Prisijunkite prie jus supančio pasaulio

Kai turite galimybę daryti ką norite ir kada norite – galite įkūnyti neribotą fantaziją.

Puikus jausmas, kai automobilis jus girdi. Už tai dėkoti reikia išmaniai asmeninio asistento technologijai.

VIRTUALUSIS ASMENINIS ASISTENTAS

„Nissan ARIYA“ valdymo balsu funkcijos demonstracija

„NISSAN“ VALDYMAS BALSU

Balsu galite nurodyti: „Hello Nissan, turn up the A/C“ (Labas, „Nissan“, įjunk kondicionierių) arba „Hello Nissan, read my last text message“ (Labas, „Nissan“, perskaityk mano paskutinę SMS) ir kt. Jūsų „Nissan ARIYA“ supranta specialias balso komandas, todėl jo valdymas yra labiau intuityvus.

Bet kuris „Nissan ARIYA“ yra naujausias „Nissan ARIYA“

Automobilis nuotoliniu būdu nuolat atnaujina savo programinę įrangą. Atsinaujinęs šiandien „Nissan ARIYA“ yra pasiruošęs rytojui.

Prisitaikykite prietaisų skydelį. Sekite kelionės maršrutą. Nuotoliniu būdu prisijunkite prie savojo krosoverio

ESMINĖS ŽINIOS

„Nissan ARIYA“ integruotoji jutiklinio ekrano sąsaja

Integruotoji ekrano sąsaja

Informacinių ir pramoginių paslaugų langą ir skaitmeninį prietaisų skydelį galite išsidėlioti dviejuose 12,3" ekranuose taip, kaip norite.

„Nissan ARIYA“ ir išmanusis telefonas, kuriame įjungta „NissanConnect“ paslaugų programėlė

Programėlė „NissanConnect Services“

Susipažinkite su naujuoju kelionės palydovu. Naudodamiesi programėle nuotoliniu būdu valdykite įvairias automobilio funkcijas, pvz., užrakinkite / atrakinkite dureles ar įjunkite klimato kontrolės sistemą[3].

Atraskite įvairius prisijungimo būdus

PALAIKYKITE RYŠĮ

Dažnai užduodami klausimai

KOKIAS TECHNOLOGIJAS IR RYŠIO FUNKCIJAS TURI „NISSAN ARIYA“?

AR „NISSAN ARIYA" YRA „APPLE CARPLAY" IR „ANDROID AUTO" PROGRAMĖLĖS?

KOKIO DYDŽIO „NISSAN ARIYA“ EKRANAI?

[1] Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijoms taikomų taisyklių ir sąlygų kreipkitės į vietinę „Nissan“ atstovybę. 

[2] Jei norite naudotis „NissanConnect“ paslaugomis turite susikurti „NissanConnect“ paskyrą ir prisijungti naudodamiesi savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Jeigu norite naudotis nemokama programėle „NissanConnect“, jums reikia išmaniojo „iOS“ arba „Android“ telefono su SIM kortele ir duomenų perdavimo paslaugos, kurią gali suteikti mobiliojo tinklo operatorius. Visoms paslaugoms būtinas mobilusis ryšys.   

[3] „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ programėlės, su kai kurių modelių ir (arba) klasių automobiliais, siūlomos nemokamai. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į „Nissan“ atstovybę: [telefono numeris / el. pašto adresas]

[4] Mobilųjį telefoną su „NissanConnect“ galima susieti tik automobiliui stovint. Naudojantis sistema būtina laikytis visų kelių eismo taisyklių. Sistema vairuotojai gali naudotis tik tuomet, kai tai daryti saugu. Naudotojai turi žinoti, kad laisvų rankų įranga gali atitraukti vairuotojo dėmesį ir trukdyti saugiai vairuoti. 

[5] Siūlymas nemokamai naudotis įvairiomis paslaugomis („Nissan on Google Assistant“, „Driving History & Analysis“, „Nissan Help & Assistance“, „Breakdown Assistance“, „Vehicle Health“, „Battery Manager“ – tik elektromobiliams) su kai kuriais automobilių modeliais galioja 7 metus. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į „Nissan“ atstovybę: [telefono numeris / el. pašto adresas]. 

[6] Suprojektuota pagal „Qi“ įkrovimo standartą ir optimizuota „Qi“ sertifikuotiems įrenginiams.

[7] Funkcijos suveikimo laiką ir veikimą gali trikdyti prastas automobilio ryšio signalas. Norėdami naudotis optimaliai pasirūpinkite, kad automobilis būtų gero ryšio zonoje.

[8] Funkcija „ProPILOT Assist “ galima tik tam tikrose versijose. „ProPILOT Assist “ yra pažangi pagalbos vairuotojui technologija, tačiau ji negali užtikrinti apsaugos nuo susidūrimų. „ProPILOT Assist “ skirta naudoti tik greitkeliuose (su skiriamąja juosta), neatitraukiant akių nuo kelio, o rankų nuo vairo. Vairuotojas privalo nuolat išlikti budrus, vairuoti saugiai, laikytis greičio apribojimų, įvertinti oro bei kelio dangos sąlygas, būti pasirengęs bet kuriuo metu perimti automobilio valdymą.