„Nissan Townstar“ furgonas: VIRŠELIO VAIZDAS / 3/4 VAIZDAS IŠ PRIEKIO SU KURJERIU

Naujasis 100% elektrinis „Nissan Townstar”

Naujasis 100% elektrinis „Nissan Townstar“ padės vystyti Jūsų verslą.

Krovinio tūris iki 4,9 m3

Naudingasis svoris iki 800 kg

Su išmaniąja aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema

NUO[*]

39 790 €

"„Nissan Townstar“ furgonas: ICE ir EV versijos miesto centre				"

PAVAROS SISTEMOS

Varomas pažangiu mąstymu

Atraskite patikimas technines savybes ir įspūdingą ekonomiškumą. Naujojo „Nissan Townstar“ elektrinis variklis užtikrina važiavimą be taršos.

MATMENYS

Pasirinkite dydį ir versiją

Kompaktiškas, praktiškas ir jūsų poreikius atitinkantis „Nissan Townstar“ – lankstus mobilumo sprendimas jūsų verslui.

1/2 – BENDRIEJI MATMENYS: L1

A – Bendrasis ilgis: 4 488 mm <br> B – Važiuoklės bazė: 1 248 mm <br> C – Bendrasis plotis: 1 860 mm (be veidrodėlių) <br> D – Bendrasis aukštis: 1 864 mm

„Nissan Townstar“ furgonas, 3/4 vaizdas iš priekio

1/2 – BAGAŽO SKYRIAUS TALPA: L1

A – Krovinių skyriaus tūris (su nulenktomis keleivių sėdynėmis): 3,9 m3 <br> B – Krovinių skyriaus tūris (su atlenktomis keleivių sėdynėmis): 3,3 m3 - Krovinių skyriaus aukštis: 634 mm

„Nissan Townstar“ furgonas, dalinis bagažo skyriaus vaizdas iš viršaus

1/2 – KROVINIŲ SKYRIAUS TALPA: L1

A – Ilgis grindų lygyje: 1 806 mm <br> B – Maksimalus plotis: 1 570 mm

„Nissan Townstar“ furgonas, 3/4 vaizdas iš priekio

1/2 – BENDRIEJI MATMENYS: L2

A – Bendrasis ilgis: 4 910 mm <br> B – Važiuoklės bazė: 3 100 mm <br> C – Bendrasis plotis: 1 860 mm (be veidrodėlių) <br> D – Bendrasis aukštis: 1 854 mm

„Nissan Townstar“ furgonas, 3/4 vaizdas iš priekio

1/2 – BAGAŽO SKYRIAUS TALPA: L2

A – Krovinių skyriaus talpa (su nulenktomis keleivių sėdynėmis): 4,9 m3 <br> B – Krovinių skyriaus talpa: 4,3 m3; krovinių skyriaus aukštis: 613 mm

„Nissan Townstar“ furgonas, dalinis bagažo skyriaus vaizdas iš viršaus

1/2 – KROVINIŲ SKYRIAUS TALPA: L2

A – Ilgis grindų lygyje: 2 230 mm <br> B – Maksimalus plotis: 1 570 mm

„Nissan Townstar“ furgonas, 3/4 vaizdas iš priekio
„Nissan Townstar“ furgono prietaisų skydelio vaizdas salone ir vairuojantis vyras

KODĖL VERTA VAIRUOTI ELEKTROMOBILĮ

Elektrifikuokite savo verslo ateitį

Naujasis elektromobilis „Nissan Townstar“, kurio eksploatacinės sąnaudos yra kur kas mažesnės už dyzelinių automobilių, yra racionalus pasirinkimas jūsų verslui. Įspūdingas vidutinis iki 291 km nuvažiuojamasis atstumas dažniausiai yra pakankamas net ir tolimoms kelionėms darbo dieną, todėl pasieksite savo kelionės tikslą be jokių apribojimų ir taršos (1)(2).

"„Nissan Townstar“ furgonas: „Townstar“ ICE versijos prietaisų skydelis			"

KOMFORTAS IR PRAKTIŠKUMAS

Pasaulis jūsų rankose

Naujojo „Nissan Townstar“ salone lengvai pasieksite visus reikalingus daiktus. Išmani daiktų laikymo sistema, sklandus ryšys ir ergonomiškas dizainas leis visą dėmesį skirti vairavimui.

TŪRIS IR TALPA

Suraskite sau tobulą pagalbininką

Galite patys pasirinkti net ir smulkiausias naujojo „Nissan Townstar“ detales – nuo galinių durelių dizaino iki sėdynių išdėstymo – kad automobilis jums tiktų, kaip idealiai pasiūtas kostiumas.

