Pagalbinės ir saugos technologijos

Atraskite „Nissan ARIYA“ pagalbos vairuotojui, persirikiavimo į kitą juostą, išmanioji aplinkinio vaizdo stebėjimo ir kitas pagalbines bei saugos sistemas. 

Leiskite „Nissan ARIYA ProPILOT Assist “ pagelbėti jums kelyje ar statant automobilį. Vairuoti lengviau, kai kas nors padeda.

„ProPILOT Assist “ TECHNOLOGIJA

„Nissan ARIYA“ greitkelyje, naudojantis „ProPILOT“ su „Navi-link“

„ProPILOT Assist“ ir „Navi-link“

„ProPILOT Assist “ ir „Navi-link“ stebi automobilių srautą, padeda išlaikyti automobilį eismo juostos viduryje ir iš anksto numato išvažiavimus ar posūkius.[1]

 

SAUGUS ATSTUMAS

EISMO JUOSTOS VIDURYS

REAKCIJA Į KELIO POKYČIUS

„Nissan ARIYA“ iš galo, parkuojama naudojantis „ProPILOT Park“

Funkcija „ProPILOT Park“

Paspauskite „ProPILOT Park“ mygtuką ir automobilis pats atsistos į stovėjimo vietą. „Nissan ARIYA“ perims vairo, akceleratoriaus, stabdžių ir pavarų valdymą. [1]

 

Įvairios automobilio technologijos stebi viską, kas vyksta aplinkui.

PAGALBINĖS PRIEMONĖS IR SAUGA

Dažnai užduodami klausimai

KOKIAS PAŽANGIĄSIAS SAUGOS FUNKCIJAS TURI „NISSAN ARIYA“?

AR „NISSAN ARIYA“ TURI AUTOMATINIO STABDYMO SISTEMĄ?

AR „NISSAN ARIYA“ TURI PAGALBINĘ ATBULIĖS EIGOS SISTEMĄ?

[1] Funkcija „ProPILOT Assist “ galima tik tam tikrose versijose. „ProPILOT Assist “ yra pažangi pagalbinė technologija, tačiau ji negali užtikrinti apsaugos nuo susidūrimų. „ProPILOT Assist “ skirta naudoti tik greitkeliuose (su skiriamąja juosta), neatitraukiant akių nuo kelio, o rankų – nuo vairo. Vairuotojas privalo nuolat išlikti budrus, vairuoti saugiai, laikytis greičio apribojimų, įvertinti oro bei kelio dangos sąlygas, būti pasirengęs bet kuriuo metu perimti automobilio valdymą.

 

[2] Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijoms taikomų taisyklių ir sąlygų kreipkitės į „Nissan“ atstovybę. 

 

[3] Sistemos nereikėtų naudoti statant automobilį.

Pateikti vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba klasės automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis. Pavaizduotos funkcijos gali būti neprieinamos arba jų standartiniame pakete gali nebūti, tuomet jas reikia užsisakyti atskirai. 

 

Automobilio funkcijų paketas priklauso nuo jo versijos. Kai kurios jų yra standartinės, kitos – pasirenkamos (kainuoja papildomai).