Nuo 23 790 € (**)[*]

Naujasis „Nissan Juke"

Benzininės ir hibridinės versijos

Pavaros tipas

114-143

Maksimali variklio galia (AG) (1)

4,9-6,2

Degalų sąnaudos (vidutiniškai, l/100 km) (1)

112-140

CO₂ emisijos (vidutiniškai, g/km) (1)

Prie pastato stovinčio „Nissan Juke" 3/4 statinis vaizdas.

IŠORĖS DIZAINAS

Veržlus ir unikalus dizainas

Aštrios linijos visada buvo išskirtinis „Juke" veržlaus dizaino bruožas - tiek viduje, tiek ir išorėje. Nauji lengvojo lydinio ratlankiai, naujos spalvos ir atnaujintas salonas „Juke" dizainui suteikė dar daugiau energijos. (2)

Priekinės „Nissan Juke" panelės vaizdas su keleiviu.

SALONO DIZAINAS

Puikiai prisitaikantis prie jūsų

Daug erdvės bagažui ir erdvus salonas. „Nissan Juke" puikiausiai tinka kasdieniam gyvenimui.

Prie parduotuvės stovinčio „Nissan Juke" priekinis vaizdas.

PAVAROS SISTEMOS

Benzininė ar hibridinė versija?

Atraskite dviejų pavaros sistemų skirtumus ir pasirinkite jums tinkamiausią!

MATMENYS

„Nissan Juke" matmenys

Kompaktiška išorė ir įspūdingai erdvus salonas – „Juke" savo matmenis išnaudoja pačiu išmaniausiu būdu.

1/2 – BENDRIEJI MATMENYS

A – Bendrasis aukštis: 1593 mm (su „ryklio peleko" formos antena) <br> B – Bendrasis ilgis: 4210 mm<br> C – Bendrasis plotis: 1800 mm (be veidrodėlių)

„Nissan Juke" 3/4 vaizdas iš priekio su kėbulo matmenimis.

1/2 – BAGAŽO SKYRIAUS TALPA

A – Iki 354-422 l<br> B – Iki 1237-1305 l (su nulenktomis sėdynėmis)

„Nissan Juke" vaizdas iš viršaus su bagažinės talpa.

1/2 – BAGAŽO SKYRIAUS ERDVĖ

A – Maks. ilgis: 1477 mm <br> B – Maks. plotis: 1239 mm

„Nissan Juke" 3/4 vaizdas iš galo su bagažinės matmenimis.

PAGALBA VAIRUOTOJUI

Jums padedančios išmanios technologijos

Išmanios pagalbinės „Nissan" technologijos padeda jums prisijungti prie jus supančio pasaulio, padidina saugumą, patogumą ir padeda valdyti automobilį. (3, 4)

1/2 – „PROPILOT ASSIST"

„ProPILOT Assist" padeda išlaikyti automobilį eismo juostos centre, turi išmanę pastovaus greičio palaikymo sistemą ir padeda išvengti eismo spūsčių - visa tai leidžia atsipalaiduot už vairo ir dar labiau mėgautis kiekviena kelione. (3)

„Nissan Juke ProPILOT Assist" technologijos iliustracija.

1/2 – IŠMANUS APLINKINIO VAIZDO MONITORIUS

Išmanus jūsų „Juke" aplinkinio vaizdo monitorius rodo virtualų automobilio vaizdą iš viršaus 360o kampu ir atskirus padidintus vaizdus iš priekio, galo bei šono. Tai padeda jums manevruoti ribotos erdvės sąlygomis. (4)

„Nissan Juke" parkavimas mieste.

1/2 – IŠMANI ĮSPĖJIMO APIE PRIEKINĮ SUSIDŪRIMĄ SISTEMA

Išmani įspėjimo apie priekinį susidūrimą sistema nuolat stebi du priekyje judančius automobilius. Sistemai aptikus staigų jų sulėtėjimą, jums pateikiamas garsinis ir vaizdo įspėjimas, raginantis sumažinti greitį. (4)

„Nissan Juke" išmanios įspėjimo apie priekinį susidūrimą sistemos iliustracija.

RYŠYS

Nuolat palaikykite ryšį su jus supančiu pasauliu

„Nissan" išmanių technologijų dėka jūs galite nuolat palaikyti ryšį su jus supančiu pasauliu. Savo mėgstamas telefono programėles galite įkelti į savo automobili ekraną, į automobilį išsiųsti informaciją apie savo kelionės tikslą ir atlikti dar daug kitų veiksmų! (5, 6, 7)

1/2 – SKLANDUS RYŠYS

„Apple CarPlay®" ir „Android Auto™" jūsų telefoną susieja su jūsų „Nissan Juke", todėl telefono programėles galite naudoti automobilio ekrane, gauti vairavimo nurodymus, atlikti skambučius, klausyti muzikos ir dar daugiau. (5, 6, 7)

„Nissan Juke" ekranas su „NissanConnect".

1/2 – „NISSANCONNECT SERVICES" PROGRAMĖLĖ

Su „NissanConnect Services" telefono programėle jūs galite lengvai rasti savo automobilio pastatymo vietą, sužinoti kokį atstumą galite nuvažiuoti su degalų likučiu bake, nuotoliniu būdu atrakinti/užrakinti savo automobilio duris ir atlikti dar daug kitų veiksmų. (5, 6, 7)

„Nissan Juke" vaizdas iš priekio su žmogumi stovinčiu šalia ir laikančiu telefoną.

AKSESUARAI

Būkite išskirtiniai – rinkitės aksesuarus!

