Mieste stovintis raudonas „Nissan JUKE“

Aksesuarai Jūsų gyvenimo poreikiams

Rinkitės iš įvairiausių priedų ir sukurkite sau tokį „Nissan JUKE“, kuris atitiktų visus jūsų poreikius. Nuo dviračių laikiklių iki stogo bagažinių, nuo vidaus kilimėlių iki telefono laikiklių – važiuosite patogiau ir išmaniau.

gauti priedų brošiūrą

Pateikti vaizdai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio ar klasės automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis. Kai kurių funkcijų tam tikros klasės automobiliuose gali nebūti. 


Visos nurodytos kainos – gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos. Į kainą įtrauktas 20 % PVM, 12 mėnesių automobilio akcizas ir pirmosios valstybinės registracijos mokestis. Į kainą neįtraukta galimybė pasirinkti pageidaujamą spalvą. Kainos gali keistis. 


* Neturėtumėte visiškai pasikliauti vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Jei norite daugiau sužinoti apie „Nissan“ technologijų naudojimo sąlygas ir nuostatas, spustelėkite čia


**Kai kurios odinio salono dalys gali būti iš dirbtinės odos.