Priimate svarbius sprendimus, tad puikiai žinote, kad kiekviena įmonė turi skirtingų poreikių. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie verslui naudojamus automobilius. 

Mes, „Nissan“, turime solidžios patirties ieškant sprendimų besikeičiantiems įvairiausių dydžių įmonių ir organizacijų poreikiams tenkinti. Tai mes prisitaikome prie Jūsų įmonės poreikių, o ne atvirkščiai.

„Nissan“ modelių asortimente siūlomi praktiški ir ekonomiški miesto automobiliai, plačiai pripažinti modernūs krosoveriai bei elektromobiliai.

Visiems naujiems lengviesiems „Nissan“ automobiliams ir elektromobiliams taikoma 5 metų / 100 000 km garantija* (priklausomai kuri sąlyga įvykdoma greičiau) ir 3 metus nemokamai teikiama „Nissan Assistance“ paslauga – tai techninė „Nissan“ pagalba, teikiama visoje Europoje.

„Nissan“ 5★ pratęsta garantija suteiks ramybę ilgesnį laiką arba / ir didesnei ridai. Be to, savo įmonės automobilius galite apsaugoti būtent jiems pritaikytu „Nissan“ draudimu. Automobilių priežiūros ir remonto autorizuotuose „Nissan“ autoservisuose sutartis padės sutaupyti bei lengviau valdyti kaštus, nes visada iš anksto žinosite, kiek Jums kainuos automobilių priežiūra.

Mūsų oficialių „Nissan“ atstovybių tinklas Jums visada užtikrins aukščiausios kokybės techninės priežiūros ir remonto paslaugas. Jūsų įmonės automobiliams siūlome platų originalių „Nissan“ aksesuarų ir įrangos pasirinkimą, kad kasdien galėtumėte dirbti ne tik daug našiau, bet ir saugiau bei stilingiau. Visa tai gali būti įtraukta į „Nissan“ automobilio pirkimo pasiūlymą – visas produktų bei paslaugų paketas vienoje vietoje ir be jokių papildomų rūpesčių.

Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti visa tai ir dar daugiau. Jūs žinote, ko reikia Jums, o mūsų darbas – rasti lanksčius sprendimus, į kuriuos įeina specialiai Jums pritaikyti finansiniai sprendimai ir aukščiausio lygio aptarnavimas. Norime Jums pateikti konkurencingiausius automobilių pasiūlymus rinkoje. Kviečiame susisiekti su mumis ir gauti geriausią pasiūlymą Jums!

*5 metų / 100 000 km garantiją sudaro 3 metų / 100 000 km gamyklinė garantija + 2 metų „Nissan 5★” patęsta garantija, kurią kaip draudimo produktą siūlo įmonė „Nissan International Insurance Limited“. Išsamias „Nissan 5★” pratęstos garantijos sąlygas ir taisykles galite sužinoti artimiausioje ,,Nissan” atstovybėje arba apsilankę mūsų svetainėje www.nissan.lt.