1/2

„Nissan Townstar“ furgonas: Statiškas dviejų vienas priešais kitą prieš pastatą pastatytų furgonų vaizdas

TECHNOLOGIJA

Atraskite naujus standartus

Naujasis „Nissan Townstar“ nustato naują furgonų klasės standartą: saugos, ryšio ir pagalbos funkcijos, kurias įprastai naudojame tik keleiviniuose automobiliuose.

1/2 - IŠMANIOJI APLINKINIO VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMA

Valdykite automobilį dar užtikrinčiau. „Nissan“ turi aplinkinio vaizdo monitorių perduodantį 4 kamerų vaizdus iš visų pusių, todėl galite lengvai manevruoti net itin ankštose vietose (3).

„Nissan Townstar“ furgonas: priartintas „NissanConnect“ ekranas, kuriame rodomas aplinkinio vaizdo monitorius

1/2 - ProPILOT Assist

Sekimas paskui priekyje važiuojantį automobilį pasirinktu atstumu, sustabdymas kai reikia, įsibėgėjimas kartu su eismo srautu, automobilio vedimas eismo juostos viduryje – „Nissan ProPILOT Assist“ (5) atliks už jus visas šias užduotis, kad vairavimas būtų saugesnis ir paprastesnis (3).

„Nissan Townstar“ furgonas: elektromobilio vaizdas iš vidaus važiuojant

1/2 - „APPLE CARPLAY®“ ir „ANDROID AUTO™“

Nepraraskite ryšio su savo pasauliu, kad ir kur bebūtumėte. Suderinama su „Apple Carplay®“ ir „Android auto™“ (5), todėl galite skaityti pranešimus, klausytis muzikos ir naudotis kitomis išmaniojo telefono programėlėmis.

"„Nissan Townstar“ furgonas: „NissanConnect“ ekrano vaizdas iš arti	"

1/2 - NAVIGACIJA

Visada raskite greičiausią kelią. „NissanConnect“ navigacijos ir pramogų sistema nuolat teikia tiesioginę informaciją apie eismą (6), alternatyvius maršrutus ir dar daugiau.

„Nissan Townstar“ furgonas: „NissanConnect“ ekranas su prietaisų skydelio dalimi

Naujo automobilio ir akumuliatoriaus garantija

Lengviesiems komercinės paskirties automobiliams „Nissan" siūlo naujo automobilio garantiją, kurią sudaro 5 metai / 160 000 km (priklauso nuo to, kuri sąlyga išpildoma anksčiau). Akumuliatoriui suteikiama 8 metų / 160 000 km (priklauso nuo to, kuri sąlyga išpildoma anksčiau) garantija.

„Nissan Townstar“ furgonas

„NISSAN“ FINANSAVIMO KONSULTANTAI

Bet kokio dydžio biudžetui tinkamas planas

Nesvarbu, koks jūsų biudžetas, „Nissan“ finansavimo konsultantai gali patarti dėl įvairių finansavimo programų, kad galėtumėte išsirinkti tai, kas geriausiai tiks jums ir jūsų verslui.

1/2

"„Nissan Townstar“ furgonas: gyvenimo būdas: besišypsantis vairuotojas			"

AKSESUARAI

Pasirinkite jums labiausiai patinkančią apdailą

Nuo praktiškumo iki apsaugos – pasirūpinkite, kad naujasis „Nissan Townstar“ idealiai atitiktų jūsų verslo poreikius. (7)

1/2 - STOGO BAGAŽINĖ

Vežkite dar ilgesnius arba dar didesnio tūrio krovinius.

"„Nissan Townstar“ furgonas: stogo bagažinė						"

1/2 - NUIMAMAS VILKIMO KABLYS

Džiaukitės nepriekaištinga naujojo „Nissan Townstar“ išvaizda, o prireikus – naudokitės praktišku vilkimo kabliu.

„Nissan Townstar“ furgonas: vilkimo kablys

1/2 - MEDINĖ KROVINIŲ SKYRIAUS APSAUGA

Mėgaukitės ilgalaike krovinių skyriaus apsauga ir nebepergyvenkite pakrovimo ar iškrovimo metu.

„Nissan Townstar“ furgonas: 7/8 ICE vaizdas iš galo su aksesuarais ir atidarytomis galinėmis durelėmis

1/2 - PORANKIAI

Važiuokite maloniau ir patogiau, turėdami papildomą nepastebimą erdvę daiktams.

"„Nissan Townstar“ furgonas: VAIRUOTOJO SĖDYNĖS UŽDANGALAS			"

1/2 - ĮKROVIMO LAIDO LAIKIKLIS

Dera su standartiniu EVSE elektromobilio įkrovimo laidu. Nenaudojamas laidas lieka švarus, tvarkingas ir nesimėto ant grindų.

