NEATSILIKITE NUO „NISSAN“ NAUJOVIŲ

„Nissan“ jums siūlo visą patirties pasaulį. Mes ne tik kuriame jaudinančius ir naujoviškus automobilius. „Playstation“ baudiniai, UEFA futbolas, technologijų istorijos – perskaitykite ir sužinokite, kaip „Nissan“ gali praturtinti jūsų gyvenimą.

ATEITIS JAU ČIA

Nuo nuspėjančios technologijos, užtikrinančios geresnį valdymą vairuojant, iki geriausiai pasaulyje parduodamos transporto priemonės be jokių išlakų, jūsų šiandien vairuojami „Nissan“ automobiliai atveria judrią ateitį.

ŽMOGIŠKOSIOS SAVYBĖS

Gyvenimas priklauso nuo ryšio, o dėl mūsų automobiliuose įdiegtų technologijų „Nissan“ vairavimas ir nuosavybė tampa jūsų gyvenimo būdo dalimi. Jūsų socialiniai tinklai, jūsų muzika ir jus supantis pasaulis – viskas jūsų rankose paprastame naudoti 7 colių" jutikliniame ekrane.

PAŽANGUS JUDĖJIMAS

DRĄSIAI PER GYVENIMĄ

Kai vairuotojai, jų automobiliai ir jų bendruomenės supranta vieni kitus, pasaulyje geriau gyventi. Atraskite pažangesnį, saugesnį, lengvesnį ir visiškai įtraukiantį vairavimą.

GALIMYBIŲ RIBŲ TESTAS

Traukiame į trasą ne tik adrenalino. Automobilių sportas yra puikus mūsų naujausių technologijų, kurias diegiame į jūsų Nissan, bandymų poligonas. 

ŽVILGSNIS Į ATEITĮ

ĮKVĖPTAS SAUGESNIO, TVARESNIO IR MALONUMĄ TEIKIANČIO MOBILUMO VIZIJOS

KONCEPCINIAI AUTOMOBILIAI

„NISSAN“: DIDŽIUOJAMĖS BŪDAMI ,,UEFA ČEMPIONŲ LYGOS" PARTNERE

Būdami UEFA čempionų lygos ir kitų renginių partneriai, mes dalijamės savo susižavėjimu su jumis, įskaitant vaizdo įrašus, turnyrus ir dar daugiau.