Prisijunkite prie jus supančio pasaulio

„Nissan Qashqai“ technologijos – patikimas jūsų partneris. Nustebsite, ką galite valdyti balsu arba paprasčiausiu prisilietimu.

Palengvinkite sau gyvenimą

LIKITE PRISIJUNGĘ

Pažangusis ryšys

Pamirškite laidus ir USB jungtis, nepraraskite ryšio. „Nissan Qashqai“ integruota belaidė „Apple CarPlay“ [2] sistema leidžia atsisakyti laidų raizgalynės, o belaidis kroviklis – lengvai įkrauti suderinamus išmaniuosius telefonus. O automobilyje integruotu „Wi-Fi“ [3] ryšiu galės patogiai naudotis visi keleiviai. [4]

„Nissan Qashqai“ belaidis įkrovimas

[1] Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijų naudojimo taisyklių ir sąlygų kreipkitės į „Nissan“ atstovybę arba adresu www.nissan.lt.

[2] Mobilųjį telefoną su „NissanConnect“ susieti galima tik automobiliui stovint. Naudojantis sistema būtina laikytis visų kelių eismo taisyklių. Sistema vairuotojai gali naudotis tik tuomet, kai tai daryti saugu. Naudotojai turi žinoti, kad laisvų rankų įranga gali atitraukti vairuotojo dėmesį ir trukdyti saugiai vairuoti.

[3] Automobilyje galite naudotis integruotąja „Wi-Fi“ sistema. Duomenų perdavimo paslaugą teikia tarptinklinio ryšio partneris („Orange“ arba kitas patvirtintas operatorius); taikomos papildomos sąlygos ir taisyklės. „Wi-Fi“ paslaugai taikomas papildomas mokestis. Daugiau informacijos rasite www.nissan.lt arba susisiekę su vietine „Nissan“ atstovybe.

[4] Funkcijos priklauso nuo automobilio versijos. Kai kurios funkcijos yra standartinės, kitos – pasirenkamos (apmokamos papildomai).

Pateikti vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba klasės automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis. Pavaizduotos savybės gali būti tik tam tikrose versijose arba įsigyjamos atskirai (už papildomą mokestį).