[1] Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijoms taikomų taisyklių ir sąlygų kreipkitės į vietinę „Nissan“ atstovybę arba apsilankykite mūsų puslapyje www.nissan.lt

[2] * 12,3" HD jutiklinis ekranas yra tik „N-Connecta“ ir aukštesnių versijų automobiliuose.

[3] Projekciniame ekrane (ant priekinio stiklo) teikiama svarbiausia informacija, kurią matysite neatitraukę akių nuo kelio.

[4] Funkcija „ProPILOT Assist“ yra tik tam tikruose automobiliuose. „ProPILOT Assist“ yra pažangi pagalbos vairuotojui technologija, tačiau ji negali užtikrinti apsaugos nuo susidūrimų. „ProPILOT Assist“ skirta naudoti tik greitkeliuose (su skiriamąja juosta), neatitraukiant akių nuo kelio, o rankų nuo vairo. Vairuotojas privalo nuolat išlikti budrus, vairuoti saugiai, laikytis greičio apribojimų, įvertinti oro bei kelio dangos sąlygas ir būti pasirengęs bet kuriuo metu perimti automobilio valdymą.

[5] Jeigu norite naudotis „NissanConnect“ paslaugomis, turite susikurti „NissanConnect“ paskyrą ir nurodę naudotojo vardą bei slaptažodį prisijungti prie programėlės „NissanConnect Services“. Jei norite naudotis programėle „NissanConnect Services“, jums reikalingas „iOS“ arba „Android“ išmanusis telefonas, SIM kortelė ir mobiliųjų duomenų paslauga (jei tokios paslaugos neužsisakėte, kreipkitės į savo mobiliojo tinklo operatorių). Visoms paslaugoms būtinas mobilusis ryšys. 

[6] „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jos asocijuotųjų bendrovių prekių ženklai.

[7] Šiai funkcijai reikės „Amazon“ arba „Google™“ paskyros ir „Wi-Fi“ arba 4G ryšio. 

[8] „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ programėlės, su kai kuriais automobilių modeliais ir (arba) klasėmis, siūlomos nemokamai. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į „Nissan“ atstovybę.

[9] „In-Car Wi-Fi“ yra prenumeruojama mokama paslauga. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į „Nissan“ atstovybę.

 [10] Integruotoji „Alexa“ FR, DE, ES, IT, EN kalbomis galima tik Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Airijoje ir Austrijoje.

Pateikti vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio, versijos ar pasiūlymo dalis.  Pavaizduotos funkcijos gali būti neprieinamos arba jų standartiniame pakete gali nebūti, tuomet jas reikia užsisakyti atskirai (už papildomą mokestį).