Su „Nissan Juke" jūs galite sukurti išties unikalią išvaizdą. Derinkite savo pasirinktus aksesuarus ir galėsite mėgautis tik jums priderintu automobiliu, kuris optimaliai atitinka jūsų poreikius bei atrodo įspūdingai. (8)

1/2 – ANGLIES PLUOŠTO VEIDRODŽIO GAUBTELIS

Suteikite stilingumo šoniniams veidrodėliams su šiais anglies pluošto veidrodžių gaubteliais, tobulai papildančiais jūsų „Nissan Juke“.

„Nissan Juke“ – anglies pluošto veidrodžio gaubtelis.

1/2 – ANT STOGO TVIRTINAMAS DVIRAČIO LAIKIKLIS (9)

Saugiai vežkite iki 3 dviračių – šis aksesuaras tvirtinasi ant jūsų „Juke“ stogo bėgelių (maks. dviračio svoris 20 kg, rato skersmuo 36”/91 cm).

„Nissan Juke“ – ant stogo tvirtinamas dviračio laikiklis.

1/2 – BAGAŽINĖS SLENKSČIO APSAUGA

Kokybiško poliruoto aliuminio bagažinės slenksčio apsauga užtikrina patvarumą. Skirta apsaugoti bamperį nuo įbrėžimų ties bagažinės slenksčiu.

„Nissan Juke“ – bagažinės slenksčio apsauga.

**Kainos gali keistis be išankstinio perspėjimo. Naujausios kainos prašome visada klausti „Nissan“ atstovybėje!

(1) Degalų sąnaudos ir anglies dvideginio emisijų rodikliai yra apskaičiuoti pagal WLTP skaičiavimo metodiką laboratoriniu būdu, kurį reglamentuoja Europos Sąjungos teisės aktai, o gauti rezultatai  naudojami automobilių palyginimui. Duomenys skaičiuojami naudojant WLTP skaičiavimo metodiką, o gauti rezultatai nebūtinai atspindi realias vairavimo sąlygas. Aksesuarai, priežiūros kokybė, vairavimo stilius ir oro sąlygos turi įtakos realiems rodikliams.

(2) 19" lengvojo lydinio ratlankiai yra pasirenkami priklausomai nuo versijos.

(3) „ProPILOT Assist“ montuojama ne visuose automobiliuose. Tai yra pagalbinė vairuotojo sistema, tačiau ji negali apsaugoti nuo susidūrimų. Sistema „ProPILOT Assist“ skirta naudoti tik greitkeliuose (keliai su atitvarais), vairuotojui žiūrint į kelią ir rankas laikant ant vairo. Vairuotojas privalo išlikti budrus, vairuoti saugiai ir gebėti bet kada perimti automobilio valdymą. Pastovaus greičio palaikymo sistemos pagalba važiavimo greitį reikia nustatyti vadovaujantis greitkelyje galiojančiomis taisyklėmis. „ProPILOT Assist“ sistema suderinama tik su automatine transmisija.

(4) Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui skirtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijoms taikomų taisyklių ir sąlygų kreipkitės į vietinę „Nissan“ atstovybę arba apsilankykite mūsų puslapyje www.nissan.lt.

(5) Jeigu norite naudotis „NissanConnect Services“ paslaugomis, turite sukurti „NissanConnect“ paskyrą ir nurodę naudotojo vardą bei slaptažodį prisijungti prie programėlės „NissanConnect Services“. Jei norite naudotis programėle „NissanConnect Services“, jums reikalingas „iOS“ arba „Android“ išmanusis telefonas, SIM kortelė ir mobiliųjų duomenų paslauga (jei tokios paslaugos neužsisakėte, kreipkitės į savo mobiliojo tinklo operatorių). Visoms paslaugoms būtinas mobilusis ryšys.

(6) „Apple CarPlay®“ ir „Android Auto™“ paslaugos gali būti tiekiamos nemokamai. Tai priklauso nuo automobilio modelio ir/arba jo versijos. Daugiau informacijos Jums suteiks „Nissan" atstovybėje. „Apple CarPlay®“ paslaugą teikia „Apple Inc.“. Ji gali būti nepasiekiama tam tikrose vietovėse. „Android Auto™“ paslaugą teikia „Google Inc.“. Ji gali būti nepasiekiama tam tikrose vietovėse. Dėl nuo „Nissan“ nepriklausančių aplinkybių, paslaugos „Apple CarPlay®“ ir „Android Auto™“ gali būti netiekiamos jūsų šalyje arba gali neveikti kai kurios funkcijos. „Nissan“ neprisiima atsakomybės dėl paslaugų „Apple CarPlay®“ ir/arba „Android Auto™“ arba atskirų jų funkcijų neprieinamumo jūsų automobilyje.

(7) Mobilųjį telefoną su „NissanConnect“ galima susieti tik automobiliui stovint. Naudojantis sistema būtina laikytis visų kelių eismo taisyklių. Sistema vairuotojai gali naudotis tik tuomet, kai tai daryti saugu. Naudotojai turi žinoti, kad laisvų rankų įranga gali atitraukti vairuotojo dėmesį ir trukdyti saugiai vairuoti.

(8) Rodomi aksesuarai gali būti standartiniai ir (arba) montuojami tik tam tikruose modeliuose. Jie gali kainuoti papildomai.

(9) Tam tikri „Nissan“ aksesuarai, kuriuos tiekia „Nissan“ patvirtinti partneriai. Jie suteikia garantiją pagal savo nuostatas ir sąlygas, kuriomis numatyta bent vienerių metų garantija. Išsamesnės informacijos teiraukitės savo „Nissan“ atstovybėje.

Pateikti vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba versijos automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis. Automobilio funkcijų paketas priklauso nuo jo versijos. Kai kurios jų yra standartinės, kitos – pasirenkamos (kainuoja papildomai).