Prisijunkite prie jus supančio pasaulio

Kai turite galimybę daryti ką norite ir kada norite – galite įkūnyti neribotą fantaziją.

Puikus jausmas, kai automobilis jums paklūsta. Padėkokite už tai asmeninės pagalbos technologijai.

„NISSAN“ VALDYMAS BALSU

„Nissan ARIYA“ valdymo balsu funkcijos demonstracija

„NISSAN“ VIRTUALUSIS ASMENINIS PADĖJĖJAS

„Nissan ARIYA“ supranta jūsų balso nurodymus ir juos vykdo.

Integruotoji „Alexa Auto“

Naudodamiesi integruotąja sistema „Alexa Auto“ per „Nissan ARIYA“ galite valdyti savo namus.

„Nissan ARIYA“ prietaisų skydelis, rodantis įdiegtą „Amazon Alexa“ balso atpažinimo funkciją

Bet kuris „Nissan ARIYA“ yra naujausias „Nissan ARIYA“

Automobilis nuotoliniu būdu nuolat atnaujina savo programinę įrangą. Atsinaujinęs šiandien „Nissan ARIYA“ yra pasiruošęs rytojui.

Pritaikykite prietaisų skydelį sau Sekite kelionės maršrutą. Per nuotolį valdykite savąjį krosoverį.

ESMINĖS ŽINIOS

„Nissan ARIYA“ integruotoji jutiklinio ekrano sąsaja

Integruotoji ekrano sąsaja

Informacinių ir pramoginių paslaugų langą ir skaitmeninį prietaisų skydelį galite išsidėlioti dviejuose 12,3 colio ekranuose taip, kaip norite.

„Nissan ARIYA“ jutikliniame ekrane rodoma išmanioji maršruto planavimo sistema

Sumanus maršruto planavimas

Pasirinkite geriausią maršrutą ir numatykite pakeliui esančias įkrovimo stoteles. [1]

Programėlė „NissanConnect Services“

Susipažinkite su nauju kelionės palydovu. Šia programėle galite atrakinti ir užrakinti automobilio dureles ir pradėti įkrovimo ciklą. [2]

„Nissan ARIYA“ ir išmanusis telefonas, kuriame įjungta „NissanConnect“ paslaugų programėlė

Atraskite įvairius prisijungimo būdus

PALAIKYKITE RYŠĮ

Dažnai užduodami klausimai

KOKIAS TECHNOLOGIJOS IR RYŠIO FUNKCIJAS TURI „NISSAN ARIYA“?

„Nissan ARIYA“ tiesiog prikimštas įvairiausių technologijų. Nuo visiškai skaitmeninio prietaisų skydelio ir dviejų 12,3 colio ekranų (integruotoji ekrano sąsaja) iki belaidžio įkrovimo ir „ProPILOT Park“ – „Nissan ARIYA“ pasirūpins visais jūsų poreikiais.

"„Nissan ARIYA“ turi įvairias tiesiogines ir nuotolines susietojo automobilio funkcijas ir savybes. 

 Tiesioginės susietojo automobilio funkcijos: 

 - Skaitmeninis prietaisų skydelis ir du 12,3 colio ekranai (integruotoji ekrano sąsaja), pritaikomi pagal poreikius, kad patogiai matytumėte svarbiausią informaciją ir pagalbines funkcijas. 

 - Virtualusis asmeninis padėjėjas, įskaitant valdymą balsu ir įdiegtąją „Alexa“. Balsu galite sukurti muzikos grojaraštį arba paprašyti „Nissan“ pakeisti salono temperatūrą. 

 - Sumanaus maršruto planavimo sistema atsižvelgia į tiesiogiai gaunamą eismo informaciją ir parenka optimalų maršrutą.

 Nuotolinės susietojo automobilio funkcijos:

 - Naudodamiesi „NissanConnect“ paslaugų programėle galite susikurti tvarkaraštį ar įjungti klimato kontrolės sistemą. Taip pat galite per nuotolį užrakinti ar atrakinti dureles.

 - Galite patikrinti automobilio būseną (pvz., akumuliatoriaus įkrovimo lygį).

 

 Integruotoji „Alexa“ leidžia per „Nissan ARIYA“ prisijungti net prie jūsų išmaniojo telefono.

 

 „Nissan ARIYA“ technologijos taip pat gali pačios pastatyti automobilį į stovėjimo vietą. Paspauskite mygtuką „ProPILOT Park“ ir „Nissan ARIYA“ padarys tai už jus. [2] [5] [6] [7]"

AR „NISSAN ARIYA" YRA „APPLE CARPLAY" IR „ANDROID AUTO" PROGRAMĖLĖS?

Taip, elektromobilyje veikia „Apple CarPlay" ir „Android Auto".[3] 

Be to, „Nissan ARIYA" įdiegta belaidė „Apple CarPlay" sistema, todėl norint atlikti sinchronizaciją, Jums nereikia laidu prijungti savo telefono. 

KOKIO DYDŽIO „NISSAN ARIYA“ EKRANAI?

„Nissan ARIYA“ turi du 12,3 colio ekranus (integruotoji ekrano sąsaja), pritaikytus visiems jūsų informacijos ir pramogų poreikiams.

 

TOLIAU
Apžiūrėti virtualų automobilį
Next photo
„Nissan ARIYA“

[1] Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijoms taikomų taisyklių ir sąlygų kreipkitės į „Nissan“ atstovybę.

[2] Jei norite naudotis „NissanConnect“ paslaugomis, turite susikurti „NissanConnect“ paskyrą ir prisijungti naudodamiesi savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Jeigu norite naudotis nemokama programėle „NissanConnect“, jums reikia išmaniojo „iOS“ arba „Android“ telefono su SIM kortele ir duomenų perdavimo paslaugos, kurią gali suteikti mobiliojo tinklo operatorius. Visoms paslaugoms būtinas mobilusis ryšys. 

[3] Automobilio funkcijų paketas priklauso nuo jo versijos. Kai kurios jų yra standartinės, kitos – pasirenkamos (kainuoja papildomai).  

[4] Mobilųjį telefoną su „NissanConnect“ galima susieti tik automobiliui stovint. Naudojantis sistema būtina laikytis visų kelių eismo taisyklių. Sistema vairuotojai gali naudotis tik tuomet, kai tai daryti saugu. Naudotojai turi žinoti, kad laisvų rankų įranga gali atitraukti vairuotojo dėmesį ir trukdyti saugiai vairuoti.

[5] Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijoms taikomų taisyklių ir sąlygų kreipkitės į „Nissan“ atstovybę. 

[6] Funkcijos suveikimo laiką ir veikimą gali trikdyti prastas automobilio ryšio signalas. Norėdami naudotis optimaliai pasirūpinkite, kad automobilis būtų gero ryšio zonoje. 

[7] Funkcija „ProPILOT“ galima tik tam tikrose versijose. „ProPILOT“ yra pažangi pagalbinė technologija, tačiau ji negali užtikrinti apsaugos nuo susidūrimų. „ProPILOT“ skirta naudoti tik greitkeliuose (su skiriamąja juosta), neatitraukiant akių nuo kelio, o rankų – nuo vairo. Vairuotojas privalo nuolat išlikti budrus, vairuoti saugiai, laikytis greičio apribojimų, įvertinti oro bei kelio dangos sąlygas, būti pasirengęs bet kuriuo metu perimti automobilio valdymą.

Pateikti vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba klasės automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis. Pavaizduotos funkcijos gali būti neprieinamos arba jų standartiniame pakete gali nebūti, tuomet jas reikia užsisakyti atskirai.