skirta naudoti tik greitkeliuose (su skiriamąja juosta), neatitraukiant akių nuo kelio, o rankų – nuo vairo. Vairuotojas privalo nuolat išlikti budrus, vairuoti saugiai, laikytis greičio apribojimų, įvertinti oro bei kelio dangos sąlygas, būti pasirengęs bet kuriuo metu perimti automobilio valdymą.

[3] Projekciniame ekrane (matomame ant priekinio stiklo) teikiama svarbiausia informacija, kurią matysite neatitraukę akių nuo kelio.

[4] Funkcijos priklauso nuo automobilio versijos. Kai kurios funkcijos yra standartinės, kitos – pasirenkamos (apmokamos papildomai)

[5] Sistema neaptiks smulkių objektų žemiau bamperio ir gali neaptikti prie pat jo arba ant žemės esančių objektų

Pateikti vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba klasės automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis. Pavaizduotos savybės gali būti tik tam tikruose modeliuose arba įsigyjamos atskirai (už papildomą mokestį).