"„Nissan Townstar“ furgonas: įkrovimo laido laikiklis		"
„Nissan Townstar“ furgonas: KOMERCINIAI AUTOMOBILIAI

KOMERCINIAI AUTOMOBILIAI IR FURGONAI

„Nissan“ furgonas kiekvienam

Našūs varikliai, patvarios konstrukcijos ir išmaniosios pagalbinės technologijos – kad ir kokie būtų jūsų įmonės poreikiai, rasite jums tinkantį „Nissan“ furgoną.

(1) Nuvažiuojamas atstumas apskaičiuotas laboratorijoje, vykdant bandymus, atitinkančius ES teisės aktų reikalavimus. Šie skaičiavimai skirti įvairių tipų automobiliams palyginti. Ši informacija nėra susieta su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis. Nurodyti duomenys gali skirtis nuo vairuojant gautų realių rezultatų. Oficialiems rezultatams įtakos gali turėti papildoma įranga, techninė priežiūra, vairavimo stilius ir išoriniai veiksniai (pvz., oro sąlygos). Pateikti duomenys buvo nustatyti pagal WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure) reikalavimus.

(2) Energijos sąnaudos (mišriu režimu): 18,3–19,5 KWh/100 km; CO2 emisijos (g/km): 0. Nulinė CO2 tarša važiuojant.

(3) Neturėtumėte visiškai pasikliauti vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Galioja greičio ir kiti apribojimai. Daugiau apie „Nissan“ technologijų naudojimo sąlygas Jums paaiškins „Nissan“ atstovybėje.

(4) „ProPILOT Assist“ montuojama ne visuose automobiliuose. Tai yra pagalbinė vairuotojo sistema, tačiau ji negali apsaugoti nuo susidūrimų. Sistema „ProPILOT Assist“ skirta naudoti tik greitkeliuose (keliai su atitvarais), vairuotojui žiūrint į kelią ir rankas laikant ant vairo. Vairuotojas privalo išlikti budrus, vairuoti saugiai ir gebėti bet kada perimti automobilio valdymą. Pastovaus greičio palaikymo sistemos pagalba važiavimo greitį reikia nustatyti vadovaujantis greitkelyje galiojančiomis taisyklėmis. „ProPILOT Assist“ sistema suderinama tik su automatine transmisija.

(5) „Apple CarPlay®“ ir „Android Auto™“ paslaugos gali būti tiekiamos nemokamai. Tai priklauso nuo automobilio modelio ir/arba jo versijos. „Android Auto™“ paslauga galima tik naudojant laidinę jungtį. „Apple CarPlay®“ paslaugą teikia „Apple Inc.“. Ji gali būti nepasiekiama tam tikrose vietovėse. „Android Auto™“ paslaugą teikia „Google Inc.“. Ji gali būti nepasiekiama tam tikrose vietovėse. Dėl nuo „Nissan“ nepriklausančių aplinkybių, paslaugos „Apple CarPlay®“ ir „Android Auto™“ gali būti netiekiamos jūsų šalyje arba gali neveikti kai kurios funkcijos. „Nissan“ neprisiima atsakomybės dėl paslaugų „Apple CarPlay®“ ir/arba „Android Auto™“ arba atskirų jų funkcijų neprieinamumo jūsų automobilyje.

(6) Paslaugos „Maps & Live Traffic", „Remote Control Services", „Smart Alerts" yra teikiamos nemokamai 3 metus. Jos gali būti teikiamos nemokamai ir vėliau, bet tai priklauso nuo automobilio modelio ir/arba jo versijos. Daugiau informacijos Jums suteiks „Nissan" atstovybė.

(7) Aksesuarai ir bet kokia kliento sumontuota papildoma įranga gali turėti įtakos nurodytam automobilio nuvažiuojamam atstumui. Originaliems „Nissan“ aksesuarams taikoma naujo automobilio garantija, jeigu jie buvo sumontuoti „Nissan“ atstovybėje arba įgaliotame servise prieš perduodant automobilį klientui arba naujo automobilio garantijos galiojimo laikotarpiu. Originaliems aksesuarams, sumontuotiems pasibaigus naujo automobilio garantijos laikotarpiui, trečiosios šalies arba paties kliento yra taikoma tik originalių „Nissan“ atsarginių dalių ir aksesuarų garantija, kurią sudaro 12 mėnesių laikotarpis be ridos apribojimų.

Pateikti vaizdai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriuose vaizduose užfiksuotų automobilių specifikacijos gali būti netiekiamos vietinėje rinkoje. Šie vaizdai nėra konkretaus modelio arba versijos pavyzdys ir nėra pasiūlymo dalis. Nurodytos funkcijos gali būti netiekiamos, neįeiti į standartinio paketo sudėtį, būti užsakomos papildomai.